Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jakby było wszystko w jednej paczce tzn. klient, pliki, reszta potrzeba do zainstalowania to by te pliki były lepsze.

Ale i tak ujdą.

Pobieram pozdro dla autora.

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie mi ciągle conection refused wyskakuje da ktos dobry plik locale_string.txt bo tamten ze strony 3 juz nie dziala

 

@Up jak nie umiesz robić serwera to nie rób go ... Weś sobie zrób na plikach raina lub suiego i nie będziesz płakał ...

 

Mi all działa dzięki + dla ciebie ...ej mam pytanie sciągales plik locale_strin.txt z 3storny jak tak to uploadniesz na jakis hosting?

 

a i pisze mi na początku jak wpisze ./start jakis bląd ze item rang cos takiego

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gz... Nie widzę mobów z metków :P Ogólnie więkrzości nie widzę :P Pliki zaje***** lecz własnie problem z widzeniem ;/ Pomoże ktoś? :P

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


Opublikowano

Niby wszystko ok a jedak nie

W całym "Player" w mySql jak robie Napraw to wyskakuje

 

Can't change ownership of the file '/var/db/mysql/player/shop_class.MYD' (Errcode: 1) <-- i tak do kazdego (shop_class, shop_item etc)

 

Co to może byc? ; /

10 Postów[√]

30 Postów[√]

50 Postów[√]

100 Postów[X]

150 Postów[X]

200 Postów[X]

230 Postów[X]

250 Postów[X]

300 Postów[X]

Opublikowano

wgrałem na pliki serwerowe 2010 by rain i zapszeproszeniem dupa.

 

... Ludzie nie ma plików serverowych z 2010 by Rain ...

 

Dzieci jak coś pobierzcie sobie pliki by Sherer 2011 (Mała reklama) lub MPCforum.pl.pl (które tak naprawde nie nadają się do dedyków) ja Polecam Tenmy Dobre pliki serverowe lub Standard RW3 spalszaczane samemu :P wtedy nie będziecie mieli bugów zajmie wam to ok 3 dni no lifienia po 6h :P

 

Lub posklejać nowe Quest z Alcerii czy innych Serverów :P

logo.png

Niedługo :P 1 Server Anty-MPC team :P

 

 

[HA]Fighter

[HA]JachuPL tak to on !

[GA]Arczi

[GA]Gregski

 

Zero Diablic itd.

Opublikowano

Aby wam wszystko poprawnie działało nie podmieniajcie folderu hongkong, zostawcie ten co macie i wszystko będzie ładnie śmigać :)

 

Jeżeli pomogłem kliknij "Lubie To"

Opublikowano

ej mam problem... pobrałem pliki icon i item ale gdy wpisuje np /i 480 to pojawia mi sie niebianski potem jak wpisuje /i 481 482 483 to tez niebian.. i jak je zakladam to nie widze broni na sobie.. czemu?

Opublikowano

Świetny gotowiec, na pewno wykorzystam - chętnie pogram z swoimi przyjaciółmi z takimi plikami.

 

EDIT: Ciągle jak wgrywam te pliki to po restarcie serwera wyskakuje connection refused i nic się z tym już nie da zrobić - od nowa serwer stawiać trzeba. :)

33983.png
Opublikowano

Czesc mam problem moze dlatego ze jestem zielony w tych sprawach.

Mianowicie nie moge znaleźć

/usr/

home

/

game

/

share

/

locale

/

germany

/

 

Usr znalazlem ale z reszta mam problem

:(.

Uzywam WinScp

Z góry dziekuje

:)

edit

A jaki ze mnie debil ;p

Mam pliki ser 2007 omg :D

Przepraszam ;p

Opublikowano

Witam wszystkich.

 

Gdy włączyłem serwer pojawia mi się takie coś:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/543/blad3.jpg/

 

Co robić??

slgbil.jpg

Opublikowano

W FileZilli nie mam pliku Home ; / ? co robi.ć

 

to zależy od plików jakie posiadasz :) do każdych plików masz inną ścieżkę , wystarczy że poszukasz :D

DAJ Lubie to to nie boli ; d

Opublikowano

Ehhh pliki wyśmienite polecam je bardzo miałem na nich priva ale z braku czasu i włamanie się na niego musiałem zamknąć

ale mam zamiar znów postawić ktoś chętny do pomocy pisać :P

 1377531174-U173186.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...