Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Też jestem początkujący, i dlatego piszę że to nie jest takie trudne na jakie wygląda. Sam teraz próbuję dojść czemu nie działa na tym gotowcu DT od 2 poziomu. przed wgraniem tego wszystko działało. A mówiąc o tych dobrych uczynkach to już wystarczająco robię w pracy. Mój zawód tego wymaga.

 

 

 

 

 

 

 

Taki temat jest na forum ;)

 

Jak wrócę do domu dam edita / lub prześlę Ci link na PW, lub jeśli chcesz wystarczy otworzyć spis z tutakmi ;)

 

 

 

 

Jeśli wiesz jak to naprawić to proszę udostępnij ten sposób tutaj/napisz temat na forum ;)

 

W zamian daje 5 i ++++++

 

@edit:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/130692-tut-jak-naprawic-zepsuty-resp-moobow-powyzej-parteru-w-dt/page__p__857387__fromsearch__1entry857387

Proszę, tylko nie wiem czy będą działać na plikach 2010, bo są to na 2008.

Ale jeśli możesz to sprawdź ;) albo jak znajdę jutro czas to sam sprawdzę

Opublikowano

Ten błąd jest przez npc list sam się mało na tym znam a jakoś udało mi się naprawić:)

 

A możesz dokładnie napisać co trzeba zrobić ;) ?

 

Bo szukałem tego pliczka i jakoś nie mogę go znaleźć

Opublikowano

Ten błąd jest przez npc list sam się mało na tym znam a jakoś udało mi się naprawić:)

Mógłbyś się podzielić tą informacją jak to naprawić? :) parę osób liczy na Cb :D

Pasjonat
Opublikowano

<brawo> ;> czy to takie trudne było dla każdego ? ; >

Opublikowano

Bardzo.. :D a mi i tak nie działa <_<

 

@Edit

A mi teraz wyskakuję coś o locale_string o.O

A dokładnie takie coś:

LocaleService locale/germany/locale_string.txt

Log_file_delete_old: stat: No such file or directory

socket_tcp_bind: tcp_socket: Address already in use

Co to może znaczyć ? <_<

Opublikowano

Tzn.. Sorry nie wgrywacie po prostu map i tyle problem z głowy od 1 dnia mam te pliki i jakoś sobie poradziłem (nie znam sie za dobrze na mysql fillezilla itp)

Pasjonat
Opublikowano

Jak ktoś ma problem z locale_string.txt

http://wyslijto.pl/plik/5jfoqkfbo9

 

 

Ten komunikat pokazuje że serwer został odpalony

 

post-97191-0-15279800-1303666398_thumb.jpg

Opublikowano

Dzięki @NISMO :)

 

Ale pliki za specjalne nie są....

 

 

Mogłeś się postarać bardziej...

 

 

 

 

Wkrótce ja dodam swoje pliki serwerowe 4Fun... Zrobione praktycznie wszystko od podstaw

Opublikowano

Wszystko ok.. Tylko npc się nie otwierają chyba przez to, że na złych 2010 plikach mógłby ktoś podać pliki 2010 jakieś? (mam od mcncc.pl)

Pasjonat
Opublikowano

@2UP

 

Jak Ci się nie otwierają NPC to usuń te 3 Questy

 

npc_gemischtwarenshop.quest

npc_ruestungsshop.quest

npc_waffenshop.quest

 

i wgraj wszystko na nowo komendą sh make.sh

 

@3UP

 

Zaczekaj jakieś max 2 min od załączenia serwera powinno się dać zalogować.

Opublikowano

Szkoda że jeszcze nie wymyślił itemów + 15 i po co to komu terzeba tyle ulepszaczy wątpie jak to by było na dedyku nikt by nie dał rady ; ]

ale reszta z gotowców spx

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Pasjonat
Opublikowano

@UP

 

już nie powiem ile Ty czekałeś na odpowiedź, wystarczyło trochę pomyśleć, pokombinować i odpowiedź przyszła by sama...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...