Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-------------------------------------------------------------

Nazwa: Kill4Skill

LVL: 6

KD: 1.2+

Wiek: 16+

Mamy swój prywatny i opłacony TS.

Obecnośc na TS obowiązkowa !

Wymagamy też kultury...

czity zakazane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-------------------------------------------------------------

 

76561198090890807.png

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa klanu : PolscyZawadiacy.

Poziom klanu : 1 lv klan nowy .

Minimalne Ratio: 1.00+

Minimalna ranga :Dołączona grafika

Komunikator głosowy : nie wymagany

Wolno używać hacków : nie

 

Jakby co pisać w grze do : Verdonka

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~~R.I.P~~

Poziom Klanu:

2

Minimalne Ratio:

1.0

Minimalna ranga:

CSM

Komunikator głosowy:

nie

Wolno używać hacków:

nie hack=kick i raport

Opublikowano

Nazwa Klanu: Polish Company ~

 

Poziom Klanu: 3

 

Minimalne Ratio: 1.10 +

 

Minimalna ranga: SSG1

 

Komunikator głosowy: Ts3/ Mikro !

 

Wolno używać hacków: Nie

 

pisać w grze pod nickiem El_Bober ,albo na pw

pngnp.png

 

Sygna by Me

 

 

Wykonuję sygnaturki za PLUSY  , jeżeli ci się podobają moje sygnaturki to napisz ,ale daj +

 

 

Wyjebane mam na te Plusy i Minusy .. Daj co uważasz :P

 

Giftnie ktoś w CA "Country Code Change" w zamian oddam konto do Football Team

* 142K UM

* dużo kasy

* serwer 4

Zainteresowanych pisać na Priv

Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

!FandaGoGang!

 

Poziom Klanu:

 

3

 

Minimalne Ratio:

 

1.00+/gdzie nie gdzie mogę przymknąć oko;)

 

Minimalna ranga:

 

Nie ma znaczenia,ale prosiłbym raczej osoby pełnoletnie o kontakt ale przyjmujemy od 16+,szukam ludzi spokojnych i opanowanych dla których najważniejszy jest chillout i dobra zabawa;)

 

 

Komunikator głosowy:

 

skype/ts3

Wolno używać hacków:

 

ZAKAZ !.!.!

 

 

Lider: Radman90

kontakt: gg-5411236

Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

Recon Crew

 

Poziom Klanu:

 

1lvl

 

czekamy na ekipe, dlatego 1lvl

 

Minimalne Ratio:

 

0.85 ale to tylko formalność, liczy się faktyczny skill

 

Minimalna ranga:

 

recruit, bo poniżej nie można być w jakimkolwiek clanie :] i jak mówiłem, ważny jest SKILL!

 

Komunikator głosowy:

 

TS3: private-speak.pl kanal 26

 

Wolno używać hacków:

 

NIE!

 

Dodatkowe info:

 

Pisać na gadu: 5702591

lub do kogoś na TS'ie

albo składać podania prosto do gry

Leader: Hofasho

Admini: Dexter_1234

xEn3rGyxx

Opublikowano

Proszę o dodanie mnie do jakiego kolwiek klanu mój nick to :

 

PomocAsysty

 

Serdecznie dziękuje za dodanie ( w razie jakby mnie ktoś dodał )

 

^^^ - moja ranga

0.90 ratio

Ci którzy kochali będą nienawidzić , Ci którzy popadli w ciemność nigdy z niej nie wyjdą AVE!!!

Opublikowano

Nazwa Klanu:

H.A.C.K.E.R.S

 

Poziom Klanu:

1 lvl (Clan dopiero zrobiony)

 

Minimalne Ratio:

0.9+

 

Minimalna ranga:

post-392082-0-35190800-1318659129_thumb.gif

 

Komunikator głosowy:

Skype i sprawny mikrofon

 

Wolno używać hacków:

Nie

 

Wymagania pozostałe :

14lat + , kultura i miła atmosfera na skype

 

 

Podania składamy w grze i prosze w podaniu napisac czy ma sie skype, mikrofon, ile sie ma lat, jaka ranga i jakie k\d. Jak coś to pisac do RA-_-V-_-IX leadera CLANU.

Opublikowano

COMBAT ARMS EU

 

Nazwa Klanu:

qniepokalnip

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

-

Minimalna ranga:

22968842.png

Komunikator głosowy:

TeamSpeak 3/Skype (nieobowiązkowo)

Wolno używać hacków:

Można ale niekoniecznie

 

Pisać do raxso123 codziennie jestem albo pisać podania narazie zbieram ekipę do clanu i mamy własny server Team Speak 3

Opublikowano

Nazwa Klanu: Eternal~March

Poziom Klanu: 5

Minimalne Ratio: 1.00

Minimalna Ranga: CSM5+

Minimalny Wiek: 16

Komunikator Głosowy: Team Speak 3 (obowiazkowo)

Wolno Uzywac Hackow ?NIE !!

 

Co mamy do zaoferowania ?

-Cw kiedy tylko chcesz (chetni ludzie znajda sie zawsze)

-Pelna kultura na ts

-Posiadamy wlasne forum oraz strone internetowa z biezacymi informacjami na temat combata (wszystkie patche, opisy eventow)

-Jesli nie spelniasz nawet jednego punktu rekrutacji NIE PISZ. Mamy duzo roboty

Forum klanowe na ktorym znajduje sie dzial rekrutacja.

 

 

Dowodztwo klanu: Leader: p0nury-PL

Admini: mawrta2580

_NoSkill-eXe

__BazanT__

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

DIABLO TEAM III

 

Poziom Klanu:

1 lvl (Clan dopiero zrobiony)

 

Minimalne Ratio:

0.9+

 

Minimalna ranga:

post-392082-0-35190800-1318659129_thumb.gif

 

Komunikator głosowy:

Skype i sprawny mikrofon

 

Wolno używać hacków:

Nie

 

Wymagania pozostałe :

14lat + , kultura

 

Podania składamy w grze i prosze w podaniu napisac czy ma sie skype, mikrofon, ile sie ma lat, jaka ranga i jakie k\d. Jak coś to pisac do RA-_-V-_-IX leadera CLANU.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu: Caerme Aespar

Level: 1

Data założenia: 4 listopad

Administracja: Shadowlord.

Wymagania:

TS3

Mikrofon (ew.)

Dużo chęci

KD 1.0

Ranga SSG1.

Zapraszamy!

Opublikowano

Nazwa Klanu: ~!HeadHunters!~

 

Poziom Klanu: 1 Dopiero powstał

 

Minimalne Ratio: Powyżej 0.90 ale jeżeli masz CSM3+ To niezależne

 

Minimalna ranga: Nie zależne jeżeli masz powyżej 0.90 kd

 

Komunikator głosowy: Posiadamy Kanał na TeamSpeak 3

 

Wolno używać hacków: Nie!

 

Posiadamy Emblemat Więcej informacji w grze ,piszcie prywatna wiadomość na nick PafioPL

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

xXRapTeamPLXx

Poziom Klanu:

1(Świerzy)

Minimalne Ratio:

Liczy się skill

Minimalna ranga:

Nie wymagany

Komunikator głosowy:

TS3/skype

Wolno używać hacków:

Nie!!

 

Więcej info u Pizgamy lub reaper27PL

Opublikowano

Rekrutuje do nowego klanu xXRapTeamplXx zmienil nazwe na xXxRapTeaMxXx wszyscy mile widziani trzeba lv-ssg1 i ratio 1.00+ i ts3/skype. piasc na 1.gg:16278361 2.gg:39344535

Opublikowano

Nazwa Klanu:

BLACK.COMPANY

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna ranga:

SSG icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

TS3

Wolno używać hacków:

Nie

Dodatkowe info:

Jest to nowo założony klan dla ludzi ogarniętych. Nie szukam noobów którzy nie graja CW. Naszym priorytetem są klanówki.Jeżeli chcesz dołączyć do owego klanu pisz do mnie na GG- 828754 bądź w grze RequiemPL

 

@Edit

Zamierzam również kupić logo klanu oraz kolor czcionki.

maybenow.png

Opublikowano

Nazwa klanu :

~Elita~Polska~

Poziom Klanu :

1 klan nowo powstały 24.11.2011r MOZA LICZYĆ NA ADMA !!!

Minimalne Ratio :

k/d nie gra . Liczy się SKILL

Minimalna Ranga :

nie gra roli !

Komunikator Głosowy:

Tak. Team Speak 3 + mikro

Wolno użwywać hacków :

Nieeeee !!!

 

Coś od klanu :

Klan jest nowy. Mozna składać kandynacje na Admina w klanie . Prosze sie niezniechęcać bo klan jest nowy . Napewno zajdziemy wysoko !

 

Podania składać w grze lub pisać do D_O_M_S_O_ leadera klanu .

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM !!!

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

Chciałbym zareklamować klan mojego kumpla , dopiero założył a chce pograć cw a ich jest za mało ...

 

Nazwa Klanu:

Polish V.I.P

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

0.95

Minimalna ranga:

MSG 1

Komunikator głosowy:

TS3

Wolno używać hacków:

Nie

Dodatkowe info:

Jest to nowo założony klan dla ludzi ogarniętych. Nie szukają noobów którzy nie graja CW. Nie mają emblematu ani kolorowego nicku klanu bo na chwile obecną uważają to za zbędne .

Opublikowano

Nazwa Klanu: Polacy.Graja.LO

 

 

Poziom Klanu: 1 Dziś stworzony

 

 

Minimalne Ratio: + 1.00

 

 

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

 

 

Komunikator głosowy: Team-Speak3

 

 

Wolno używać hacków: NIE

 

 

Coś: ClanWar tylko jak Leader/Admin CW mogą być częste tym większa zabawa

 

Pisać do mnie na PW lub w grze na nick

 

--NieMaLipy

momo9412

Opublikowano

Klan ~Havoc~Brothers~ zaprasza !

 

Klan jest świeży i zbieramy ludzi.

 

WYMAGANIA :

 

- TS3+mikro ( od biedy wystarczy sam TS aby slyszec )

- ranga obojętne

- k/d nie gra ( wystarczy OGAR lub SKILL z przewagą na SKILL)

- kulturki troche ( nie chcemy słyszeć samych przekleństw )

- 13+ ( mutacja obowiązkowa inaczej +15 )

 

OD KLANU :

 

- Świeży klan dostępność miejsc

- Ludzie bywający na TS3 !

- Częste CW !

- miła atmosfera

- kultura

- PRO ZGRANIE

 

Pisać podania w grze lub PW tu ...

POZDRAWIAM

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

Nazwa Klanu:

.Desert.Warriors

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.20

Minimalna ranga:

icon_ssg03.gif

Komunikator głosowy:

TS3

Wolno używać hacków:

Nie

Nowy niezle zapowiadający się kaln rozpoczyna rekrutację.

Zapraszamy

Piszcie na PW

Krzysiek_PL_

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

xXRapTeaMXx

 

Poziom Klanu:

2

 

Minimalne Ratio:

 

Liczy się skill

 

 

Minimalna ranga:

 

Nie wymagany

 

 

Komunikator głosowy:

 

 

TS3/skype

 

 

Wolno używać hacków:

 

Nie!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...