Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

te plliki są pojebane za przeproszeniem lecz . Zmieniłem to "- '&cWitaj, {PLAYER} na CratiX!&c!" na to "- '&cWitaj, {PLAYER} na Cs4all!&c!" i już nie działa nic się na serwie nie wyświetla.i do rules dodałem to - '7. &cNie bój się admina jeżeli nadużywa władzy zrób ss i wstaw na forum my się nim zajmiemy.&c' i z kolei /rules nie działa.

Opublikowano

a to pod 1.7.3? bo jeśli nie to szajs za przeproszeniem

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Opublikowano

Wszystko działa :) Wielkie dzięki :)

Pozdr

TEKST MIESIĄCA - obecnie na forum jako"Mauurycy":

 

...WarZ jest troche słabsze i mniej rozwinięte od dayz

Opublikowano

Mam problem z plikami ustawiam tak jak jest w filmiku na yt i wyskakuje mi gdy chce sie zalogowac: Nie jestes zapisany na wl Pliki serwerowe by Krzysztofa

Moze mi ktos pomóc aha używam plików 3,5

Opublikowano

Już chyba jako 10 pytam się jak zmienić te [INFORMACJE]

Witamy na serwerze itp.....

 

To proste wejdź w plugins/Essentials/config i tam masz to o co ci chodzi :P

 

Mam problem z plikami ustawiam tak jak jest w filmiku na yt i wyskakuje mi gdy chce sie zalogowac: Nie jestes zapisany na wl Pliki serwerowe by Krzysztofa

Moze mi ktos pomóc aha używam plików 3,5

 

Musisz dopisać się do whitelisty ( W głównym folderze masz plik white-list i tam wpisujesz swój nick i po sprawie)

 

Witam... Ja chciałbym wiedzieć jak mogę wyłączyć wszystkie pluginy, jak usunąć blokadę na wylewanie lawy i wody i jak nadać sobie wszystkie uprawnienia

Tu masz jak usunąć blokwane na wylawanie wody,lawy itd. http://www.mpcforum.pl/topic/378225-tutjak-zablokowac-tntfire/

 

A Jak chcesz nadać sobie wszystkie uprawnienia to daj se op i po sprawie ^^

:)

Opublikowano

Mam problem...

Chciał bym wyłączyć potwory a zostawić zwierzęta...

 

Spawnowanie zwierząt mam na True

Spawnowanie potworów mam False

 

Odpalam serwa i nie ma potworów ale zwierząt też nie o.O

Nie mogę też ich spawnować ani nic ...

Wiecie może o co chodzi, i co można z tym zrobić ? za pomoc + :')

Opublikowano

@ UP UP

 

A masz dodanego sobie op albo właściciela/admina?

 

///

 

Moje pytanie,

 

Dodaje sobie właściciela nawą metodą na plikach pod 1.7 i nie jestem właścicielem... Pisze, że mnie dodaje ale nie mam uprawnien...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam pytanie te pliki dzialaja na wersji 1.7.3? Bo sciagnelem wersje v3.5 i mi na 1.7.3 niedziala, wszystko sie w konsoli wlacza itp. ladnie sie wczytuje wchodze na serva i wyskakuje "Outdated server" :/ a na standardowych plikach dziala wszystko ladnie ...

P.S. Umiem stawiac serva bo kiedys juz stawialem ... takze nie pisac, ze nieumiem stawiac ...

Opublikowano

Siema,

Pobrałem to, zrobiłem jak na filmiku. Jednak gdy chcę się zalogować wyskakuje mi:

Disconnected by server

Outdated server!

 

Co zrobiłem źle?

 

Z góry dzięki

Opublikowano

Podobno ma działać do wersji 1.6.2

Ehh ;/

 

Nie działa mi na wersji 1.6.2

Na 1.7.2 też nie działa ;/

Opublikowano

Krzysztofa! mam sprawę, mianowicie gdy uruchamiam, wbijam na serwer (mam op wl itd), gdy chcę zburzyć jakiś klocek, lub postawić, nie mogę.

Zwierzęta i potwory biję normalnie ale klocków ani rusz. Czego jest to przyczyną, wiesz może ?

Zbliżamy się ku końcowi.

 

95/100 %

 

Żegnaj MPC Forum

Opublikowano

jak usunąć coś takiego ze nie mogę stawiać tnt

Wejdź w plugins/WorldGuard/worlds/world/blacklist/I tam zjeżdżasz na sam dół i masz tam

# Bez TNT!

[tnt]

ignore-groups=Wlasciciel

on-place=deny,tell

on-break=deny,tell

on-destroy=deny,tell

usuwasz to i po kłopocie

jak dać sobie admina (nie mówię o op)

Dodanie Gracza do wybranej grupy na wszystkich światach:

 

/user -addgroup u:nick s:grupa w:*

LUB:

plugins/permissions/world/users i dopisujesz tam

TwójNick:

permissions: []

info:

prefix: ''

groups:

- Wlasciciel

:)

Opublikowano

Mam właściciela.

Dodawałem nową komendą.

 

Wyłączam potwory znikają także zwierzęta ...

 

A jak próbowałem przyzwać to wyskakiwało tak, jak by się respiły ale ich nie było...

 

 

 

A drugie pytanie.

 

Jaki plugin jest odpowiedzialny za te jakieś rangi na serwie ?

Opublikowano

mam taki blad przy wlaczaniu serwera (pliku bat)

"Znak zachęty wiersza polecenia zostal wylaczony przez administratora.

Aby kontynuować, nacisnij dowolny przycisk"

Windows Vista home basic Blagam pomożcie

smiech.gif
Opublikowano

Ja i tak tego nie moge ogarnac jak mam dac range komenda : /user -addgroup u:nick s:grupa w:*

wpisuje w konsoli user -addgroup u:LinuxPl s:wlasciciel w:*

i mi wyskakuje takie cos :

2011-08-04 20:29:17 [iNFO] [P2] LinuxPl is already in Group Wlasciciel in world

2011-08-04 20:29:17 [iNFO] [P2] LinuxPl group has been added to Wlasciciel in world_nether

a kolo nicku nie ma wlasciciel o co tu chodzi ?

Opublikowano

Ja i tak tego nie moge ogarnac jak mam dac range komenda : /user -addgroup u:nick s:grupa w:*

wpisuje w konsoli user -addgroup u:LinuxPl s:wlasciciel w:*

i mi wyskakuje takie cos :

2011-08-04 20:29:17 [iNFO] [P2] LinuxPl is already in Group Wlasciciel in world

2011-08-04 20:29:17 [iNFO] [P2] LinuxPl group has been added to Wlasciciel in world_nether

a kolo nicku nie ma wlasciciel o co tu chodzi ?

 

Miałem podobny problem, możliwe że, spierdzielił Ci się plugin PP. Zrób to odręcznie za pomocą NotePada.

Wszystko masz w poradniku:

http://www.mpcforum.pl/topic/391022-tutorial-wszystko-na-temat-permissions/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...