Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@matix939 Siemka dasz te pliki na inny hosting bo megaupload zablokowali i wytluamczyszjka zrobic serwa z tymi plikami najlepiej jagbys podal gg lub skype odpisz prosze :)

Opublikowano

Ej jak nie moge wybrać skil bo jakieś znaczki, co mam zrobić? A i mam jeszcze locale_string.txt bład jakiś za pomoć będze plusik :)

Opublikowano

dajcie gotowiec v1 na inny hosting bo megaupload już nie ma nagrodze plusami prosze

joker%20sygnatura.jpg

 

Moje Wideo poradniki :

 

http://www.youtube.com/watch?v=GxIE_-D48Mo&feature=plcp

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=STxO41rFQus&feature=channel&list=UL

 

Opublikowano

EJ dlaczego nie widze nowych metinów ??

 

Pewnie w cliencie ich nie masz

http://www.mpcforum.pl/topic/280239-tutdlpl-nowe-koreaskie-metiny-12/

Opublikowano

Błagam pomóżcie wywala mi błąd locale_string.txt . Wziąłem folder map z mojego oryginalnego germany -.- Może on też nie działa ? Upnie mi ktoś dobry folder Map do tego Gotowca ? Błagam

Opublikowano

xxx

Tekst By Słoń

 

Oto Słoniu, Wyższa Szkoła, jestem tu z całą bandą

I mam najebane jak w czasie Apokalipsy Brando

Jadę jak fantom, mam tą niezdrową wiksę

Słabi MC zasłaniają się przede mną krucyfiksem

 

 

 

1332451308_by_jeykey1543_inner.gif

Opublikowano

Swietne pliki :) Gratuluje :D zasysam robie serwer nowy ^^ zapraszam o 17:30 start

Tekst By Słoń

 

Oto Słoniu, Wyższa Szkoła, jestem tu z całą bandą

I mam najebane jak w czasie Apokalipsy Brando

Jadę jak fantom, mam tą niezdrową wiksę

Słabi MC zasłaniają się przede mną krucyfiksem

 

 

 

1332451308_by_jeykey1543_inner.gif

Opublikowano

@UP To masz coś z klientem. Najlepiej ściągnij innego klienta np. Od Panga to te wszystkie rzeczy będziesz widział oprócz tych itemków +10 itp. Ale to jak wgrasz locale, root, icon, item to będziesz widział :)

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...