Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Nazwa Klanu: .!ShameLess~
  • Leader klanu: WyklutyZ2jaj
  • Nick leadera na forum: Zavetti
  • Level: Prawie drugi, nowopowstały klan.
  • Kolorek, emblem: Tak

 

 

Gramy fair i dopiero zaczynamy, poszukiwany każdy kto potrafi trzymać broń prosto, mający przy okazji level od SSG1 w górę, z kd 1.00 +

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Klanu:

~Fnat1c~

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.20

Minimalna ranga:

MSG1

Komunikator głosowy:

Nie wymagany

Wolno używać hacków:

Nie

 

Więc tak razem z dawnym kumplem z CA reaktywujemy clan.

Posiadamy już kilka osóbek 2lt +

Na ostatnim clanie mieliśmy 5 lvl 80% wins, na razie jedna gra, jeden win.

Jesteśmy luźnym clanem, nie wymagamy ts.

Kontakt ze mną w grze czarq985_- lub na forum.

Opublikowano

Nazwa Klanu: .Fear SquaD.

 

Poziom Klanu: 2

 

Minimalne Ratio: 1.0

 

Minimalna ranga: icon_csm01.gif

 

Komunikator głosowy: TS3 + mikro

 

Wolno używać hacków: zakaz! od razy wyrzucenie z klanu

 

Wiek: +17

 

informacje dodatkowe: poszukujemy aktywne osoby, z poczuciem humoru ^^pisać do adminów lub składać podania z dokładnymi informacjami

 

Admini: schanelle / ELpolakoPDG

QQmor3_eune_92_4_logo.png

Opublikowano

Szukam klanu :

 

Wiek : 17

Płeć : Kobieta

Ranga : SGT

K/D : 0.98

Komunikator : TeamSpeak 3 / Skype

Nick w grze : Jess.ic4

3ccee6379259f.png

KidMod Smite | TVD Fan | 90210 Fan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

buhahahhaha up jest zabawny, dodając że z tych 5 z topki 3 nie ma w klanie = D

haha, bredok ma Cie w dupie, gevon był tylko dla cobry na perme, daniel to 12 latek który ma głos jak kot srający na puszczy, ty z tym swoim kd 0.60 to mi laske mozesz zrobic, ma3ax to cipa na snajpy do 5 go pojechalem

Opublikowano

Nazwa Klanu:0nly4fun

 

Poziom Klanu: 3

 

Minimalne Ratio: ~1.0

 

Minimalna ranga: Brak.

 

Komunikator głosowy:TS3

 

Wolno używać hacków:Nie.

Opublikowano

Nazwa Klanu:WelcomeToParadis

 

Poziom Klanu:1

 

Minimalne Ratio: wystarczy ogarniac

 

Minimalna ranga:nie ma wyznaczonej minimalnej rangi wystarczy ogarniać

 

Komunikator głosowy:team speak 3 +mikrofon

 

Wolno używać hacków: nie

 

osoby zainteresowane proszę o pisanie na pw albo na gg: 32358482

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~soulsofWAR~

LEADER:

c00maba

Poziom Klanu:

3 ponad 3 tyś expa

Minimalne Ratio:

1.05 robimy wyjątki

Minimalna Ranga:

CSM

Komunikator Głosowy:

TS3

Wolno użuwać hacków:

NIE!!

Wiek

Bez ograniczeń

Dodatkowe Info:

Miła atmosfera fajni ludzie przyjmuje wszystkie zaproszenia codziennie o 17 ZAPRASZAMY

Opublikowano

- nazwa Klanu: .eLectro.cLan. - Zaprasza.

 

- leader klanu: eLectro_ _ _ x3

 

- Poziom klanu: 3

 

-Emblem: Tak

 

-Kolorek: Tak

 

- Zwycięstw: 62%

 

- minimalne ratio: 1.20

 

- minimalna ranga: MSG+

 

-Wiek: 16+

 

-Komunikator głosowy: Tak, TS3

 

-Wolno używać hacków: NIE!

 

- Co oferujemy?: miłą atmosferę, częste cw, pomoc innym.

Proszę składać podania w grze.

Opublikowano

Nazwa Klanu: Polska Akademia WH

Poziom Klanu: 1

Minimalne Ratio: liczy się skill

Minimalna ranga: liczy się skill

Komunikator głosowy: ts 3 (mamy forum klanowe jak coś to posac na pw )

Wolno używać hacków:nie

Każdy krok w przód to o jeden mniej !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam Clanu:

Wiek : 15

Płeć : M

Ranga : 2LT2

K/D : 0.90

Komunikator : TeamSpeak 3 / Skype

Nick w grze : Fessior

Posiadam Clan ale założyłem go tylko dla Brata ^^

Poszukuje aktywnego Clanu ;]

Pozdrawiam

Opublikowano

Nazwa Klanu:

AK BACK

 

Poziom Klanu:

4

 

Minimalne Ratio:

1.10

 

Minimalna ranga:

icon_2lt01.gif

 

Komunikator głosowy:

Team speak 3

 

Wolno używać hacków:

Nie!!!!!

Bywalec
Opublikowano

Nazwa Klanu:

SoPro

Poziom Klanu:

3

Minimalne Ratio:

0.95

Minimalna ranga:

SSG 1

Komunikator głosowy:

Wymagany

Wolno używać hacków:

Nie

 

 

Szukamy ludzi zapoznanych z SnD i mapami typu Gray Hammer, Dredge, Snow Valley itp.

Jeśli ktoś chętny to pisać w grze Pba47- lub tutaj na pw

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

Witam wracam do ca po dlugiej przerwie mam 16 lat sprawne mikro i ts 3 moje konto major 5 unstoppble od teraz bede dlugo siedzial nad ca szukam klanu z duza ilsocia czlonkow i ts neosow na ts

Opublikowano

Szukam Clanu

Nick : Sardzik-PL

Level : CPL (Wbijam dalej gram od 3 dni )

KD : 0.76 ( KD Staje sie coraz lepsze ) Ale Hakerzy psuja mi te KD >

Nie używam hacków i nie mam zamiaru używać .

 

Wiek : 16 Lat

Mam : Mikro,Ventrilo,Skype,Teamspeak 2/3

 

 

Chodzi mi o grę zespołową .

 

Pisać pw lub tutaj .

Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

Terminator Rox

 

Poziom Klanu:

 

4

 

Minimalne Ratio:

 

1.10

 

Minimalna ranga:

 

2LT

 

Komunikator głosowy:

 

Wymagany TS3

 

Wolno używać hacków:

 

Nie

 

 

 

Posiadamy własnego ts, miła atmosfera w clanie. Serdecznie zapraszam. W razie pytań pisać GG: 31827529

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~GanjaMafia~

Poziom Klanu:

1 lvl.

Minimalne Ratio:

0.85

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

Nie trzeba ale jak coś Skeyp.

Wolno używać hacków:

NIE!

 

Clan jest Nowy i szukam aktywnych graczy ! .

2wqa07c.jpg[center/]
Bywalec
Opublikowano

Nazwa Klanu:

SoPro

Poziom Klanu:

3 (1000 expa do 4)

Minimalne Ratio:

0.95

Minimalna ranga:

SFC ( nie dot. jeśli jest doświadczenie z innych kont CA )

Komunikator głosowy:

Wymagany ts3

Wolno używać hacków:

Nie ( tylko mody od pieca )

 

Klan głównie SnD z bardzo lekką domieszką Eli PRO.

Więc jeśli chcesz z nami grać wymagana znajomość wszystkich map SnD, a w szczególności Dredge i Snow Valley

Pisać mi tu na PM

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

PL Look And Die

 

Poziom Klanu:

 

1 lvl.

 

Minimalne Ratio:

 

1.00

 

Minimalna ranga:

 

icon_ssg01.gif

 

Komunikator głosowy:

 

TeamSpeak3 (Z mikrofonem.)

 

Wolno używać hacków:

 

NIE!!!!!!!

 

Od autora:

 

Chętnych zapraszam PW forum, w grze: PatrykPL87, BaGGrool

 

Clan Dopiero powstał, mam nadzieje że będzie nam się miło grać. Zapraszam graczy, często gramy cw.

Nie moc silnika, lecz Technika robi z ciebie zawodnika

 

sygnaturkaa.jpg

Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

PL Look And Die

 

Poziom Klanu:

 

1 lvl.

 

Minimalne Ratio:

 

1.00

 

Minimalna ranga:

 

icon_ssg01.gif

 

Komunikator głosowy:

 

TeamSpeak3 (Z mikrofonem.)

 

Wolno używać hacków:

 

NIE!!!!!!!

 

Od autora:

 

Chętnych zapraszam PW w grze: MojaZemsta i PatrykPL87 lub składać podania.

Clan Dopiero powstał, mam nadzieje że będzie nam się miło grać. Zapraszam graczy, często gramy cw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...