Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie czy w wersji V2 poprawiles te bledy:

 

 

-brak epików 80+ dla szamana i ninja archer

 

-

S

ą

ma

ł

e bugi z metkami

155

-

170

tzn

:

trzeba zmienic w tabeli mob_proto od id

8020

do

8023

w kolumnach

:

attack_speed na

8511

i move_speed na

8510

(

bez tego nie respia sie moby

)

 

??

Zbieram +

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super pliki pierwszy raz takie widze ale mam pytanie gdy chce sie polaczyc z serwerem mam caly czas zostaniesz polaczony z serwerem.... Hmm moze byc to wina ze mam clijenta z 2008r?

 

@Edit

WAZNE:

 

przepraszam moderatora za podwojny post :] nie zauwazylem tamtego wyzej i dopiero po napisaniu tego przeczytalem regulamin

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dalej niewiem jk to zrobić , proze Autora o napisanie mi tego na gg 4716354 , lub na PW jak to mam zrobić ; )

1336315764-U615981.jpg

By me

Opublikowano

Witam wszystkich. Chcialem zrobic taki server dla znajomych ogolnie i bardzo mi sie podoba to co widze tutaj, ale potrzebuje pomocy. (Tylko prosze, nie piszcie "TO PO CO SIE ZA TO BIERZESZ JAK NIE UMIESZ?!"). Moglby ktos mi taki mini tutek do tego napisac? Bo slabo sie na tym znam, a bardzo bym chcial. Z gory Wam dziekuje.

 

PS bylbym bardzo wdzieczny gdyby mi ktos mogl pomoc na gg: 11258075

1ru82p.jpg

sb.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam pytanie, ma ktoś te pliki? Bardzo bym prosił o wrzucenie na jakiś hosting v1 jak i v2 bo wiadomo megaupload nie da się pobrać.

ZBIERAM + PLUSY

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

można o REUP v2 ?

*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶

Specjalista
Opublikowano

Ale ten naszyjnik smoka mnie przeraził 50 sr i 50 um WoW ....

50sr 25um to bym jeszcze zrozumiał ;d

ale pliczki spx ...xD

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mógłby ktoś upnąć na jakis lepszy hosting? Pobieralem z 10 razy i nigdy nie chce sie pobrac do konca tylko sie przerywa... A predkosc rzadko dochodzi do 100kb/s ;/ Mediafire, Speedyshare, Zippyshare, whatever. Byleby za free ;P

 

Thanks ^.^

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa to?

 

 

- jak ta, proszę o powiedzenie co zrobić.. :D

Mój Kanał na

YouTube

 

Subskrybować / Oceniać / Komentować

Będzie 5.000 wyświetleń wszystkich filmów na kanale = KONKURS !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Podobno tak, ale ja wgrałem pliki RykoX i niedługo otwieram serwer :)

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swój opis

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...