Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie. Da się w wersji craftbooka z Twoich plików, Krzysztofa robić ukryte drzwi? Bo jak wstawiam tabliczkę z [Door up] lub [Door down] to nic sie nie dzieje :(

(uprzedzam niektórych pytania - tak wpisuje w 2 linijce)

Opublikowano

Mam problem gdy ściągnąłem bukkit 1.6 z www.bukkit.org wpisalem do pliku serwerowego i serwer config wchodzę do gry i pisze Disconnected by server serwer działa na plikach serwerowych by krzysztofa v2 co jest ?

 

 

plugins/whitelist/whitelist.txt

 

i dodaj tam nicki które chcesz do wl, np ciebie ;p

 

Mam pytanie. Da się w wersji craftbooka z Twoich plików, Krzysztofa robić ukryte drzwi? Bo jak wstawiam tabliczkę z [Door up] lub [Door down] to nic sie nie dzieje :(

(uprzedzam niektórych pytania - tak wpisuje w 2 linijce)

 

plugin jest zbugowany i nie chodzi na nim wszystko, ale to już nie moja sprawka, tylko autora plugina :)

może jest już fix, potem posprawdzam :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Czy wie ktoś może dlaczego jak naciskam "Start serwera - 1GB ram" to serwer się nie włącza tylko na ułamek sekundy pojawia mi się konsola i potem znika

 

 

Proszę o pomoc

Nabalama.png
Opublikowano

Morze tak morzeż nagrać filmiki bardziej wyrazinie ?

Bo w tych spoko wszystko płynie działa ale wole już

aby klatkowało a było wyraźnie niż nic niewidać .

 

Napisz w pkt co i jak bo na filmikach chocbym przyłożył oko do monitora dosłowanie i w przenośni

nic nie zobacze !

 

 

 

 

 

2011-06-04 14:27:26 [iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.5_02

2011-06-04 14:27:26 [iNFO] Loading properties

2011-06-04 14:27:26 [iNFO] Starting Minecraft server on 194.183.33.1:25565

2011-06-04 14:27:26 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2011-06-04 14:27:26 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2011-06-04 14:27:26 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] java.lang.NullPointerException

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.b(MinecraftServer.java:394)

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:291)

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:394)

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] Unexpected exception

java.lang.NullPointerException

at net.minecraft.server.MinecraftServer.b(MinecraftServer.java:394)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:291)

at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:394)

 

 

po napisaniu na say a po następnym serv się wyłącza oco kaman ?

<p>

An image as a link: <a href="www.google.pl">
<img border="0" alt="good logo" src="http://i.imgur.com/l7VB8d1.jpg"width="100" height="100">
</p>
 
Opublikowano

@Up

zmień port w ustawieniach na np 25575

 

 

czytałem posty bo wiem z doświadczenia że to pomaga ale

nadal wyskakuje ten sam error

 

Dodam ze mam wina7 (w przypadku windowsa 7 liczba 7 to nie jest szczęśliwa liczba)

32 bity

<p>

An image as a link: <a href="www.google.pl">
<img border="0" alt="good logo" src="http://i.imgur.com/l7VB8d1.jpg"width="100" height="100">
</p>
 
Opublikowano

Mi jakoś pomogło na win 7 a z doświadczenia wiem że 7 to szczęśliwa liczba. Jak chcesz to możesz jeszcze inny port ustawić tylko nie wiem jaki i nie wiem czy to Tobie pomoże

Opublikowano

Morze tak morzeż nagrać filmiki bardziej wyrazinie ?

Bo w tych spoko wszystko płynie działa ale wole już

aby klatkowało a było wyraźnie niż nic niewidać .

 

Napisz w pkt co i jak bo na filmikach chocbym przyłożył oko do monitora dosłowanie i w przenośni

nic nie zobacze !

 

 

 

 

 

2011-06-04 14:27:26 [iNFO] Starting minecraft server version Beta 1.5_02

2011-06-04 14:27:26 [iNFO] Loading properties

2011-06-04 14:27:26 [iNFO] Starting Minecraft server on 194.183.33.1:25565

2011-06-04 14:27:26 [WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!

2011-06-04 14:27:26 [WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind

2011-06-04 14:27:26 [WARNING] Perhaps a server is already running on that port?

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] java.lang.NullPointerException

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.b(MinecraftServer.java:394)

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:291)

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:394)

2011-06-04 14:27:30 [sEVERE] Unexpected exception

java.lang.NullPointerException

at net.minecraft.server.MinecraftServer.b(MinecraftServer.java:394)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:291)

at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:394)

 

 

po napisaniu na say a po następnym serv się wyłącza oco kaman ?

 

 

3 godziny wpisywania portów i nic no co jest z tym powie mi ktoś jeden użytkownik mi pisał

że trzeba port zmienić zmieniłem i nadal stoje w tym samym punkcie

 

 

#Minecraft server properties

#Mon May 09 10:45:33 CEST 2011

level-name=Word

hellworld=false

spawn-monsters=on

online-mode=false

spawn-animals=false

max-players=20

server-ip=194.183.33.1

pvp=false

level-seed=1

server-port=25569

allow-flight=false

white-list=false

spawn-protection=1

 

 

to jest wpisane i nadal nic nierusza

 

a i windows7 to moim zdaniem system ze złom nazwą gdyby był taki szczęśliwy to by

żeczy które na nim robie działały za pierwszym razem a nie że musze czasami programy śćągać bo

niestety problem wystąpił

 

przynajmniej minecraft działa

<p>

An image as a link: <a href="www.google.pl">
<img border="0" alt="good logo" src="http://i.imgur.com/l7VB8d1.jpg"width="100" height="100">
</p>
 
Opublikowano

Windows 7 to obecnie najlepszy system ja nie mam z nim problemów, a co do twojego problemu, to wywal ip i bez ip włącz, tzn zrób to tak:

 

#Minecraft server properties
#Mon May 09 10:45:33 CEST 2011
level-name=Word
hellworld=false
spawn-monsters=on
online-mode=false
spawn-animals=false
max-players=20
server-ip=
pvp=false
level-seed=1
server-port=25569
allow-flight=false
white-list=false
spawn-protection=1

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Nowy upload na 1.6.5 - 1.6.6 poprosze bo ten teraz nie dziala

 

albo wyslij mi na PW skad wziasc craftbukkita na 1.6.6 bo ja mam tylko 1.6.4 :/

site_logo.png

 

 

ZAPRASZAM NA CREEPSHAFT !

Opublikowano
Nowy upload na 1.6.5 - 1.6.6 poprosze bo ten teraz nie dziala

 

albo wyslij mi na PW skad wziasc craftbukkita na 1.6.6 bo ja mam tylko 1.6.4 :/

 

http://ci.bukkit.org/job/dev-CraftBukkit/818/

 

i po pobraniu zmieniasz nazwę na: craftbukkit.jar i podmieniasz :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Powtarzam moje pytanko:

Czy wie ktoś może dlaczego jak naciskam "Start serwera - 1GB ram" to serwer się nie włącza tylko na ułamek sekundy pojawia mi się konsola i potem znika

 

Proszę o szybka odpowiedz bo nie mogę zrobić serwera ;/

Nabalama.png
Opublikowano

Musisz JDK zainstalować, poszukaj se w google, lub w temacie bo setki razy to już było wałkowane w temacie, wpisz w google JDK i jak masz x64 to

pobierz 2 wersje x86 i x64 a jak masz 32 bitowy to tylko x86 i potem oglądanij poradnik v2 (wersja speed x3) i po tym instaluj i musi chodzić :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Windows 7 to obecnie najlepszy system ja nie mam z nim problemów, a co do twojego problemu, to wywal ip i bez ip włącz, tzn zrób to tak:

 

#Minecraft server properties
#Mon May 09 10:45:33 CEST 2011
level-name=Word
hellworld=false
spawn-monsters=on
online-mode=false
spawn-animals=false
max-players=20
server-ip=
pvp=false
level-seed=1
server-port=25569
allow-flight=false
white-list=false
spawn-protection=1

 

 

 

Mistrzu bo tak powinni do cb mówić ci którzy korzystają z twych pliczków

uruchomił się server dzienkuje pozdrawiam jesteś pro

oby tak dalej pozdrawiam z dolnegośląska

 

 

Ostatnie pytanie (chcem już dać tobie żyć i niechcem se postów nabijać)

 

wcześniej napisałem że wszystko ok ale za szybko gdy włanczam serva

 

to mi wyskakuje

 

,,Server działa na plikach serverowych krzysztofa"

 

ps. na drugie imie mam krzysztof (tak okazyjnie xD)

 

bym niepisał tego gdyby naprawde mi niezależało na servie ale zależy

sry za błendy pozdrawiam

 

 

Przepraszam za napisanie 2 niepotrzebnych postów bo rzem problema rozwiązał (white list)

 

 

pozdrawiam fajne pliczki działaj dalej

<p>

An image as a link: <a href="www.google.pl">
<img border="0" alt="good logo" src="http://i.imgur.com/l7VB8d1.jpg"width="100" height="100">
</p>
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...