Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odpaliłem przez ten plik co na filmiku ale mi pisze jak chce się połączyć z serwerem

 

 

Disconnected by Server!

Outdated server!

 

 

o co chodzi HELP!!@@@

1379958827-U247153.png


  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

odpaliłem przez ten plik co na filmiku ale mi pisze jak chce się połączyć z serwerem

 

 

Disconnected by Server!

Outdated server!

 

 

o co chodzi HELP!!@@@

 

Dołączam się do pytania

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

jak wlaczyc server bo jak wlaczam plik start serwera- 1gb ram lub 2 ramu to wlaczy sie na setnasekundy i wylaczy

 

 

Serwer się włącza przez plik Minecraft Serwer menager jak by coś dla twojej informacji :)

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Witam chciał bym zgłosić bug ,a mianowicie czasem podczas wywalania jakiegos "itemka" zaczyna on skakac i nie da się go zebrac ;<

prosze o szybką naprawe tego.

Opublikowano

@up

mi na przykład nie działa na 1.6.4 nie wiem co źle robię....

jeśli chcesz pomóc zajrzyj do spoilera ;)

 

 

wyskakuje coś takiego po pierwszej próbie zalogowania:

 

asdfxd.png

 

po drugiej próbie:

 

 

asdffz.png

 

 

 

z takiej wersji gry korzystam:

 

ggggx.png

 

 

... pomoże ktoś?

bumcfksz :P

Opublikowano

wpisz w konsoli

whitelist add twojnick

albo

whitelist twojnick

 

Nie działają te komendy

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Teraz mam to co mulder12 i to z Wh nie działa

 

na poczatek wejdz w server.properties i jak jest whitelist to zmien z false na true

i dodaj se przez console whitelist add

albo jeszcze innym sposobem ze w glownym folderze znajdziesz whitelist.txt i tam wpiszesz swoj nick

To musi działac moze coś zle robisz mi wszystko ładnie chodzi

 

... pomoże ktoś?

 

To więc tak może masz inna wersje serwera np 1.6.6 czy cos innego ? zobacz i mi napisz

Jeśli pomogłem Daj PLUSIKA

Opublikowano

czy jest możliwość robienia sklepów na tej najnowszej wersji ,bo jak chce postawić sklep nie pisze że jest utworzony.

Opublikowano

Ej czemu jak próbuję postawić NPC to pisze m "An interial error occurred while attempting to perform this command" ?

Dodam że robię to na pluginie NPCTrader ( i zrobiłem to SQL) i jak próbowałem na innych też było tak samo... O co może z tym chodzić ?

Z góry thx

Opublikowano

Boże, "Outdated server" = Masz starszą lub nowszą wersję minecrafta niż ta pod ktorą jest serwer.

 

A teraz mój problem:

wtfzk.png

 

 

 

Dodaj się na whiteList- napisz w konsoli whitelist add nick

Nabalama.png
Opublikowano

Jak zrobić sklep na tych plikach? Bo sposób z tabliczka nad skrzynią nie działa. :(

Opublikowano

Witajcie, macie tutaj moje pliki, na które tak długo czekacie.

Stara wersja v.1 wymaga Mysql, lecz nowa wersja v2 już tego nie wymaga!, niżej tut jak ktoś woli wersje z Mysql:

 

http://www.mpcforum....wery-minecraft/

 

Pliki działają na Minecraft 1.6-1.6.5!

 

Potem wam to ładnie opiszę, w przeciągu 2-4 dni :)

 

Może wcześniej, jak narazie mam nadzieje, że dacie se rade nad ustawieniem pluginów pod Mysql, a dokładnie to jak zrobicie se już tego Mysql

to musicie w pliku:

 

plugins\KiwiAdmin\config.properties

 

ustawić hasło do twojego Mysql w ten sposób:

 

#### KiwiAdmin configuration ###
#Sat Apr 23 02:29:56 CEST 2011
mysql-password=
mysql-table=banlist
mysql=true
mysql-database=jdbc\:mysql\://localhost\:3306/minecraft
mysql-user=root
auto-complete=true

 

mysql-password= // hasło

mysql-table=banlist // zostawiamy

mysql=true // zostawiamy

mysql-database=jdbc\:mysql\://localhost\:3306/minecraft // zostawiamy, chyba że mamy inny folder w Mysql, lecz jak robimy według moego poradnika to powinno być tak.

mysql-user=root // Zostawiamy

auto-complete=true // zostawiamy

 

Jeszcze podobnie robimy w pliku:

 

bukkit.yml

 

Który znajduje się w głównym folderze serwera.

 

database:
   username: root   //zostawiamy
   isolation: SERIALIZABLE  //zostawiamy
   driver: com.mysql.jdbc.Driver  //zostawiamy
   password: hasło //hasełko
   url: jdbc:mysql://localhost:3306/minecraft  //zostawiamy

 

 

Mam nadzieje, że to wam na razie starczy.

 

Bardzo przepraszam za tak nieogar tutka, ale nie mam czasu tego dopracować, więc proszę o zrozumenie mnie :)

 

Opis Plików:

 

Są takie pluginy jak:

 

AuthMePL - Rejestracja kont

AutoMesage - Automatyczny botek spamujący co określony czas na czacie

AutoSave - Automatyczna AutoCofka :)

BackupPlugin - Automatyczne backupy map do kilka godzin.

BetterShop - Plugin do sprzedawania itemów, ten sam co jest na MPC

Cleaner - Plugin do skanowania co ma dany gracz w eq, lub też można wyczyścić komuś eq, czy też sobie.

CraftBook - cały zestaw - Plugin do stacji, kolejek, bram i wszystkiego co jest fane :)

Essentials - Dużo podstawowych komend jak /spawnmob /time day /spawn itp

FoundDiamonds - Gdy ktoś znajdzie diament/złoto to napisze na czacie informacje, że gracz ten i ten znalazł diament, i po tym jak ktoś znajdzie diament, każdy inny dostaje kilka sztuk węgla/żelaza

godpowers - Plugin do komendy na nieśmiertelność na siebie i na kogoś.

HeroChat - Plugin do robienia osobnych kanałów rozmów oraz kolory rang/każdy kto pisze na globalnym to jest to widziane tylko do 200 kratek, można to zmienić.

Iconomy - Plugin do Waluty na serwerze.

IPGet - Do pokazania ip gracza, np /ip Krzysztofa :)

KiwiAdmin - Bardzo dobry plugin do kickowania, kickowania wszystkich naraz czy też banowania z powodem. np /ban Krzysztofa powod xD

LWC - Do zabezpieczania skrzyń/drzwi

MagicCarpet - Do latania na szklanym dywanie, oraz chodzenia po wodzie komenda /jesus

MyWarp - Plugin do warpów, oraz prywatnych warpów.

Permissions - Do ustawiania Permissionsów dla graczy :)

PlugMan - Do listy pluginów, resetowania ich itp :)

ProperTime - Fajny plugin do tego, że można ustawić dłuższy dzień i krótszą noc, tutaj akurat tak jest ustawione, lecz mozna to sobie zmienić.

QuickBelt - Jest to do automatycznego przełączania itemka w eq do następnego, przydatne przy kopaniu, komenda /qb

RealShop - Plugin do robienia Skrzynek takich jak w grze np Metin2, i w nich można sprzedawać itemka, tzn wrzucasz tam coś do niej, i jak ktoś coś z niej zabiera to daje tobie kase a jemu zabiera, bez tabliczek :)

RegionMarket - Jest to do sprzedawania Swoich terenów, można zrobić botka co pilnuje i sprzedaje twój teren :)

RuneCraft - Do robiebia różnych bram, latających wysepek i wiele wiele więcej.

SimpleReserve - Do rezerwacji slota dla wybranej np grupy, w tym przypadku dla Moda, SuperModa, Admina,Vip-a,Donatora.

SlowHealth - HP się regeneruje wolniej, można zrobić, że wcale się nie będzie regenerowało :)

Stats - Pokazuje ci statystyki, min ile grałeś na serwie, ile postawiłeś klocków etc, komenda /stats

TreeHunger - Z drzew drop wełna, mączka kostna itp.. mozna ustawić dowolny drop dowolnych itemów :)

uQuest - Plugin do questów, komenda /q

Whitelist - Biała lista graczy, graczy do WL dodajemy w folderze plugins/whitelist, lub komendą /whitelist add nick czy też w konsoli bez /

WolfPound - Można sobie zaodoptować wilka za kasę z iconomy

WorldEdit - Plugin do edycji mapki :)

WorldGuard - Plugin do zabezpieczeń jak Cuboid, lawa woda ogień TNT itp..

PermissionsPLUS - Dawanie rangi w locie :)

 

 

 

Na serwerze zostało spolszczonych kilka pluginów, oraz komunikatów.

W przyszłych wersjach postaram się spolszczyć wszystko jak najwięcej.

 

Aby zagrać dodajemy się do wl komendą

whitelist add nick

w konsoli :)

 

Aby dać se op to piszemy w konsoli:

op nick

 

Aby dać se Wlasiciela piszemy:

 

group nick Wlasciciel

 

Aby dać se Admina piszemy:

 

group nick Administrator 

 

Aby dać se Moderatora piszemy:

 

group nick moderator

 

Fix na wersie 1.6-1.6.5

 

Plik wrzucamy do głównego folderu z serwerem i zamieniamy pliki.

Po zamianie można się łączyć z najnowszą wersją minecrafta.

 

Download:

1

http://www.multiupload.com/OZRD1A0531

 

Skan:

 

http://www.virustota...7469-1306686196

 

Wersja V2:

 

Download:

 

http://www.multiupload.com/NGHZN7FDHI

 

skan:

 

skanu.png

 

Video Poradnik jak włączyć serwer:

 

 

Video Poradnik V2 jak włączyć serwa, zainstalować javę i pozbyć się waszego błędu z javą :)

 

 

UWAGA! Speed x3!

 

Hasło do plików to:

 

www.mpcforum.pl

 

Stare wersje:

 

V1

 

 

DOWNLOAD:

 

http://www.multiupload.com/DQRXJDI8OU

 

SKAN:

 

skanx.png

 

 

 

Co zostało zmienione w wersji V2?

 

Nie potrzebne jest Mysql do odpalenia serwera, wystarczy włączyć serwer i grać!

Naprawiłem wiele błędów, zoptymalizowałem pluginy oraz dodałem kilka fajnym usprawnień jak np nadawanie rangi dla gracza w "locie"

Są też skonfigurowane Shopy z cenami podobnymi jak były na serwerze MPC.

 

Resztę sam zobacz i zgłoś wszelkie błędy w temacie :)

 

Tak więc mam nadzieje, że nie obraziliście się, że taki nieogarnięty temat, ale no cóż nie mam czasu teraz, więc powinno być to na tyle :)

 

Liczę na plusa za moją pracę oraz czas.

Pozdrawiam Krzysztofa xD

 

 

 

Witam. Mam problem z tymi plikami. Gdy łącze sie z serwerm wyskakuje mi takie cos:

http://imageshack.us...eztytuuwig.png/

Robiłem wszystko zgodnie z tutem video. Co mam zrobic zeby odpalic te pliki?

Za pomoc + lub - jak kto woli.

Opublikowano

Napisze mi ktoś czy dobrze robie wrzuca pliki by krzysztof do plików serwerowych ściągniętych z minecratf.net

Opublikowano

Napisze mi ktoś czy dobrze robie wrzuca pliki by krzysztof do plików serwerowych ściągniętych z minecratf.net

 

po co tak robisz normalnie sciagnij pliki krzysztofy poustawiaj je i normalnie grasz

Jeśli pomogłem Daj PLUSIKA

Opublikowano

witam mam problem wgrałem plugi na serwer dedykowany i jak sie łącze to mi wyskakuje serwer działa na plikach by krzysztof i nic dalej nie wyskakuje i nie mogę się z serwerem połączyć

prosze o pomoc daje +/- kto jak woli

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...