Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wejdź w Whitelist w Plugins i wpisz swój nick

Tam są 2 pliki i ja bynajmniej mam w obu napisany swój nick i mi działa

 

nie pomoglo

Opublikowano

Krzysztofa plugin "MyWarp" mi nie działa. Ja wpisuje /warp pcreate albo /warp help to mi wyskakuje "That warp does not exist."

I mam pytanie co zrobić żeby ten plugin działał ?

Opublikowano

3 godziny wpisywania portów i nic no co jest z tym powie mi ktoś jeden użytkownik mi pisał

że trzeba port zmienić zmieniłem i nadal stoje w tym samym punkcie

 

 

#Minecraft server properties

#Mon May 09 10:45:33 CEST 2011

level-name=Word

hellworld=false

spawn-monsters=on

online-mode=false

spawn-animals=false

max-players=20

server-ip=194.183.33.1

pvp=false

level-seed=1

server-port=25569

allow-flight=false

white-list=false

spawn-protection=1

 

 

to jest wpisane i nadal nic nierusza

 

a i windows7 to moim zdaniem system ze złom nazwą gdyby był taki szczęśliwy to by

żeczy które na nim robie działały za pierwszym razem a nie że musze czasami programy śćągać bo

niestety problem wystąpił

 

przynajmniej minecraft działa

 

Można jeszcze tak zrobić:

Otwierasz menadżera zadań( ctrl+alt+del) i wyłączasz wszystkie procesy javy (Java Platform SE binary) i zakończ proces ale kiedy Ci się ten błąd pokaże

Opublikowano

Witam, ja mam problem z pluginem LWC. Nie ważne jaki private zaloze to inni moga go edytowac, otwierac itd. Nie wiem co jest przyczyną. Nie znalazlem tematów wiec pisze tutaj.

newsygnaramka.png
Opublikowano

nie pomoglo

wpisz w konsoli

whitelist add twojnick

albo

whitelist twojnick

nie wiem ktory z nich

64postow.png

Opublikowano

Może mi ktoś napisać jak dodać SuperMod bo jak mam

users:

Nabalama:

group: Wlasciciel

 

i dodam takie coś tylko że bez Users: i zmienię nick oraz grupę to wyłącza mi i koledze

Nabalama.png
Opublikowano

Mam do was pytanie nie związane trochę z tematem. Zna może ktoś z was jakiś plugin do zabezpieczania guzików, dźwigni i płyt naciskowych ?

Podobno można tak zabezpieczać w worldguard'zie ale nie znam komend. Jeżeli ktoś z was zna takie pluginy lub te komendy to pls napiszcize :D

Z góry thx

Opublikowano
czy mógłby którys z was up'nąć mi juz gotowca??

 

:O gotowca ? Nie potrafisz 1 pliku zamienić z w plikach v2 ? heh :)

 

Mam do was pytanie nie związane trochę z tematem. Zna może ktoś z was jakiś plugin do zabezpieczania guzików, dźwigni i płyt naciskowych ?

Podobno można tak zabezpieczać w worldguard'zie ale nie znam komend. Jeżeli ktoś z was zna takie pluginy lub te komendy to pls napiszcize :D

Z góry thx

 

Ja akurat nie znam komendy na takie coś, plugina też raczej, może jak coś znajdę to dam znać :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Mam pytanie. Chcę za pomocą Cuboid'a zrobić powierzchnie. Chcę aby była zrobiona z zielonej wełny. Niestety nie działa

//outline 35.13

. Próbowałem też

//outline greenwool

i innych podobnych kombinacji. Stąd moje pytanie. Czy da się jakoś wprowadzić do komendy na wytworzenie powierzchni (murawy na boisko :P ) kolor wełny?

Opublikowano

ej kot bym mi to mógł wyjaśnić bo mi jakis błąd wyskakuje w tym programie java i coś dalej a jak przez pliki bat włączę chce się połączyć z serwerem to wyskakuje coś tam steam WTF ? :) z góry dziki :D

 

 

@Edit

To są pliki pod 1.6.6 ?? ;/

1379958827-U247153.png


Opublikowano

no teraz pisze Outdated server ! ;/WTF

 

 

@Edit

ok już odpaliłem przez ten plik co na filmiku ale mi pisze jak chce się połączyć z serwerem

 

 

Disconnected by Server!

Outdated server!

 

 

o co chodzi HELP!!@@@

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Siemano !

 

Wiecie co zrobić gdy podczas logowania na serva piszę : User not premium .

Da się to jakoś ominąć ? i ostatnio w ogóle w lewym górnym piszę że nie mam chyba

legalnej wersji i żebym kupił oryginał minecrafta da się to jakoś ominąć wszystko ?

1318607859.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem kliknij + :)

Opublikowano

Siemano !

 

Wiecie co zrobić gdy podczas logowania na serva piszę : User not premium .

Da się to jakoś ominąć ? i ostatnio w ogóle w lewym górnym piszę że nie mam chyba

legalnej wersji i żebym kupił oryginał minecrafta da się to jakoś ominąć wszystko ?

 

 

 

Wystarczy że przejdziesz do zakładki Server Config lub w folderze poszukasz notatnika

server

i znajdź linikę

online-mode=true

zmieniasz na

online-mode=false

1379958827-U247153.png


Opublikowano

Nie działa mi, a mianowicie kiedy chce wbic na server pisze Failed to connect to the server. Connection refused: connect

To w serwer properties tam gdzie masz online mode to daj false i powino działac :)

 

Myślę że pliki są fajne nawet bym powiedział bardzo dobre ale slaby TUT ponieważ bez lektor... i źle to robi nie pokazuje dokładnie co robi z czym myślę dlatego tak mało +

jak byś nagrał TUTA z lektorem i dokładnie , powoli byś tłumaczył co i jak to byś miał około 100/300 + a nie tylko 10 :) Więc pomyśl o nagraniu lepszego TUTA osobiście nie dałem ci + ponieważ z TUTA nic nie zrozumiałem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...