Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Klanu:

.Polish Tanker.

Poziom Klanu:

1 lvl.

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

Ts3 Narazie niema gdzy bedzie przynajmniej 4 osoby to zrobie

Wolno używać hacków:

NIE!

 

Szukam aktywnych graczy .Bedzie duzo cw mozliwe ze bede giftal bronie .

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Klanu:

!VirtualGaming!

Poziom Klanu:

4

Minimalne Ratio:

1.0+

Minimalna ranga:

CSM+

Komunikator głosowy:

TeamSpeak : FunnyDreams.pl -----------> | 2√ιק | !VirtualGaming! -----------> 9.Rekrutacja//Gościnny .

Wolno używać hacków:

Nie , Absolutnie .

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Offensive Team

Poziom Klanu:

2

Minimalne Ratio:

1.20+

Minimalna ranga:

icon_msg01.gif

Komunikator głosowy:

TS3 + mikro

Wolno używać hacków:

Oczywiśćie, że nie

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

Szukamy dobrego klanu:

 

KD: 1.2, 2.00, 1.5

LVL: CPT3, SSG2, 2LT 5.

Wiek: 16, 15, 15.

TS3: Każdy posiada z mikrofonem.

 

Nie szukamy klanu z hackami, nastawieni jesteśmy na dużą ilość cw, pisać na gg: 41845511.

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Point~G

Poziom Klanu:

LVL 1 Dopiero założony (Pierwsze 10 osób dostaje Admina

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna Ranga:

Trainner (Narazie)

Komunikator Głosowy:

TS3 (Jeszcze nie ma ale bedzie) Mikrofon nie wymagany

Wolno Używać hacków:

Nie!

UWAGA CAŁY CZAS GRANE CW!!!!!!!!!!!

Opublikowano

I ty mi kiedys wypominales ze stawiam miny i ze jestem nobkiem-haha. ŻAŁOSNY JESTES GOSCIU.

Uwierz mi-z wielka checia cie zraportuje bo wlasnie takie kreatury niszcza te gre i jeszcze bezczelnie krzycza jaccy to oni sa pro (teraz juz wiem jakim sposobem nabiles tyle tych unbeliveble TY wielki PRO GRACZU)

A co do niewidocznosci o ktorej piszesz to niewidoczny to moze jest twoj mózg.

 

//spam

Opublikowano

Nazwa Klanu:~ArmyOfShodows~

 

Poziom Klanu:1(nowy)-klan się szybko rozwija

 

Minimalne Ratio:1.15

 

Minimalna ranga:Nie ma znaczenia

 

Komunikator głosowy:TS3

 

Wolno używać hacków:Nie.

 

Pisać do -FIXER lub Dektored lub u mnie na PW

674071459604241683421.gif

Opublikowano

Witam jestem Rafał(__Alan__18 -nick z gry) i razem ze swoim kumplem Sebastianem(Tryndamerlol) postanowiliśmy stworzyć klan który bedzie rozpoznawany nie tylko wśród polskich graczy. Prowadzi nami kilka zasad:

 

Nazwa Klanu:

 

~SpideR,,,ShoT~

 

 

Poziom Klanu:

 

1lvl

 

Minimalne Ratio:

 

1.0

 

Minimalna ranga:

 

Nie liczy sie level tylko umiejętność Gracza

 

Komunikator głosowy:

 

tak najlepiej Skype i mikrofon(obowiązkowo) w celu kontaktu glosowego podczas cw.

 

Wolno używać hacków:

 

oczywiście nie!

 

O wiecej pytań prosze pisac na nr gg 7994700

Opublikowano

Nazwa Klanu:

EmigranciUgandy

Poziom Klanu:

Poziom pierwszy, ponieważ dopiero robimy reaktywacje.

Minimalne Ratio:

Nie zwracamy uwagi na ratio chodzi o to aby dobrze się bawić i dobrze ogarniać.

Minimalna ranga:

Tak jak wyżej

Komunikator głosowy:

TS 3

Wolno używać hacków:

Zero hack, gramy czystą grę.

 

Konktakt PW, albo 42153590

Opublikowano

Witam jestem Rafał(__Alan__18 -nick z gry) i razem ze swoim kumplem Sebastianem(Tryndamerlol) postanowiliśmy stworzyć klan który bedzie rozpoznawany nie tylko wśród polskich graczy. Prowadzi nami kilka zasad:

 

Nazwa Klanu:

 

~SpideR,,,ShoT~

 

 

Poziom Klanu:

 

1lvl

 

Minimalne Ratio:

 

1.0

 

Minimalna ranga:

 

Nie liczy sie level tylko umiejętność Gracza

 

Komunikator głosowy:

 

tak najlepiej TS 3.0 i mikrofon(obowiązkowo) w celu kontaktu glosowego podczas cw - mamy własny server tsa (adres 88.156.59.131 port: 9987

 

Wolno używać hacków:

 

oczywiście nie!

 

O wiecej pytań prosze pisac na nr gg 7994700

Po co coś piszesz jak nie da sie z tobą w żaden sposów skontaktować? Zaśmiecasz jedynie forum

Bywalec
Opublikowano

Nazwa Klanu:

SoPro

Poziom Klanu:

4

Minimalne Ratio:

1

Minimalna ranga:

SFC ( nie dot. jeśli jest doświadczenie z innych kont CA )

Komunikator głosowy:

Wymagany ts3

Wolno używać hacków:

Nie

 

Jeśli chcesz z nami grać wymagana znajomość wszystkich map SnD, a w szczególności Dredge i Snow Valley

Osoby nie uczęszczające w życiu clanu tj. wchodzenie na TS i granie CW bez większego powodu będą usuwane z clanu.

Pisać mi tu na PM

 

@UP

A wy nas oskarżaliście że gramy nieuczciwie ;/

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

nf4ls1.jpg

 

Nazwa Klanu

SatanPROJECT

Minimalne Ratio

1.4

Minimalna ranga

icon_2lt01.gif (Nie chcemy nn w klanie)

Komunikator głosowy

Na CW obowiązkowy TeamSpeak3 (3.0.7)

76561198090890807.png

Opublikowano

Szukam Clanu ;>

 

NIck : The_Snou

Ranga : icon_private.gif

Wiem Mały , bo zbanowali mnie za wyzwiska ; <

 

KD/R : 1.77 i rośnie : >

 

Wiek : 18

 

Imię : Daniel

 

Kontakt : MPCForum - PW

GG - 44595221

 

KD : 1.

-__Q-Q__-.png


Pomocnik
Opublikowano

~FullVision~

Poziom Klanu:

3

Minimalne Ratio:

1 +

Minimalna ranga:

icon_msg01.gif

Komunikator głosowy:

Obowiązkowo TS3

Wolno używać hacków:

NIE

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Opublikowano

Szukam Clanu ;>

 

NIck : The_Snou

Ranga : icon_private.gif

Wiem Mały , bo zbanowali mnie za wyzwiska ; <

 

KD/R : 1.77 i rośnie : >

 

Wiek : 18

 

Imię : Daniel

 

Kontakt : MPCForum - PW

GG - 44595221

 

KD : 1.

-__Q-Q__-.png


Opublikowano

Zapraszam wszystkich na darmowego TS pod adresem : xxx

Darmowe kanały VIP,pomocna administracja,możliwość bycia adminem i wiele innych!

boyka.jpg

Opublikowano

Nazwa Klanu: Team Anexis

 

Poziom Klanu: 1lv (Dopiero stworzony)

 

Minimalne Ratio: 1.10

 

Minimalna ranga: icon_msg01.gif

 

Komunikator głosowy: Ts3 + Mikro

 

Wolno używać hacków: Nie! Czysta Gra.

x3y0yyffdci9.png

By Me . ; D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...