Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Klanu: .EpicPL~

Poziom Klanu: 1

Minimalne Ratio: 1.10

Minimalna ranga: SSG

wiek: +14 lat

Komunikator głosowy: ts3 + mikro

Wolno używać hacków: Nie!

Kontakt: W Grze -I2Pol4and lub Noemi23

988241673fbe6957641499c5b9a1684779acc50.


Pamiętaj, wróg jest tylko Jeden!


  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Klanu: ~HaPajDziDe~

Poziom Klanu: 1

Minimalne Ratio: 1.00

Minimalna ranga: icon_csm01.gif

Komunikator głosowy: TeamSpeak 3

Wolno używać hacków: Nie

Hlt7dEh.png


Opublikowano

Nazwa Klanu: ~~BangTime~~

Poziom Klanu: 2

Minimalne Ratio: 1.10

Minimalna ranga: SSG

wiek: +15 lat

Komunikator głosowy: ts3 + mikro

Wolno używać hacków: Nie!

Dodatkowe :
95% Win
20 win - 1 lose


WIN z Ligą Cienia : 5-1

Dowód : 48054552126360512790.jpg

Kontakt: W Grze : Schizer- , X_Pl0n1U

988241673fbe6957641499c5b9a1684779acc50.


Pamiętaj, wróg jest tylko Jeden!


Opublikowano

 

Nazwa Klanu: ~~BangTime~~

 

Poziom Klanu: 2

 

Minimalne Ratio: 1.10

 

Minimalna ranga: SSG

 

wiek: +15 lat

 

Komunikator głosowy: ts3 + mikro

 

Wolno używać hacków: Nie!

 

Dodatkowe :

95% Win

20 win - 1 lose

 

WIN z Ligą Cienia : 5-1

 

Dowód : 48054552126360512790.jpg

 

Kontakt: W Grze : Schizer- , X_Pl0n1U

Nie sraj juz tak z tym ze wygraliscie z Ligą bo oni zeszli na psy ze teraz kazdy lepszy clan ich ciska.

creeperwallpaperbyinser.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

@up

Z TB - Team Diablo
Wygraliśmy .

RewinD - Wygraliśmy

 

AngelsOfDeadh czy jakoś tak
Wygraliśmy

AK BACK
Wygraliśmy

BORN TO WIN czy jakos tak :P
Wygraliśmy

988241673fbe6957641499c5b9a1684779acc50.


Pamiętaj, wróg jest tylko Jeden!


Opublikowano

Nazwa Klanu:
SmokiWojny
Poziom Klanu:
Narazie 1
Minimalne Ratio:
Nie liczone musi ogarniać grę
Minimalna ranga:
icon_sfc01.gif
Komunikator głosowy:
NIetrzeba le zalecane
Wolno używać hacków:

Nigdy :D

Dodatkowe:

Podanie do Szeregowy_V

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:
PaPaYa
Poziom Klanu:
1
Minimalne Ratio:
1,00 ale liczy się też ogarnięcie gry
Minimalna ranga:
niema
Komunikator głosowy:
Razer Comms
Wolno używać hacków:

NIE!!!!!!!!

 

Nasze staty klanu 1-w 0-d 0-L

 

Jeśli chcesz dołączyć to napisz podanie do klanu albo pisz do mnie mój nick : MatizCzan ( jestem codziennie)

Niewiem xD

Opublikowano

Nazwa Klanu:
BestPL
Poziom Klanu:
5
Minimalne Ratio:
1,00
Minimalna ranga:
msg
Komunikator głosowy:
ts
Wolno używać hacków:

NIE MOŻNA!

HACK= KICK Z CLANU+ REPORT

 

W SPRAWIE REKRUTACJI PISAĆ DO ; MagicShotPL , ssKILLERss , AntyProKills , _yuuuri_ , Naperon , -IXIIK

 

lub PW na forum ( do mnie)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu: ~pol1shRiderz~~
Level: 1
Leader: xX_WojtuS_Xx
Admini:
W/L : 0/0
Tryby Elo Pro
Mapy: Short Fuse Two Towers
Wymagania dołączenia do klanu:
Wiek: 15 lat
Lvl: SFC1
Ratio: 0,7+
Obsługa: "Team Speak 3
Mikrofon: TAK
Mutacja: NIE
Jak do nas dołączyć?:Napisz mi podanie na PW lub napisz w grze
Dlaczego wasz klan?: Ponieważ graliśmy na scenię Combata przez pare ładnych lat ale przez starego lidera który usunoł clan postanowiłem jako jeden z członków tego clanu zrobić go i zbudować od początku ... Pare osób z starej ekipy jest ale potrzebujemy też nowych. W naszym klanie nie ma spiny, jest zaj**ta atwosfera.

Opublikowano

Nazwa Klanu:DaNsE MaCaBrE PL

 

Poziom Klanu:2

 

Minimalne Ratio:0.90

 

Minimalna ranga:CSM

 

Komunikator głosowy:ts3

 

Wolno używać hacków:Nie

 

Kontakt w grze do xXAfeeXx albo do Perfekcyjny

 

Klan powstał tydzień temu na ts panuje miła atmosfera

Opublikowano

@up

 

Z TB - Team Diablo

Wygraliśmy .

 

RewinD - Wygraliśmy

 

AngelsOfDeadh czy jakoś tak

Wygraliśmy

 

AK BACK

Wygraliśmy

 

BORN TO WIN czy jakos tak :P

Wygraliśmy

 

 

Ty się tak nie ciesz że wygraliście bo zapewne we wszystkich tych klanówkach grał płoniu , pozdrów go od Worsta :)

 

Ps Chętnie dołącze jeżeli moje KD nie stanowi problemu 1.01

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu: Terror Squad.

Poziom Klanu:3

Minimalne Ratio: 1.10

Minimalna ranga: 1lt2

Komunikator głosowy: TS3

Wolno używać hacków:W żadny wypadku nie!

Wiek minium: 16 lat

Zainteresowani pisać do _-Randap-_ lub Matush5

Póki co procent win/lose oscyluje na granicy 60%

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam Klanu:

Ranga:icon_ssg01.gif Lecz szybko wbijam... Mialem juz kilka kont. Najlepsze moje konto osiagnelo range: icon_1lt03.gif

KD: 1:13 Ciagle Rosnie

Szukam Klanu bez Ts, skype itp..

"Ogarniam Gre wiec nie jestem slaby ;d"

Moj nick w Grze: Edo-_Madara

Zapraszajcie w grze oraz mozecie napisac na pw na forum ;]

//zakaz gifow

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, szukam trzech ogarów na go4ca. Może najpierw coś o mnie:
17lat, kd 1.74+, 2l5, ts/mikro/mózg ON.
Mój esl : http://www.esl.eu/pl/player/6149263/
Nie obchodzą mnie twoje nxy, permy i inne tego typu rzeczy, masz po prostu ogarniać tą grę i chcieć wygrać trochę pieniążków czy to w formie nx czy $.
Moje wymagania :
- minimum 16lat
- minimum kd 1.5 albo 70k killi+
- CSM+
- mikrofon/ts ON
- czas na grę, głównie w niedziele (GO4CA)
- fajnie by było gdybyś miał konto na eslu
Pisać na gg : 3410353, na combacie nie przyjmuje zaproszeń bez wcześniejszego uprzedzenia na gg
Tylko poważni gracze

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Szukam klanu

 

 

Nick: Senioritta

Ranga: Major 4 (full legal)

KDR: 1.12, ranga wbijana na FT/Play4Fun (realnie w grze KDR tak ok. 1.5)

Wiek: 21

 

 

Kontakt

GG: 12767553

 

 

Dostępny mniej więcej 3-4 dni w tygodniu, czasami jeszcze wieczorami ok. 23 (w dni pracujące).

 

Szukam klanu do gier 4Fun, CW, Quary.

Nie toleruje dzieciaków. Tylko ogarnięte ekipy.

 

TS jest ale nie mam mikro - stare wysiadły, nowe już kupione i czekam na paczkę :P

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

Opublikowano

Szukam klanu

 

Nick: mardok15

Ranga: CSM 5 ( bez haków, 8 % brakuje to 2lt)

K/D : 1.10 najwięcej na eli nie lubie rozgrywek FT

Wiek: 20 lat

 

Dostępny wieczoram od 19 do 23 czasem od 22-23

Szukam klanu do gry w CW

 

Posiadam TS wszystko działa

http://i.imgur.com/UEWzBuc.png

 

 

 Dobrze prawie ->>Daj Like  

Opublikowano

Szukam Klanu:

 

Ranga:icon_ssg01.gif ale co dzień praktycznie rośnie o jeden :D

 

KD: waha się między 0,97-1,00+

 

Szukam Klanu może być ts lecz wbijałbym tylko np. wieczorem albo na jakieś gry wspólne .

 

Doświadczenie mam nawet dobre najlepsze osiągnięcie to major lecz został sprzedany :D

 

Moj nick w Grze: JannaPL

 

Wiek: 15lat

 

 

Zapraszajcie w grze oraz mozecie napisac na pw na forum ew. gg 10299322

Opublikowano

Witam poszukuje ogar ludzi do klanu BestPL wymogi

 

lvl - nie wazny

 

kd 1.3+

 

znajomosc map oil death room i short

 

ts3 i mikro

 

wiek 17 +

 

Klan 5 lvl prawie 6 b. Duza ilosc CW 56% win

 

zapraszam na klanowy ts3 bestpl.pl:9999 lub PW do mnie AntyProKills

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...