Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Krszysztofa jest mały problem dałem gracza do admin-jal i nie wiem jak wyciągnąć? A jak usunąłem tego jala to mógł z niego wyjść ale nie mógł dalej nic budowac ani dawać żadnych rzeczy... Co zrobić?

64postow.png

Opublikowano

może wpisz /unjail nick

 

sam nie korzystałem z tego jeszcze :)

 

a hasło do plików to:

 

www.mpcforum.pl

 

zapomniałem napisać :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

może wpisz /unjail nick

 

sam nie korzystałem z tego jeszcze :)

 

a hasło do plików to:

 

www.mpcforum.pl

 

zapomniałem napisać :D

 

Wiele razy pisalem /unjail i nic... pisze ze nie ma takiej komendy.... a zeby go wlozyc do jail napisałem /togglejail Nick cela1

64postow.png

Opublikowano

Weź w pliku:

 

plugins\Essentials\jail.yml

 

Wyczyść wszystko co tam pisze, i zresetuj serwer.

 

Na razie powiem ci to, komendę zaraz poszukam i edytuje posta jak to się wypuszczało :)

 

EDIT:

 

znalazłem takie coś:

 

/deljail <nazwa_jaila>

 

kasowanie Jaila

 

/jails

 

Lista Jailów

 

/setjail <nazwa_jaila>

 

Ustawienie jaila w miejscu, gdzie stoisz

 

Powinno pomóc :)

 

@Edit3

 

Aby unjailować gracza piszesz:

 

/tjail [nazwa]

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

WIELKIE DZIĘKI! /tjail [nazwa] nazwa gracza czy jaila?

 

//Edit

Dlaczego w nowej wersji V2 nie moge odpalić tym: Minecraft Serwer menager.exe?

pisze mi ciagle jakis blad javy?

64postow.png

Opublikowano

//Edit
Dlaczego w nowej wersji V2 nie moge odpalić tym: Minecraft Serwer menager.exe?
pisze mi ciagle jakis blad javy? 

 

robiłeś dokładnie tak, jak robiłem na filmiku?

 

wskaż tam lokalizację java.exe, tam gdzie ją masz zainstalowaną :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

//Edit
Dlaczego w nowej wersji V2 nie moge odpalić tym: Minecraft Serwer menager.exe?
pisze mi ciagle jakis blad javy? 

 

robiłeś dokładnie tak, jak robiłem na filmiku?

 

wskaż tam lokalizację java.exe, tam gdzie ją masz zainstalowaną :)

No a co ja wskazuje?

2z27pyyq7q2ncv54y2hw.jpg

 

//Edit

UPS za duzy :D

64postow.png

Opublikowano
pisze mi ciagle jakis blad javy?

 

A możesz dokładniej napisać jaki to jest błąd ?

 

Ja nie jestem wróżka :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ja nie jestem wróżka :)

:D

A możesz dokładniej napisać jaki to jest błąd ?

Znika po 5s więc:

blad_hnapsaa.JPG

64postow.png

Opublikowano

Zainstaluj może najnowszą JDK:

 

JDK X64

 

JDK X32

 

I tam gdzie wskazujesz plik java.exe weź ustaw z folderu Java/jdk coś tam coś tam i tam powinno być bin i java.exe

 

jak masz x64 bitowy system to zainstaluj oby dwie wersje JDK

 

I jeszcze spróbuj z zakładki serwer config wpisać:

 

zamiast 2G 2G

 

zamień na:

 

1024M 1024M

 

Bo może masz za mało ram na 2 giga :D

 

Jak nic nie pomoże podaj mi co masz w pliku:

 

guierror.log

 

który jest w głównym folderze plików serwerowych :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
jak pobrac tego JDK 32bity? bo nie moge :/ ???

 

Klikasz akceptujesz regulamin troszkę wyżej od tej małej tabelki niżej i klikasz jdk-6u25-windows-i586.exe

 

no jezu ludzie ogarnijcie się, takie banalne macie problemy, że ja bym tu cały dzień pisał i dalej było by wam źle :)

 

a mi wyskakuje że mam zły port.co zrobić?

 

sprawdź, czy w pliku serwer.properties

 

jest port: 25565

 

Oraz czy masz przekierowany port, jak masz to sprawdź na jakie ip ten port przekierowałeś, następnie wpisz ip pliku:

 

serwer.properties

 

w linijce:

server-ip=numerip

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

2011-05-09 18:52:38 [iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.5_02

2011-05-09 18:52:38 [iNFO] Loading properties

2011-05-09 18:52:38 [iNFO] Starting Minecraft server on 5.134.40.35:25565

2011-05-09 18:52:38 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2011-05-09 18:52:38 [WARNING] The exception was: java.net.SocketException: Invalid argument: JVM_Bind

2011-05-09 18:52:38 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

 

Takie coś mi wyskakuje

Opublikowano
5.134.40.35:25565

 

sądząc po tym, myśle, że na hamachi stawiasz, i masz router :)

 

Portu nie masz przekierowanego, więc ja ci z tym nie pomogę, przekieruj se port: 25565

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

WIELKIE DZIEKI WSZYSTKO! Działa IDEALNIE dzięki tamtemu programowi! Jesteś genialny! WIELKIE THX!

64postow.png

Opublikowano
2011-05-09 18:52:38 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

 

Oznacza to, że port masz zamknięty, zmień se port w:

serwer.properties

 

w tej linijce:

 

server-port=25565

 

na np taki:

 

server-port=25591

 

następnie jak będziesz chciał się zalogować na serwer wpisujesz przykładowo na ip: 999.234.122.122

 

to wpisujesz takie:

 

999.234.122.122:25591

 

jeszcze możesz w pliku serwer.properties w linijce:

 

server-ip=

 

wpisać twoje ip, które sprawdzisz na stronie:

www.twojeip.wp.pl

 

WIELKIE DZIEKI WSZYSTKO! Działa IDEALNIE dzięki tamtemu programowi! Jesteś genialny! WIELKIE THX!

 

Dzięks :)

 

Pozdrawiam wszystkich, już mnie ręce od tego pisania bolą xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Pozdrawiam wszystkich, już mnie ręce od tego pisania bolą xD

Ręce bolą ale za to jak mi pomogły!

64postow.png

Opublikowano

Siema mam pytanie mógłbyś zrobic taki serw jak jest teraz tylko tak zeby było

coś takiego ze se zmienie na moje ip i mam własnego serwa jeśli tak nie da rady

to prosił bym o lepszą jakość filmu na youtube bo ledwo co tam widac ;/

Opublikowano
Siema mam pytanie mógłbyś zrobic taki serw jak jest teraz tylko tak zeby było

coś takiego ze se zmienie na moje ip i mam własnego serwa jeśli tak nie da rady

to prosił bym o lepszą jakość filmu na youtube bo ledwo co tam widac ;/

 

Nie rozumiem twojego zdania, poza tym filmik jest w 720p czyli HD.

 

Jakość może nie powala, ponieważ coś źle się film wyrenderował, a nie chciało mi się 500 MB od nowa przerabiać.

 

Lecz myślę, że widać co tam jest i powinno to wystarczyć.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...