Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siema. Mam problem a mianowicie przy instalacji folderu germany. gdy wpisuje /usr/home/game/share/locale/germany to mam taki błąd w FileZilli:

Polecenie: cd "/usr/home/game/share/locale/germany"

Błąd: Directory /usr/home/game/share/locale/germany: no such file or directory

Błąd: Nie udało się otrzymać listy katalogów

 

 

 

O co chodzi? ;(;(;(

Opublikowano

A ja mam błąd... Wkleiłem GOTOWCE V2 do filezilli i nie działa ;/

 

wchodze na serv i pisze 'Łączenie z serwerem' i wywala do wyboru CH

 

HEL[L]P ME

 

@edit

 

Dodam że mam pliki Stąd

 

@EDIT

 

ALL DZIAŁA... tylko znów problemy i 1 wskazówka...

 

Problemy sa takie:

 

1.Nie działają sklepy tylko ten 1 handlarz nowy

2.Plik Klient nie zawiera srebrnego ' Hwangka ' pokazuje żółć

 

Wskazówka..

 

Jeśli nie dziala ci Mob Proto to nie wklejaj pliku mob_proto.TMD

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

Opublikowano

@reflesh ... Prosze o odpowiedź dla czego Plik Klient nie zawiera srebrnego ' Hwangka 'tylko pokazuje żółć

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

Opublikowano

@reflesh..

 

Doczekam sie odpowiedzi??

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

Opublikowano

@up ci działa a mi nie...

10 post [v]

20 post [v]

30 post [v]

50 post [v]

100 post [v]

150 post [v]

200 post [v]

300 post [v]

350 post [x]

 

Made Own Hack : [v]

Made V.I.P Hack : [x]

Get Banned 7 day [v]

Get banned 30 day [v]

Get Perma Banned [v]

 

 

I'm Not fair. Then u can give me M I N U S

Opublikowano

@Up jak nie umiesz robić serwera to nie rób go ... Weś sobie zrób na plikach raina lub suiego i nie będziesz płakał ...

 

Mi all działa dzięki + dla ciebie ...

Opublikowano

Ludzie zanim coś napiszecie poczytajcie komentarze od użytkowników. NiSMO napisał by nie dodawać mapek. Wtedy serwer włączy się bezproblemowo.

warcraft.jpg

 

 

banner3.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo fajne pliki podoba mi się ten naszyjnik ale do pvp to by miazga była : P 50um + brón z 15um powiedzmy to zobaczcie jakie dmg na BM że o daggerze nie wspomne :D zasysam

 

P.S poleci mi ktoś klienta do tego serwa:?:)

[img]http://havitus.pl/screeny/sygnatura.gif[/img]

Opublikowano

a jednak działa :) wystarczy nie wgrywac folderu map .. ;>

 

@ upnie mi ktoś UPADE V2 na innym hostingu ? bo na tym co jest pobiera mi z predkoscia 80 -.- .. więc prosze wstawić na mega upload. :D

 

za pomoc dam limit + lub - oraz 5

 

 

@ juz nie trzeba upać , bobrałem pliki v2 na tym hostingu co są i śmigają. cycuś dupeczka delikateczka . :D

69sf.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...