Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineMania [1.6!] [24/7] [Dedyk] [NO-WL] [Surv/FreeB] [150 SLOTOW]


arkoso

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 611
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Encyklopedię? Ty , chyba jesteś jakiś przypał czy , co ? Ortografię mam dobrą .. sam sprawdż swoją ... a serva bronisz dlatego , że " Dostałes Adma" i się tym podniecasz.

87d8.jpg

Opublikowano

Serwera nie polecam.

Dlaczego? Są lekkie lagi.

@down

Mam prawo do skrytykowania tego tematu, więc odbij.

g0Tef.jpg

Specjalista
Opublikowano

@ Ventos ojojoj Na każdym serwerze sa lekkie lagi ,a ty ''płaczesz'' i nie polecasz serwera jak przykro ;<

Ja jak najbardziej polecam ,serwer jest dla mnie bardzo dobry, lecz malo jest GlobalModów do przydzielania działek.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Jestem nowy moze ktos powiedziec jak wbic na servy ?

 

Wbijasz na multiplayer i w pole wpisujesz ip serwera i grasz

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

zapraszam

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Server identyko mpcforum.Godzine trzeba czekać na działkę.Wszyscy spamują o cub`a, wszedzie domy i łatwo się zgubić.Atmosfera wgl nie jest fajna.Nie Polecam.

Opublikowano

serwer najlepszy na jakim grałem- po prostu miodziooo!!

serdecznie polecam, mój nick to TobiX

Opublikowano

Serwer ma kilka niedociągnięć, ale wydaje się mieć duże szanse rozwoju. Serdecznie polecam.

 

Swoją drogą, czemu od kilku minut niezapowiedziany off? Czyżby DDoS/crash?

Opublikowano

Serwer ma kilka niedociągnięć, ale wydaje się mieć duże szanse rozwoju. Serdecznie polecam.

 

Swoją drogą, czemu od kilku minut niezapowiedziany off? Czyżby DDoS/crash?

 

Serwer miał już ataki DDoS , czyżby powtórka? Narazie z arkosem nie mam kontaktu więc jestem w takiej samej kropce jak wy.

1367303118-U250803.png

Wszystko trzeba od nowa...

Opublikowano

Fox a wiesz za ile będzie około on ??

mca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngmca.pngNie Obchodzą Mnie Wasze Plusy I Minusy.

 

1.Czytasz mój opis

2.Teraz mówisz sobie: to fakt.

3.Twoja ręka spoczywa na myszce.

5.Nie zauważyłeś/aś że nie ma punktu 4.

6.Teraz to sprawdzasz.

7.Uśmiechasz się.

8.Nadal czytasz opis

9.Wiesz że to co przeczytałeś/aś to prawda

Opublikowano

Kiedy będzie można wejść bo wyskoczyło mi Kicked "Wejdzcie jeszcze raz to ban" ???

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Opublikowano

Włączamy whitelistę!

Proszę o pisanie podań:

Nick:
Wiek:
Dlaczego chcesz grać na naszym serwerze:

sygnatura niezgodna z regulaminem

lokalnym działu Minecraft - Publikacje Serwerów pkt. 8

Opublikowano

Dodaj "skora120" i mojego kumpla "monstertruck5"

Dlaczego chcemy grać: pierwszy taki serwer na którym można się rozbudować, lubimy grać w minecrafta, mamy dużo wolnego czasu na grę.

Wiek: ja 14 i kumpel 13

 

Proszę o dodanie

Mój kanał na YouTube

 

http://www.youtube.com/user/skora120?feature=mhee

 

 

Mój komputer:

 

 

Procesor: AMD Phenon II X4 965 3,4GH X 4

Ram: 8GB

Karta Graficzna: GeForce GTX 460 1GB

Twardziel: 1T

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...