Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

nie łaska sobie otworzyć item_proto albo mob_proto i sprawdzić sobie id?

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie łaska sobie otworzyć item_proto albo mob_proto i sprawdzić sobie id?

 

oj, w itemproto nie ma tych nowych broni ^.^

 

przynajmniej navi mi ich nieodczytuje dry.gif

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Bardzo dobra praca, jeżeli chodzi o pliki 2010. Jestem w fazie testowania plików.

 

 

//* Edit.

 

 

Z tego co ja zauważyłem, pliki są bardzo staranne. Jedynym minusem jest to, że są po niemiecku

1280314365-U1.png

Opublikowano

powiem jedno o tych gotowcach ogólnie luz ale nie mogę itemy + 11 szkoda że nie + 24

chyba pisałem ten komentarz już ale teraz nie chce 5% warna plzz tylko nie warn

 

p.s.

nie polecam wygrywać do navicata są błędy w tabelkach sam sie o tym przekonałem : /

po miesiącu zaby lub tygodniu postanowiłem wgrać gotowce :D i co i refused błąd szybko naprawiłem

wystarczyło wgrać czyste tabelki do navicat i już !!

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

wgrałem pliki v2 i po próbie logowania wyskakuje błąd łączenie z serwer a w maszynie mam coś takiego co robić ??????????????????

 

 

51332174962684159818.jpg

Opublikowano

wgrałem pliki v2 i po próbie logowania wyskakuje błąd łączenie z serwer a w maszynie mam coś takiego co robić ??????????????????

 

 

51332174962684159818.jpg

po prostu brał się newbie za przeróbkę plików i macie ^^

Musisz nowe germany wgrać, bo zwalił mapy -.-

Opublikowano

Radzę nie wgrywać plików.

Wywala bazę + cdynamic.poll

Koleś się nie znał a brał się za edycję

:angry:

Opublikowano

Hejo,

Mam zamiar zrobić na tych plikach serwer PRO.

Szukam szukam i nie mogę znaleźć metina 2010r, mógłby ktoś podać na gg na 20449007 ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...