Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Connection refused: connect

 

O co chodzi://

Jak naprawić ten blad?

Zła wersja serwera, chyba.

Opublikowano

A ja mam taki problem:

1.Klikam Start Serwer to wychodził mi jakiś błąd.

2.W GUI zmieniłem MC Serwer Path, i MC backup Path.

3.Ponownie kliknołem Start Serwer i wyskoczył komunikat " Initializing console readout... If this takes a while, consider backing up your logs... "

 

 

Pozamieniałem wcześniej w config.properties i bukkit.yml tak jak było napisane . Co robie źle, co pominołem. Pomóżcie bo nie ogarniam !

 

Edit/

 

Zamieniłem Mc Serwer i Mc backup na folder z plikami serwerowymi. Komunikat z punktu 3 znikną !

 

Edit2/

 

Udało mi się włączyć serwer, ale nie mogę na niego dojść. CZy to jest serwer hamachi, bo ja wpisuje IP, i wychodzi mi że serwer odłączony. Pomocy !

Opublikowano

Nie to nie jest zla wersja;/

Ten napis oznacza ze nie moze sie polaczyc, ale dlaczego;//

 

te pliki sa na wersje 1.5_01 wiec powinno dzialac;/

Jak pomogłem daj + :)

Opublikowano

Ja jestem ciekaw dlaczego wy macie tyle tych problemów z tymi plikami?

Testuje je już od około 4 miesięcy i jakoś nie miałem żadnych problemów z nimi :)

 

Chodziły one na linux Debian 5

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@up. Pewnie w niektórych miejscach jest cub, zobacz czy w innych miejscach tez ci się będzie odnawiać.

Δ ( ͡º ͜ʖ ͡º)  ಠ_ಠ Δ

 
Opublikowano

Na tych plikach nie moge wejsc na serwer mam windows 7 32 bit nw czemu jak robilem sam serwer moglem wejsc jak wlaczalem od NismonS tez moglem wejsc a tu jest cos pomieszane ;/

RMCF

Opublikowano

może mi ktoś powiedzieć jak odblokować porty bo wszystko dziala tylko jak wchodze do gry to pisze ze nie może sie połaczyc z serwerem ;/

Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć jak wejść na serwer ? Wcześniej trochę się bawiłem to mogłem wejść ale inni nie a po reinstalce serwera nikt nie może wejść. ;/

Mam ten sam problem co tu niektórzy. :(

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Nie chce mi wejsc na serwa

Failed to connect co robic .....

Taa.. Były minusiki ale zbieram plusiki :) daj + to nic nie szkodzi

 

Hala Madrid ... Fernando Torres !!

Opublikowano

Skoro tak dużo osób ma ten sam problem może zrób troche zrozumialej ten poradnik, najlepiej żeby był jeden a porządnie a nie 2 z których mało wiadomo.

Albo nie ktoś zrobi tego video tuta jak tam proponował ;]

Opublikowano

możliwe że musicie w pliku server.properties wywalić ip które tam jest wpisane, lub wpisać to, na które przekierowało się port na routerze, jeżeli od nowości macie port odblokowany, to całkiem nie wpisujcie żadnego ip,

tylko zostawcie to puste, o tak:

 

#Minecraft server properties
#Thu Apr 21 15:46:10 CEST 2011
level-name=world
hellworld=false
spawn-monsters=false
online-mode=false
spawn-animals=false
max-players=15
server-ip=
pvp=false
level-seed=5677344492879191995
server-port=25565
allow-flight=false
white-list=false
spawn-protection=0

 

 

Możecie też zmienić port, jak coś nie możecie się połączyć, o tak:

#Minecraft server properties
#Thu Apr 21 15:46:10 CEST 2011
level-name=world
hellworld=false
spawn-monsters=false
online-mode=false
spawn-animals=false
max-players=15
server-ip=
pvp=false
level-seed=5677344492879191995
server-port=25555
allow-flight=false
white-list=false
spawn-protection=0

 

Wyzej, jest na port 25555

 

Np jak w routerze przekierowujecie port na ip: 192.168.1.1

to takie tam ip wpisujecie.

Jak już mieliście odblokowany, to spróbujcie wpisać tam ip to, którym wchodzicie na stronę routera, lub nic nie wpisujcie.

 

Pamiętajcie, że jak zmienicie port, to ip zmienia się zawsze o tak:

 

ip:25555

 

czyli np:

 

5.165.156.52:25555

 

a jeżeli macie port podstawowy, czyli 25565

to ip wpisujecie bez podawania: i portu :)

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, że rozumiecie.

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Skasuj plik:

 

guiconfig.ini

 

Ale lepiej odpalaj serwer plikami bat, a nie tym, ponieważ ten program dla ciebie jest zbyt trudny do pojęcia :P

 

bez urazy

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

#Minecraft server properties
#Thu Apr 21 15:46:10 CEST 2011
level-name=world
hellworld=false
spawn-monsters=false
online-mode=false
spawn-animals=false
max-players=15
server-ip=5.90.49.228
pvp=false
level-seed=
server-port=25566
allow-flight=false
white-list=false
spawn-protection=0

 

Mam tak ustawione wszystko git się włącza.

Whitelist plugin skonfigurowany i Permissions także, na serwerze z minecraft net mogą grac wszyscy a na serwer tym tylko ja. :(

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Na serwerze z minecraft net u mnie mogą grac wszyscy a na twoich tylko ja. :/

Ale i tak + za wstawkę.

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...