Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa klanu: FrOnT JuMpErS

Poziom klanu:4

Minimalne k.d:1.20

Minimalna ranga:CSM1

Komunikator głosowy:Ts3

Wolno używać hacków:Nie

Wiek:16+

 

Informacje o clanie

Powstał w 18.10.10

2 Największe rangi w clanie to Polak Bamberosrank_47.gif i Turek Noh4Legionrank_49.gif

Klan posiada Emblem i kolor.

 

 

 

Mile widziana znajomość języka niem.

Uśmiechnij się, bo jutro może zabraknąć Ci czasu albo zębów.

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Klanu:

XTREZA

 

Poziom Klanu:

2 lvl

 

Minimalne Ratio:

1.15

 

Minimalna ranga:

SFC

 

Komunikator głosowy:

TS3 + Sprawny microfon

 

Wolno używać hacków:

Nie!

 

O namiary na ts3 pisać na GG (10160107)

 

Wiek : Nie gra roli Ważny jest Skill który posiadacie

 

Nick adminów xX_BOBAS_Xx oraz Alaraz28

 

W podaniu należy podać poniższe dane :

Wiek

K/D

Level

Nick w grze

 

Pozdrawiamy i zachęcamy do składania podania do naszego klanu

NIE MAM SYGNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Nie do tematu, ale skomentuje wasze posty....

 

Patrze ile się powtarzały o jednym klanie to naliczyłem:

- !ElitarnyAtak! ~~ 3x

-XTREZA ~~ 3x

- ~Armia Pluton~ ~~ 2x

 

pewnie jeszcze przegapiłem coś... ale tu chodzi o spamowanie, raz jeden clan raz drugi i tak ciągle 2 clany się będą reklamowały?

 

@edit

-XTREZA ~~ 4x

Opublikowano

Nazwa Klanu:

XTREZA

Poziom Klanu:

2

Minimalne Ratio:

1.15

Minimalna ranga:

SFC

Komunikator głosowy:

Ts3

Wolno używać hacków:

Nie!

 

Ps: O namiary pisać na PW w combat arms

Zapraszamy : xX_BOBAS_Xx (Aktualne Konto) oraz Alaraz28

 

 

Pozdrawiam

NIE MAM SYGNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Nazwa klanu :

THCE

Poziom klanu :

2

Minimalne Ratio :

0.85

Komunikator głosowy :

Skype

Wolno używać hacków :

NIE !!!

 

P.S

Pisać do kruczekPL , --Riko--PL , __Gandalf , KamciaPL .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

~Ilumination~

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

nie ma minimalnego byle KTOŚ dobrze grał (a to niekiedy nie idze w parze ze soba)

Minimalna ranga:

to samo co u gory

Komunikator głosowy:

ts3

Wolno używać hacków:

NIE!!!!!!

Opublikowano

Nazwa Klanu:

.A.ctiVe.K.ilerZ

Poziom Klanu:

3 prawie 4.

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna ranga:

icon_csm01.gif

Komunikator głosowy:

tak -TS3

Wolno używać hacków:

Nie!

 

Zapraszam na priv tutaj lub piszcie podania w combacie.

Zapraszam do klanu.

Wymagania:

-K/D 1.00

-Lvl CSM1

-Mikro i ts3

-Oraz kultura osobista.

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Sanitarium. 503.gif

Poziom Klanu: 1

 

Minimalne ratio: 1+ (kd nie gra)

 

Minimalna ranga:

 

icon_msg01.gif (MSG)

 

Komunikator głosowy:

 

Obowiązkowo TS3 , Skype . Info na pw

 

Wolno używać hacków:

 

Nie.

 

Klan zkłada się z byłych graczy min. : Xantick_eSport, Kill4Skill , Ultimate Ownage , Victoria , Pro St4rs

 

W CA pisać do: realaq

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu

 

Poziom klanu:

5

Minimalne ratio:

1.2

Minimalna ranga:

icon_csm01.gif

Komunikator głosowy

WYMAGANY TS3

 

Nie wolno używać hacków

 

76561198090890807.png

Opublikowano

Nazwa Klanu:

!.Ave.Satan.!

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna Ranga:

Bez znaczenia. Liczy sie Skill.

Komunikator Głosowy:

Niebawem Team Speak 3.

Wolno używać hacków:

Raczej nie.

 

 

Kontakt:

GG - 19050223

Skype : jebacgrazie

Nick w grze : -An4VaiBle-

 

Ruszek, ten clan dalej istnieje?

Bo jak nie to napisz, usune posta.

///zav.

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~~WYMIATACZE~~

Poziom Klanu:

1 (DOPIEROZ ZALOŻONY)

Minimalne Ratio:

Wylane w ratio liczy sie skill

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

NIE

Wolno używać hacków:

NIE

 

KTO CHCE DO CLANU NIECH PISZE NA GG 874455

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~!HWDP!~

Poziom Klanu:

1 rosie założony dzisiaj

Minimalne Ratio:

0.00

Minimalna ranga:

obojetna

Komunikator głosowy:

tak

Wolno używać hacków:

TAk jeśli chesz

 

Jeśli nienawidzis POLICJI PISZ DO MNIE naza w grze M3d10n

m3d10nlogo.png

 

 

Robie loga i awatary za pochwałę!! Pisać na PW

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Die AnD Cry

Poziom Klanu:

1 New Clan

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna ranga:

Obojetnie wystarczy ogarniac S&d

Komunikator głosowy:

Ts3 + Mikro

Wolno używać hacków:

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

W grze moj ID _-EMN3STY-_ albo -_EMN3STY_- najczesciej jestem od czwartku do niedzieli

-N3viiD-.png
Opublikowano

Nazwa Klanu:

SkiLL CoLL3cTioN

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.0

Minimalna ranga:

icon_msg01.gif

Komunikator głosowy:

TS3

Wolno używać hacków:

Nigdy!

 

Klan jest nowy,ale będzie dobra ekipa, bo we wcześniejszym klanie była taka sama i było 100% win. ; )

Akrohazol.png
Opublikowano

Nazwa Klanu

Krolowie Wojny

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

najlepiej 1+ lecz sa wyjatki

Minimalna ranga:

bez minimalnej

Komunikator głosowy:

ts3

Wolno używać hacków:

Nie!

 

 

 

Mamy wlasna stronke clanowa. Nie jestesmy maniakami combata tylko gramy dla zabawy. przyjecia od lat 16!!!

Opublikowano

Nazwa Klanu:

I Polscy Rasta I

Lider :

Robercik

Poziom Klanu:

2

Minimalne Ratio:

1.15

Minimalna ranga:

icon_csm01.gif

Komunikator głosowy:

TS3

Wolno używać hacków:

Nie !

lozl.png

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Eternal~March

Poziom Klanu:

3LVL ale szybko exp leci i juz niedlugo 4 ;]

Minimalne Ratio:

Brak, wystarczy ze jest ogarniety

Minimalna ranga:

Nie ma znaczenia ważne zeby ogarniał i byl aktywny

Komunikator głosowy:

Team Speak 3

Wolno używać hacków:

Wszelkie uzywanie hackow = kick z clanu oraz report.

 

Info dodatkowe : CW codziennie, FT bardzo malo bo za nim nie przepadamy, Ulubione tryby na CW to S&D i od czasu do czasu Eli pro. Ulubione mapki : ShortFuse oraz Sector 25

 

Prosze skladac aplikacje wyszukujac po nazwie clanu albo nazwie leadera " p0nury-PL " albo ADD " __Skilled__ "

Opublikowano

Nazwa Klanu:

The warriors tea

Poziom Klanu:

1LEV (NOWY ZBIERAMY LUDZI)

Minimalne Ratio:

0.80

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

ts3 ts.hs-game.pl room24

Wolno używać hacków:

NIE!!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~SD L3G3nDs~

Poziom Klanu:

4

Minimalne Ratio:

1.30

Minimalna ranga:

CSM

Komunikator głosowy:

Wymagany teamspeak3 i sprawne micro

Wolno używać hacków:

NIE! Za hacki kick i report na forum.

Dodatkowe info:

Avatar Klanowy jest zakupiony na perma i kolor praktycznie tez (miesiac w miesiac kupywany). Codzienne grane Clan War-y, troche FT i innym modow dla rozrywki. Glowne mody to SnD na serverze Victor

 

Wiek +16 ewentualnie glos po mutacji. Klan ma 65% win-ow.

Opublikowano

Nazwa Klanu:

smerfetki

Poziom Klanu:

4 (nie długo 5)

Minimalne Ratio:

1+ (czasami wpuszczamy z mniejszym)

Minimalna ranga:

Ranga nie gra roli

Komunikator głosowy:

TAK (Mumble)

Wolno używać hacków:

NIE !!

info:

podania pisać w grze albo do mnie nick: skibickiki189 nie mamy emblematu ani kolorku bo to bezsensowne wydawanie kasy ! codziennie są 4+ clan war

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

.A.ctiVe.K.ilerZ

Poziom Klanu:

4

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna Ranga:

CSM1

Komunikator Głosowy:

Team Speak 3

Wolno Używać hacków?

NIE

Strona Klanowa:(Tam można złożyć podanie)

http://clanactive.xup.pl/

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Zapraszam do klanu.

Wymagania:

-K/D 1.00

-Lvl CSM1

-Mikro i ts3

-Oraz kultura osobista.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...