Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Na ogol pliki super ale mam jedno ale:

Gdy wchodze na serw to odrazu wyskakuje "Witamy na XCraft" czy cos takiego... jak to zmienic lub wgl. usunac ?

 

poszukaj w folderze Essentials czy jakoś tak,

a BigBrothera nie ma, bo tam w poradniku był tylko przykład, tutaj musicie tylko z AuthMe i z głównego folderu z pliku Bukkit.yml o ile się nie mylę ustawić

pasy do Mysql-a

 

Pozdrawiam i w razie problemów pisać ja pomogę.

Aha a jak komuś pisze, że nie ma go na WL to wpisujecie

whitelist add nick

w konsoli.

 

A serwer raczej nie odpalamy jeszcze McGui bo to troszkę jest niedopracowane.

 

Najlepiej odpalać batami, tym beta.

Zmieniając wcześniej sobie w tym pliku ilość ram, obecnie 4 GB jest ustawione :P

 

Jak ktoś chce McGui z listą serwerów, prawdopodobnie naprawiona wersja to podmieniacie ten plik:

 

https://github.com/downloads/dumptruckman/MC-Server-GUI/mcservergui.zip

 

plik z zaufanej strony autora, wiec skana nie ma :)

 

Po odpaleniu ustawiamy sobie w zakładkach ilośc ram na serwer, lokalizacja pliku craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar i tak dalej.

 

Mam nadzieje, że se poradzicie :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

poszukaj w folderze Essentials czy jakoś tak,

a BigBrothera nie ma, bo tam w poradniku był tylko przykład, tutaj musicie tylko z AuthMe i z głównego folderu z pliku Bukkit.yml o ile się nie mylę ustawić

pasy do Mysql-a

 

Pozdrawiam i w razie problemów pisać ja pomogę.

Aha a jak komuś pisze, że nie ma go na WL to wpisujecie

whitelist add nick

w konsoli.

 

A serwer raczej nie odpalamy jeszcze McGui bo to troszkę jest niedopracowane.

 

Najlepiej odpalać batami, tym beta.

Zmieniając wcześniej sobie w tym pliku ilość ram, obecnie 4 GB jest ustawione :P

 

Jak ktoś chce McGui z listą serwerów, prawdopodobnie naprawiona wersja to podmieniacie ten plik:

 

https://github.com/downloads/dumptruckman/MC-Server-GUI/mcservergui.zip

 

plik z zaufanej strony autora, wiec skana nie ma :)

 

Po odpaleniu ustawiamy sobie w zakładkach ilośc ram na serwer, lokalizacja pliku craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar i tak dalej.

 

Mam nadzieje, że se poradzicie :)

 

 

Dzieki !

motd:
 - '&cWitamy na serwerze CraftX&c!'
 - '&fzyczymy milej gry oraz duzo surowcow'
 - '&fZapraszam do wykonywania zadan! Wpisujemy komende /quest w celu poznania pierwszych komend!'

 

Juz zmieniam i zareklamuje moze serv :P

 

 

@EDIT

Super ze juz nie mam motd tego ale mam inny problem :P Jak usune to cale "Wbiles do swiata CraftX i costam costam sile boga" ?

Opublikowano

Nie masz poprawnie zainstalowanej Javy, lub pewnie masz 32 bitową javę, zrób plik bat z taką zawartością:

 

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

lub:

 

 

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

I któreś z tych powinno ci na 100% odpalić :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Ładne pliki, chociaż ta masa pluginów troszeczkę odpycha. Skorzystam, bo brakowało mi czegoś. Dziękuje i plus za pracę.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

To może masz zły system (16, 32, 64). Albo zbyt mało ramu na pc.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

To może masz zły system (16, 32, 64). Albo zbyt mało ramu na pc.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

2x up

 

 

Ta linijka:

 

 

"%ProgramFiles%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

 

 

W pliku bat.run, którym odpalasz serwer. Jeżeli to nie zadziała, to pewnie system.

 

Zmień tam gdzie masz podkreślone na 512MB

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Minimum na serwer to 1024M, na 512M nie pójdzie.

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Sorki. : ). Pomyliłem się, także słuchaj Nismons'a :).

Jeszcze raz przepraszam.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Sorki. : ). Pomyliłem się, także słuchaj Nismons'a :).

Jeszcze raz przepraszam.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@ECHO OFF
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

Mi to działa przy Windows 7 64bit. Polecam tego użyć, jako start.bat

 

Edycja:

Dlaczego nie ma tutaj Cuboid-Mod'a? :/

Opublikowano

Nieudana próba połączenia

 

Connection refused: connect

 

 

 

 

Musialem wpisać

 

@ECHO OFF

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

"%ProgramFiles(x86)%\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit-0.0.1-SNAPSHOT.jar

 

 

mam Windows 7 64 bity

Opublikowano

Jest tu Cuboid :)

 

Tutaj masz mój poradnik jak się go stawia:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/312779-vtutstawianie-cuboida-pluginem-worldguard/

 

Dzięki wielkie, kocham Cię stary! xD xD

 

Edit:

Jest może taka komenda, dzięki której stworzy mi powierzchnię z klocków, o wybranych punktach? Tak jak w przypadku CUB'a, zaznaczając po przekątnej?

Opublikowano

Zaznaczasz drewnianą siekierą przekątną tego co chcesz wypełnić wybranym

materiałem i piszesz //set id

 

np //set 2 i ci wypełni ziemią :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...