Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam klanu ramga: SSG3 k/d 2.52

Combat Arms: Ranga: LTC2 K/D: 1.79 Clan: bez clanu Permy: REC7,MP7 Mod, Autumn G36E Valk. Nazwa: krawc

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Klanu:

Quick.SnD

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

Wymagany Ts3

Wolno używać hacków:

Nie

-__Q-Q__-.png


Opublikowano

Nazwa Klanu:

MonekTeamSqad

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

0.95 (musisz ogarniać grę)

Minimalna ranga:

icon_ssg03.gif

Komunikator głosowy:

Nie wymagany

Wolno używać hacków:

Tak

 

 

Zgłoszenia pod nr gg 6485055 lub na pw tutaj.

Pomocnik
Opublikowano

~~~~Ganja~Team~~~

Poziom Klanu:

2

Minimalne Ratio:

1 +

Minimalna ranga:

icon_msg01.gif

Komunikator głosowy:

Obowiązkowo TS3

Wolno używać hacków:

NIE

beztytuuhca.png

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC!

 

╮(︿)╭

Bywalec
Opublikowano

Nazwa Klanu:

SoPro

Poziom Klanu:

4

Minimalne Ratio:

1

Minimalna ranga:

SFC ( nie dot. jeśli jest doświadczenie z innych kont CA )

Komunikator głosowy:

Wymagany ts3

Wolno używać hacków:

Nie

 

Jeśli chcesz z nami grać wymagana znajomość wszystkich map SnD, a w szczególności Dredge i Snow Valley

Osoby nie uczęszczające w życiu clanu tj. wchodzenie na TS i granie CW bez większego powodu będą usuwane z clanu.

Pisać mi tu na PM

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa klanu : ChlopakizRacznej

Poziom klanu: 1

Minimalne ratio : 1.00 są wyjątki jak jest dobra ranga.

Minimalna ranga : CSM

Komunikator głosowy: --

Można używać hacków : NIEEE

 

Lider : Verdonka

Pisać tutaj lub w grze .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu: .eLectro.cLan. + emblem jak by ktoś chciał wiedzieć

 

Poziom Klanu: 4

 

Minimalne Ratio: 1.00

 

Minimalna ranga: SFC . jednak przyjmujemy niżej jeżeli ktoś ogarnia

 

Komunikator głosowy: ts3 + mutacja

 

Wolno używać hacków: nie ;p

 

szukamy ogarniętych ludzi do clanu zbieramy jak najwięcej ludzi . Ciągle gramy cw. jeżeli jest wystarczająca liczba ludzi .

Serdecznie zapraszam Nick leadera : electro___x3 ja jestem adminem znajdziecie mnie pod nickiem : SlayerJoint

Opublikowano

Szukam Clanu!!

Nick: GOLIATPL

Ranga: 2LT2

K/D: 0.88 OGARNIAM!! KONTO KOLEGI BYŁO!

WIEK: 11 LAT

TS3: MAM

SKYPE: MAM

MIKRO: MAM

 

.

61vo.png

By Me.

Opublikowano

Nazwa klanu: -Possitiv3- (emblem + kolor)

 

Poziom Klanu: 4

 

Minimalne Ratio: 1.10

 

Minimalna ranga: SFC

 

Komunikator głosowy: ts3

 

Wolno używać hacków: Nie.

1355657225-U782590.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu: ~ThisIsSkill~

 

Poziom Klanu: 1

 

Minimalne Ratio: 1.0+

 

.

Minimalna ranga: SSGpost-231868-0-57491300-1300005988_thumb.gif

 

Komunikator głosowy: Tak SKYPE

 

Wolno używać hacków:NIE

 

Dodatkowe Info: Podania prosze składać do clanu lub pisac do mnie nick w grze EPIK_SKILL

 

 

Opublikowano

Nazwa Klanu:FpS!eSport

 

Poziom Klanu:1

 

Minimalne Ratio:0.95

 

Minimalna ranga:SSG1

 

Komunikator głosowy:TS3-obowiązkowo

 

Wolno używać hacków:nie!

Wiek nie gra roli ! Ogar SnD !

Bywalec
Opublikowano

Nazwa Klanu:

SoPro

Poziom Klanu:

4

Minimalne Ratio:

1

Minimalna ranga:

SFC ( nie dot. jeśli jest doświadczenie z innych kont CA )

Komunikator głosowy:

Wymagany ts3

Wolno używać hacków:

Nie

Wiek: +15 lat

 

Jeśli chcesz z nami grać wymagana znajomość wszystkich map SnD, a w szczególności Dredge i Snow Valley

Osoby nie uczęszczające w życiu clanu tj. wchodzenie na TS i granie CW bez większego powodu będą usuwane z clanu.

Pisać mi tu na PM

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

Nazwa Klanu:

ClaneWarmi

 

 

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.0+

Minimalna ranga:

SSG icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

Skype

Wolno używać hacków:

Nie

Dodatkowe info

Obowiązkowy skype .. Mój Skype Dawid Arms

Opublikowano

Szukam clanu

 

nick;MagicShotPL

ranga;msg4

kd.1.17

wiek;16

doświadczenie z gra; gram 2 lata nie licząc przerw

dodatkowe info; mam ts3/skype+mikro (mam jeszcze cpt5 kd 1.40 nick;V3nomePL)

Opublikowano

Nazwa Klanu: ~SLAYERS~from~PL

 

Poziom Klanu: 4

 

Minimalne Ratio: 1.00

 

Minimalna ranga: CSM

 

Komunikator głosowy: TS3

 

Wolno używać hacków: NIE

 

Codziennie gramy wiele cw, aktualnie ilość winów to 68%. Nie ma wieku minimalnego, ważne żebyś był często dostępny i siedział na ts! Składać podania lub pisać do : Hainas

Bywalec
Opublikowano

Nazwa Klanu:

SoPro

Poziom Klanu:

4

Minimalne Ratio:

1.0

Minimalna ranga:

SFC ( nie dot. jeśli jest doświadczenie z innych kont CA )

Komunikator głosowy:

Wymagany ts3

Wolno używać hacków:

Nie

Wiek: +15 lat

 

Jeśli chcesz z nami grać wymagana znajomość wszystkich map SnD, a w szczególności Dredge i Snow Valley

Osoby nie uczęszczające w życiu clanu tj. wchodzenie na TS i granie CW bez większego powodu będą usuwane z clanu

Klan jest reaktywowany gdyż kilka osób wyszło z niego, założyło swój klan który nie przetrwał 3 tygodni. Narazie więc mamy małą aktywność ale próbójemy się podnieść. Aktualnie jest 5 osób które ciągle gra

Pisać mi tu na PM

soPMODjpg_xwxhppq.jpg

Sygna by. Pba ||Liczba permów na dwóch kontach: 28 || Masz pytanie co do wyposażenia za NX? Pytaj na PM|| Moje permy:

 

[Konto I]Mam na pernament: Kolor Nicku, Logo Clanu, M416 CQB, Famas G2, M4 Super 90, MP5 MOD Mark II, MK14 Mod 0, FR F2, Wa2000-1 Tactical, M4A1, L96A1 Arctic Wolf, G36E Valkirie, M6A2 SRT (infinity case), P90 TR (infinity case), G18 Cobra, SCAR-L Trisepear, XK-8 Tactical (infinity case), American Eagle.

Oraz: M4A1 SopMod na do 2015 roku [unban. Nexonnnn <3]

[Konto II]Mam na pernament: AK-47, C1860N, Carbon 15, Bushmaster Type 97, American Eagle, XM8-Spiders, FR F2, CZ Scorpion EVO 3 A1, Cyklops Bandana, Recon Vest, KNT-308, S58 Muskiet

 

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Polish~Army

 

Poziom Klanu:

Prawie 2

 

Minimalne Ratio:

0.90

 

Minimalna ranga:

CSM+ w clanie są 2 niższe rangi,lecz są to 2 konta graczy posiadających 1lt

 

Komunikator głosowy:

TS+mikro+słuchawki

 

Wolno używać hacków:

Kategorycznie nie!

 

Dodatkowe info:

Mamy emblem prawie zawsze,obecnie 35% win,ale było 2 którzy wylecieli bo przegrywalismy cw.obijemy sie.clan ma około tygodnia.zapraszamy 15+

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Polish~Army

 

Poziom Klanu:

Prawie 2

 

Minimalne Ratio:

0.90

 

Minimalna ranga:

CSM+ w clanie są 2 niższe rangi,lecz są to 2 konta graczy posiadających 1lt

 

Komunikator głosowy:

TS+mikro+słuchawki

 

Wolno używać hacków:

Kategorycznie nie!

 

Dodatkowe info:

Mamy emblem prawie zawsze,obecnie 35% win,ale było 2 którzy wylecieli bo przegrywalismy cw.obijemy sie.clan ma około tygodnia.zapraszamy 15+

moge do clanu ranga 1 lt 5

Nazwa z gry Przemci0Pl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

~Ba3TL4F1LD~

Poziom Klanu:

1-Nowy

Minimalne Ratio:

0.95

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

Skype,Ts3

Wolno używać hacków:

NIE!!!

Wiek:

13+

Kontakt:

gg:44886700

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~Pro.AmaZing~

Poziom Klanu:

1 dopiero założony

Minimalne Ratio:

1.0

Minimalna ranga:

brak

Komunikator głosowy:

Standard ts3

Wolno używać hacków:

NIE

 

Najlepiej 16+ o kontakt graczy prosze tutaj na pw.

sygnbature.jpg

 

Sygna By El_Bober

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...