Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi z kolei nie działają sklepy, tylko admini mogą użwać RealShopa, chest shop'a też "You can't create this type of shop" taki komunikat dostaje a w permissions są wszystkie uprawnienia więc tego nie pojmuje.

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko ładnie , pobrałem pliki serw chodzi wpisuje hasło a tu lag 5 sekundowy.... później chce rozwalić ziemie itp a z klocka nic nie wylatuje tylko się spawni od nowa ;/ Krzysiek pogrywałeś jakieś plugina żeby tak było a może to wina mojego 2g ramowego kompa liczę na odp na PW

pozdrawiam :)

@edit

A co w tym wszystkim najdziwniejsze to to że gdy zabije np. owce to leci z niej wełna więc WTF z tą ziemią i stonem ;/

Listę tematów znajdziecie na moim profilu :)
4fun
Czemu mam tyle - ? Bo je zbierałem! Teraz zbieram "Lubię to!"
Click ;D
Proszę o zdjęcie 10%

Opublikowano

Mam prośbę jakby ktoś wrzucił osobno pli z frakcjami o ten urywek chodzi:

 

-Dodany plugin na min. własne frakcje (gildie) Wojny pomiędzy frakcjami oraz tereny frakcji i ich przechwytywanie.

 

 

pliki tak ogólnie bardzo ładne plusik

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Gość _Shadowlord
Opublikowano

@up.

 

Musisz pisać w grze. Zresztą nie jestem pewien czy to na 100% działa, starsze permissionsplus było lepsze, ściągnij starszą wersje i wgraj. Znajduje się ona w między innymi plikach by topmodel i piszesz /group nick ranga.

Opublikowano

Mam problem odnośnie essentiales pisze komendę i mi wyskakuje takie coś -.-

you do not have acces to that command(nie masz dostępu do tej komendy)

 

@up wpisujesz w konsoli stop

mca.png

 

00hnnt31308484kl1.gif

 

 

Opublikowano

Thx a to jest Hmod!?

 

nie to jest bukkit zresztą jak widać w plikach jest pliko tej nazwie

 

Witam . Mam problem serwer się włancza i jest wszystko ok . tylko wl jak wylaczyc .?

 

normalnie zamykasz okna

 

Mam problem, nie da się rozwalać klocków..

Dopiero co zrobiłem serwer..

 

za bardzo lami ci serwer

 

a ja zapraszam na serwer oparty w 90% na tych plikach

Adres: s7.csrv.pl:12331

forum s7csrv.pun.pl

niestety serwer nie ma lagów i na dłuższą metę będzie płatny :P (4 zł miesięcznie warto miła atmosfera:))

Pomóż mi i zarejestruj się z tego linku w miejscu osoba polecona wpisz Marcin474 i nie zapomnij aktywować konta. http://www.cs-serwer.pl/index.php?referrerid=49038

Opublikowano

Zal Mozna Pochanic wylaczylem white list i dalej pisze ze nie jestem na wh chociaż tam się dodałem

xxx

Opublikowano

W porządku, ale mam kilka problemów.

1. Dlaczego nie ma przed nick'ami nazw rang, na przykład Właściciel, czy Administrator, a dodałem użytkowników do odpowiednich grup.

2. Jak zablokować modyfikowanie terenu dla danej osoby/dla danego terenu/dla danej grupy?

3. Da się wywołać opady śniegu?

Proszę o pomoc.

Opublikowano

Witam jakie są komendy na np. latanie bo wbiliśmy z kolegą na serwer mamy op ale nie możnemy znaleźć komendy a fly nie dziala tak samo ustawianie szybkości chodzenia czy bindowanie komend.

najlepiej by było jakby ktoś dodał listę wszystkich komend...

Opublikowano

na latanie? /mc jak podskoczysz to masz pod sobą szkło

 

wszystkie komendy są pod help

Koniec z botami do Nostale itp ;p

 

PS: kto zjadł mi moją sygne? xD

Opublikowano

sorry moge dostac warna ale jak kurwa tak prostej rzeczy nie można zrobić? 1 raz sie tym bawie i za 1 razem to zrobilem nie wiem skad wy macie tyle problemow warpy tez normalnie robie itd. Cuboidy tez dzialaja.

 

 

Mam pytanie tych co juz opanowali serwer jaka jest komenda na szybkie bieganie?

                       rsz_ish6nntkdak3pdvq7i3v.jpg

Opublikowano

no ok teraz mam kolejny problem nie moge rozlewac wody uzywac zapalniczki...

mam ten sam problem (lecz za bardzos ie tym nie przejmuje) proboje cos z tym zrobic dam znac jak cos zrobie.

                       rsz_ish6nntkdak3pdvq7i3v.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...