Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hej ludzie, zrobiłem wszystko jak trzeba, ale mój kolega ma straszne lagi czasami, ja np. nie mam wcale, ale jak kumpel wejdzie to on ma lagi a ja nie, wiecie o co chodzi?

 

Ja mam neta 10 mega i on tak samo ;/

 

PS.

 

serwer na hamaku

 

 

 

jeszcze chciałem powiedzieć że jest bug z drzewem jak się je zetnie, to leci z liści wełna, atrament (czarny barwnik), i to co powinno czyli sadzonki i jabłka

Opublikowano

Krzysztofa wszystko ładnie tylko:

 

Po 1. Daj reupa do Fixa bo pisze ze został usunięty

 

Po 2 gdy odpalam serwer pod 1.5 wchodze na serwer i pisze:

 

Disconnected by Serwer

Serwer działa na plikach sserwerowych by Krzysztofa V2! "Test"

 

 

wft?

Opublikowano

Dlaczego jak wchodzę w linka http://www.multiupload.com/OZRD15A053 do fixa na 1.6-1.6_5 wyskakuje

Unfortunately, the link you have clicked is not available.
Reasons for this may include:
- Invalid link
- The file has been deleted because it was violating our Terms of service.

???

 

Proszę o pomoc bo bez tego nie chyba nie odpalę serwera ; /

Opublikowano

Dobra nie byłem w wl:)

Już sobie poradziłem.

 

Został jeszcze Reup

 

I mam zbugowana siekierke //wand

nie moge zaznaczyc lewym pm tylko p pm ;)

Opublikowano

Szczerze ?

 

Na 1.6.5 nie chce mi logowac.

 

Pobrałem fix v2...

 

a wam ?

Ktj9d.png

 

 

 

Chcesz daj beznazwy22i.png jak nie to nie. Ale wejdz tu !

www.pajacyk.pl

Opublikowano

Wgrałem wam te pliki, może w końcu skończycie jęczeć!

http://www.megaupload.com/?d=Z6GK4V6Y

64postow.png

Opublikowano

Może będą :)

 

Proszę nie spamować tym, że nie działa itp, bo pliki działają, testowałem z 15 graczami ONLINE i chodziły normalnie.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Jak łączę się na serwer pisze :

 

Failed to verify username

 

 

Pomoże ktoś ? ;)

 

 

 

Kurde kompletnie zapomniałem...

 

@DOWN

 

Dzieki wielkie łap +

Ktj9d.png

 

 

 

Chcesz daj beznazwy22i.png jak nie to nie. Ale wejdz tu !

www.pajacyk.pl

Opublikowano

Mam pytanie.Jak zmienić wiadomość powitalną, jak dac se rangę i jak zmienic se kolor nicku? ;d

Zbieram +++

Opublikowano

witam ja mam tylko 1 problem mianowicie kiedy loguje się na serwer wyskakuję Disconneted by server

 

Outdated Server !!! proszę o pomoc bedzie + ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...