Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Klanu:
Invisible Clan
Poziom Klanu:
1
Minimalne Ratio:
0.90+
Minimalna ranga:
SSG icon_ssg01.gif
Komunikator głosowy:
TS3
Wolno używać hacków:
Nie
Dodatkowe info:
Jest To swiezo zalozony nowy clan posiadam nx-y na emblem pisac mi na pw na mpcforum

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Klanu:
~VreiSorft~PL
Poziom Klanu:
1
Minimalne Ratio:
0.90+
Minimalna ranga:
Liczy sie skill !
Komunikator głosowy:
TS3 i skype
Wolno używać hacków:
Nie
Dodatkowe info:
Jest To nowy klan kontak prosze w grze i mpc

Nick w ca ; DelovskyPL

Opublikowano

Szukam klanu

2lt 2, kilkuletnie doświadczenie, zbanowane konto CPT1

Cele: Nad wszystkim stawiam klanowe fireteam'y przez kupe czasu, często też cw. Obowiązkowy ts3 z ludźmi o normalnym wieku.

KDR 1.11 ale tak jak pisałem wyżej, stawiam bardziej na ft i qr

SynekMTM in game.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:
Armia 69
Poziom Klanu:
2
Minimalne Ratio:
Bez minimalnego
Minimalna ranga:
Bez minimalnej
Komunikator głosowy:
TS3/Nie wymagany
Wolno używać hacków:
Nie

 

Klan niedawno powstały z rozsypanego się "ShadowEyes", aktualnie 27 członków, często jest ekipa pod cw. Szukamy graczy niekoniecznie dobrych, więc nie liczy się tutaj ranga ani KD, tylko dobre zachowanie, poczucie humoru, wspólne granie różnych elimek, ft, cw również. Staramy się intensywnie wbijać lvl klanu przy każdej możliwej okazji. Emblem wykupiony na pół roku jak będzie potrzeba to się przedłuży. W klanie sporo kobietek ^^. Win Ratio 23%.

 

Jeśli chcesz dołączyć, to złóż aplikację do klanu w grze, i uwzględnij w niej że jesteś z mpcforum.

Opublikowano

Nazwa Klanu:
~Polish Skill~
Poziom Klanu:
2
Minimalne Ratio:
0.90+
Minimalna ranga:
icon_msg04.gif
Komunikator głosowy:
TeamSpeak3
Wolno używać hacków:
Nie. Osoba dostanie report za hacki.

Kontakt:

PW lub /w ePerfect w grze.

fqlnmTh.png


Pomogłem? daj + ;)

Opublikowano

Nazwa Klanu:
.BORN.TO.FIGHT
Poziom Klanu:
2
Minimalne Ratio:
Brak
Minimalna ranga:
Brak
Komunikator głosowy:
TS3
Wolno używać hacków:
Nie
Dodatkowe info:
Mamy emblem, codziennie gramy cw. Jeśli chcesz dołączyć to złóż podanie w grze lub napisz do mnie mam nick oPsCYCKIoPs,_p1xel_,masoo zapraszam i pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...