Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMania [1.6!] [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [Surv/FreeB] [150 SLOTOW]


arkoso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

arbuz912

13 lat

Chce grac servie poniewaz jest najlepszy...Mam tam maly domek;]Admini sa spoko ;]Dzieki WH nie bedzie noobów an servie ;]

  • Odpowiedzi 611
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Error

Wiek:14 lat

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Bo Ten serwer Zapowiada się na jeden z najlepszych

mca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngNie Obchodzą Mnie Wasze Plusy I Minusy.

 

1.Czytasz mój opis

2.Teraz mówisz sobie: to fakt.

3.Twoja ręka spoczywa na myszce.

5.Nie zauważyłeś/aś że nie ma punktu 4.

6.Teraz to sprawdzasz.

7.Uśmiechasz się.

8.Nadal czytasz opis

9.Wiesz że to co przeczytałeś/aś to prawda

Opublikowano

Nick: jakub098

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: 1. Admini łogarnieci 2 dobry sprzęt (minimum lagów) 3 Grałem na nim, podoba mi sie i nie chciał bym stracic "przybytku"

URL=http://www.ping-timeout.de/sig/]90.jpg[/url]

Opublikowano

Nick: TobiX

Wiek: 15 lat

Dlaczego chce grac na Waszym serwerze: Poniewaz jest bardzo podobny do serwera mpc forum. Grałem na tym serverze jak jeszcze nie było white-list

Opublikowano

dodani

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Specjalista
Opublikowano

Proszę o dodanie do WL Nick : Roy

Wiek : 17l.

Na serwerze gram juz dość długo ,ponieważ zaciekawily mnie pluginy ,miasto, ceny i ogólnie wszystko.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Nick:KonoBi BoBi

Wiek:13 ale znam sie

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze:slyszalem ze to jest ZAJEBISTY! SERVER a jak są tam : Miła atmosfera mili gracze to ja NA TAKIM CHCE! GRAC!

Opublikowano

Nick: pinomin123

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Grałem już na tym serverze, miałem działkę, ale teraz jest WL i chciałbym pograć, bo nie znam innych dobrych serverów.

Opublikowano

Nick: Krzysio

Wiek: 15

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Bo tu gralem ale zalozyliscie WL.

I like minecraft, terraria and banana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fajnie się klikało?? :D

3PLBp.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nick:Belvi

Wiek:15

Chciałbym zagrać na waszym serwerze ponieważ chcę pograć z ogarniętymi adminami graczami bo wydaję się być spoko serwer.

Opublikowano

Nick: Finrey i Satturras

Wiek: 18lat i 21lat

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Graliśmy na No-WL i uważamy, że jest to najlepszy z serwerów, na których graliśmy

Opublikowano

Nick: KuczerTG

Wiek: 16

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Bo mi się nudzi

MC PREMIUM USER OD 2011.05.11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11MAJ !!!!!!!!!!!

Opublikowano

Nick: Wolf011 i KantrakPL

 

Wiek: 14 i 14

 

Dlaczego: bo chcemy się razem dobrze bawić i umiemy stworzyć fajne budowle.

Opublikowano

Nick: K4mil

Wiek: 19

Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze: Szukam dobrego serwera na którym można by pograć na dłuższą metę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...