Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

javy nie masz dobrze zainstalowanej, lub masz złego leanuchera serwa, na któreiś tam stronie masz rozwiązanie problemu.

 

 

 

To już na tych plikach jest zrobione :)

 

zablokowane TNT/Lava/zapalniczka/woda

A woda w wiaderku nie jest zablokowana?

 

//Edit:

A i dzięki za paczke wszystko ładnie i pięknie, łatwo załapać jak zainstalować! Dzięki! PLUS LECI!!

64postow.png

Opublikowano
A woda w wiaderku nie jest zablokowana?

 

Tak zablokowana, admin se może przywołać wodę bez wiaderka, jak i ogień i bezpośrednio tym podpalać :)

 

aha noi Refresh xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Tak zablokowana, admin se może przywołać wodę bez wiaderka, jak i ogień i bezpośrednio tym podpalać :)

 

aha noi Refresh xD

Że mogę przywołać to wiem, tylko czy da sie jakoś odblokować wodę w wiaderku? Tak, że np. gramy sobie i komuś jest potrzebna woda do ogródka czy coś to mogę na chwile odblokować?

I co zrobić aby ta white list nie działała?

64postow.png

Opublikowano

Witam,

mam problem. Wgrałem najnowszego Bukkita na serwer i wgrałem najnowszego LogBlock'a.

LogBlock działa, bo da się sprawdzić kto coś rozwalił, w bazie wszystkie rzeczy też się zapisują bo sprawdzałem.

Ale zaśmieca mi ciągle logi i konsole w putty takim komunikatem:

2011-05-02 12:57:04 [sEVERE] [LogBlock Consumer] SQL exception
com.mysql.jdbc.exceptions.jdbc4.CommunicationsException: Communications link failure

The last packet successfully received from the server was 5,742 milliseconds ago.  The last packet sent successfully to the server was 0 milliseconds ago.
at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance0(Native Method)
at sun.reflect.NativeConstructorAccessorImpl.newInstance(NativeConstructorAccessorImpl.java:57)
at sun.reflect.DelegatingConstructorAccessorImpl.newInstance(DelegatingConstructorAccessorImpl.java:45)
at java.lang.reflect.Constructor.newInstance(Constructor.java:532)
at com.mysql.jdbc.Util.handleNewInstance(Util.java:407)
at com.mysql.jdbc.SQLError.createCommunicationsException(SQLError.java:1116)
at com.mysql.jdbc.MysqlIO.reuseAndReadPacket(MysqlIO.java:3082)
at com.mysql.jdbc.MysqlIO.reuseAndReadPacket(MysqlIO.java:2968)
at com.mysql.jdbc.MysqlIO.checkErrorPacket(MysqlIO.java:3516)
at com.mysql.jdbc.MysqlIO.sendCommand(MysqlIO.java:1986)
at com.mysql.jdbc.MysqlIO.sqlQueryDirect(MysqlIO.java:2140)
at com.mysql.jdbc.ConnectionImpl.execSQL(ConnectionImpl.java:2620)
at com.mysql.jdbc.ConnectionImpl.setAutoCommit(ConnectionImpl.java:5022)
at de.diddiz.util.ConnectionPool$JDCConnection.setAutoCommit(ConnectionPool.java:154)
at de.diddiz.LogBlock.Consumer.run(Consumer.java:214)
at org.bukkit.craftbukkit.scheduler.CraftWorker.run(CraftWorker.java:33)
at java.lang.Thread.run(Thread.java:636)
Caused by: java.io.EOFException: Can not read response from server. Expected to read 4 bytes, read 0 bytes before connection was unexpectedly lost.
at com.mysql.jdbc.MysqlIO.readFully(MysqlIO.java:2529)
at com.mysql.jdbc.MysqlIO.reuseAndReadPacket(MysqlIO.java:2979)
... 10 more

Opublikowano

Mam problem, mianowicie, kiedy włączam plik, którym startuje serwer, włącza on się na 1 sec a potem wyłącza.

Proszę o pomoc.

 

 

Opublikowano

Mam problem, mianowicie, gdy włączam plik do odpalania serwera, czarne okno wyskakuje mi jedynie na 1 sekunde, po czym znika.

Proszę o pomoc.

 

OPS PRZEPRASZAM ZA X2

ALE PRZYCIEŁO MI PRZEGLĄDARKĘ, I BYŁO NAPISANE ŻE SERWER JEST ZBYT OBCIĄŻONY.

PROSZĘ O USUNIĘCIE POSTU.

 

 

Opublikowano

Mam taki błąd, zrobiłem swój starter bat na 32 bity. Wszystko fajnie niby sie uruchamia ale wyskakują jakieś błędy gdy chcę wejść na serwer pisze mi , cały czas Logging in

proszę o pomoc.

Opublikowano

prosze o pomoc wyświetla mi się taki błąd an older instance of this script is alredy runing replace it with this instance ? Note: To avoid this mesege, see #SingleInstance in the help file

Opublikowano

Nie mam pojęcia, z kąd wy macie od groma tych problemów, spodziewajcie się video tutka do kilku dni, zależy kiedy znajdę czas.

Chyba wszystko już wyjaśni wam jak będziecie mieć wszystko na tacy, noi zaktualizuje pliki serwerowe pod najnowsza wersję.

 

Pozdrawiam :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

krzysztofa pomóż plis bo chciałbym odpalić serwer ale się nie da nawet przez bat bo ciągle znika jak włączam. To chcialbym odpalić przez:mcservergui moje gg:19411564.:( to gg co jest tu to moje jestem na kolegi koncie.

Zbieram - - - - - - - - - - !!!!

 

 

 

39503720h.jpg

Opublikowano

Dzięki, że zrobiłem im tutka, film nr.2 zablokowało ci YT, pewnie muzyke wrzuciłeś nie mając na nią praw autorskich :D

 

Ja dzisiaj może zrobię tutka swojego to bardziej to opisze jakoś tak :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

A i Krzysztofa czemu jak wpisze /ban (albo kick) nick_goscia powod to go nie banuje (albo kickuje)?

jest na czacie tylko wiadomosc (cos w stylu) /ban nick resons 9czy jakos tak) a pobralem i skonfigurowalem najnowsze permission, WTF?

Wczoraj taki nob wbil na serwa kumpla gdzie mam admina (ja mu wszystko konfigurowalem i wysylalem) i wszystko rozwalal gracza i do tego wyzywal a Heada nie bylo, wiec nie moglem go zbanowac... What's that about?

64postow.png

Opublikowano

ja mam problem podczas włączania mcservergui zmieniłem w gui config Mc server patch , mc backup patch na folder serva ale gdy teraz klikam start piszę "Initializing console readout... If this takes a while, consider backing up your logs..."

oco chodzi ?

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano
Co mam zrobić jak mi wywala gracza caly czas? Jeszcze maja na hamachi niebieska kropke przy nicku

 

To już jest wina hamachi, a nie serwera, więc takie pytania nie do mnie :)

 

Gdy otwieram plik betę 64bit to pisze mi, że system nie może odnaleźć ścieżki. Jak można to naprawić?

 

Bo nie masz zainstalowanej 64 bitowej javy pewnie, odpal przez x32 i powinno zadziałać.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

mam jeszcze sposób jak komuś odpala się serwer i się nagle zatrzymuje u mnie to pomogło po prostu nie edytujcie pliku

bukkit.yml

w głównym folderze zostawcie oryginalnego i nie przerabiajcie tego na mysql

 

@edit

 

a co do

plugins/CraftBookVehicles

tego od np. stacji w pliku

config.yml

jest zawartość

control-blocks: true
max-boost-block: 41
50x-slow-block: 88
20x-slow-block: 13
station-block: 49
reverse-block: 35
deposit-block: 15
eject-block: 42
sort-block: 87
minecart-dispensers: true
minecart-decay-time: 0
minecart-slow-when-empty: false
minecart-max-speed-modifier: 1
in-cart-control: true
hinder-pressure-plate-slow: true

i chyba coś tu jest źle ponieważ jak chciałem zrobić coś typu

to stacja na obsydianie - zatrzymuje wagonik ale już nie da się odpalić żeby potem jechał

skrzynia - nie wjeżdzają ani nie wyjeżdzają wagoniki

przyśpieszenie złoty blok - działa bez problemu

koniec jazdy żelazny blok - nie wyrzuca z wagonika

 

proszę jak możesz coś zrób z tym bo mi bardzo na tym zależy ;p

 

ewentualnie w

plugins/Permissions

trzeba coś dodać już wkleić nie moge bo za mało miejsca ale mam oryginalne nie ruszane z twoich plików

BestiariuszSignature.png
Moje aktualne zajęcia:

  • Spolszczanie Wikipedii RoM-a
  • Nadzorowanie addonów: pbInfo, ComeOnIn, GridCliqueIt, RuneCraft, SlashAFK, nkCooldown
Opublikowano

Dobra jestem już w trakcie renderowania filmiku takiego i wrzucaniem plików V2, w których naprawione jest mase bugów, a co najważniejsze nie wymagają już one

Mysql, które było tak trudne do ustawienia, więc postanowiłem wam to ustawić, żeby było na FlatFile i SqLite :)

 

Tak więc, w plikach v2 będzie tak, że odpalasz plik i gracz bez problemów i ustawień.

 

Na około godzinę 14-15 powinien być filmik i pliki na Multiupload .

 

Pozdrawiam

 

@Edit

 

A jednak pliki już wrzuciłem, filmik tylko będzie potem bo coś źle się zrobił i musiałem od nowa renderować :D

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...