Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jakieś posrane to -,-

Nawet się zalogować nie moge ...

zawsze działało a teraz DUPAAA

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

Krzysztofa mam problem nie mogę wejść na server

wszystko pięknie się uruchamia i tp.

ale nie mogę wejść na server :P

SPORT JEST FAJNY xD
10 25 50 100 150 200 300 400 500 1000 2000 POSTY

Zapraszam na kanał Vector HD! :)

Opublikowano

Ludzie co wy tak prostej rzeczy nie możecie ogarnąć, to się za to nawet nie bierzcie. :)

 

Takie jest moje zdanie, pliki w 100% są sprawne i nie ma w nich aż tyle błędów, jutro będzie nowa wersja z poprawionymi kilkoma Bugami.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Mój pierwszy bukkit... i mam problem ; ) niby wszystko ok wszystko jest dobrze zrobione, na 1 gb ram ustawione i tak w pliku server:

 

#Minecraft server properties
#Thu Apr 21 15:46:10 CEST 2011
level-name=world
hellworld=false
spawn-monsters=false
online-mode=false
spawn-animals=false
max-players=60
server-ip=5.71.130.113
pvp=false
level-seed=567734
server-port=25565
allow-flight=false
white-list=false
spawn-protection=4

 

Ok włączam serwer i niby ok ale jak wpisze jakąś komendę do konsoli to się wyłącza.

 

I jak che wejść na serwer to mi przez dłuższy czas pisze "Logging to..." a potem "Conection los"...

 

 

Macie jakiś sposób na to?

 

 

 

Pozdrawiam: Medykoo

Opublikowano

"Jestem hosterem - gdy kładłem klocki one znikały a gdy rozwalałem to się pojawiały - inni gracze tego problemu nie mieli" Problem mój został naprawiony, a problem ten był związany z modami... Miałem zainstalowanego Piston Mod, i on to wszystko blokował, zrobiłem force update i wszystko działa :) POZDRAWIAM NeviN'ek - Jak pomogłem to prosze o skromnego +'ika :D

Opublikowano

Mówiłem już to im od samego początku, a przyznam się, że na tych plikach permissions źle jest zrobione, i kilka komend nie działa, w następnych wersjach postaram się to naprawić.

 

Pozdrawiam :)

 

Przypominam, że wyraźnie pisze, że to są pliki Beta, więc dopiero je powoli rozwijamy xD

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Witam,mam taki problem chodzi o to ze jak odpalę serwer ? dam multiplayer i wklepie localhost to połączy mi się na serwer a jak wklepie IP to wywala Failed to connect. Connection refused:connect

d672d3d52f59ce44.png

Opublikowano

Tutaj macie poprawiony plik z permissions:

 

http://www.multiupload.com/QZC7C4O0H0

 

skan:

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=bb8b87360beba6e9072abb43e3fede7ad4f1075a2b0abb7f877875db4f3d005a-1303991373

 

plik z paczki o nazwie: world.yml wrzucacie do folderu:

 

plugins\Permissions

 

i zatwierdzacie podmianę.

 

od teraz nie powinno być problemów z komendami ban/kick itp :)

 

Pozdrawiam

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

javy nie masz dobrze zainstalowanej, lub masz złego leanuchera serwa, na któreiś tam stronie masz rozwiązanie problemu.

 

Jak zablokowac zapalniczke? itd aby nie podpalili mi nic na serwie?

 

To już na tych plikach jest zrobione :)

 

zablokowane TNT/Lava/zapalniczka/woda

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Mam pytanie, bo nie wiem co się dzieje. gdy próbuje wystartować serwer to wyskakuje mi takie okienko.

 

Co zrobić, aby serwer się odpalił ?

Proszę o odpowiedź. Za każdą próbę pomocy daje + i 5 :) Pozdrawiam i z góry dziękuję.

11bt6s4.png

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ja wszystko robie dobrze ale jak wchodzę to mnie nie może połączyć pisze tylko "Failed to connect..."

SPORT JEST FAJNY xD
10 25 50 100 150 200 300 400 500 1000 2000 POSTY

Zapraszam na kanał Vector HD! :)

Opublikowano
Mam pytanie, bo nie wiem co się dzieje. gdy próbuje wystartować serwer to wyskakuje mi takie okienko.

 

Co zrobić, aby serwer się odpalił ?

Proszę o odpowiedź. Za każdą próbę pomocy daje + i 5 :) Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Dołączona grafika

 

Odpalaj serwer plikiem bat, a nie tym bo to jest nie skonfigurowane, a nie chce mi się tłumaczyć narazie jak to się ustawia :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...