Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie gdzie moge zmienić informacje jak ktos na server wchodzi ? ( czyli np witaj na serverze .... )

Opublikowano

plugins\Essentials\config.yml

 

tutaj:

 

/rules //regulamin:

# The server rules, available by typing /rules
rules:
 - '1. Zakaz przeklinania i obrazania innych graczy na serwerze'
 - '2. Nie spamujemy'
 - '3. Miej szacunek do wszyskich graczy oraz administratorow serwera'
 - '4. Kazdy gracz ma prawo zabezpieczyc swoja skrzynke piec itp komenda /lwc'
 - '5. Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za zgubione lub skradzione przedmioty'
 - '6.Kazdy gracz ma obowiazek postawic tabliczke przed domem z opisem do kogo nalezy dany budynek,' 
 - 'w przeciwnym razie moze stracic wszystko.'

 

New Player:

 

############################################################
# +------------------------------------------------------+ #
# |                    New Players                       | #
# +------------------------------------------------------+ #
############################################################

newbies:
 # Should we announce to the server when someone logs in for the first time?
 # If so, use this format, replacing {DISPLAYNAME} with the player name.
 # If not, set to ''
 #announce-format: ''
 announce-format: '&dWitamy nowego gracza {DISPLAYNAME} '

 # When we spawn for the first time, which spawnpoint do we use?
 spawnpoint: newbies

# End of File <-- No seriously, you're done with configuration.

 

 

 

 

Krzysztofa nie dziala mi ta komenda /permissions -reload all gdy wpisuje w konsoli Wiesz moze o co chodzi?

 

W konsoli piszesz bez /

 

czyli :

 

permissions -reload all

 

a w grze piszesz:

 

/permissions -reload all

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano
Krzysztofa a da sie skopiowac budowle na serwer z singla?

 

Da się, trzeba tam wgrać na Single moda Single Player Commands oraz world edit.

 

Następnie przenosisz to na mapkę w MP :)

 

I jeszcze mam problem drugi poniewaz robie cuboida tym poradnikiem i wszystko ok a innym kontem moge niszczyc! Wiesz moze dlaczego?

 

Widocznie coś źle robisz :)

 

Na filmiku dobrze działa .

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nie odpala mi to pod 32-bitowego kompa?

A jak nie to daj kod do pliku z 32-bitowym startem :P

 

 

PS:

100 Post!

SPORT JEST FAJNY xD
10 25 50 100 150 200 300 400 500 1000 2000 POSTY

Zapraszam na kanał Vector HD! :)

Opublikowano

E jest mały błąd w starterze 32 bitowym

@echo off
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1G -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

a powinno być

@echo off
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1G -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar
Pause

 

Takie małe info o tym :D

To pause zatrzymuje okno serwera nawet po wyskoczeniu błędu.

A pliki miodzio, wszystkie pluginy po poprawnej konfiguracji działają.

Warto je ściągnąć!!!!

Opublikowano

Mi na twoich plikach nie dziala komenda [eject] oraz [station] coś nie dziala ponieważ wagon sie na niej zatrzymuje ale juz nie wystrzeli go tak jak na tym filmie. O i jeszcze [dispenser] nie dziala ;//

 

Opublikowano

Jest jakiś sposób na zwiększenie limitu cuboidów na jednego admina? Np. Żebym mógł stawiać ich nieskończoność.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

ej mam problem jakie pliki wybrać jak włączam mcservergui i robie start serwe to mi coś wyskakuje jakies gówno a jak zmieniam w GUI config to na jakie pliki mam zmienić ?

Zbieram - !!!

Opublikowano
E jest mały błąd w starterze 32 bitowym

 

@echo off

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1G -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

 

a powinno być

 

@echo off

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xms1G -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

Pause

 

Pause to tylko komenda, która po zatrzymaniu serwera pokazuje ci press any button to continue, coś takiego i jest ona nie potrzebna :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...