Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Szukam klanu.

Moja ranga: 2LT

Ratio nie najlepsze ale pracuje nad nim: 0.85

Nick w grze: Adhara666

Wiek: 15

Posiadam Skype + mikro

Opublikowano

Witam serdecznie ...

Poszukuje zgranego , dobrego klanu .

 

Co wymagam ? ( niewiele )

- zeby byl jakis ts3 , tak aby ludzie byli na nim ( z klanu )

- brak NEO

- brak dzieci ( moga byc wyjatki )

- chyba tyle

 

Co ja daje ?

- ts3 + mikro

- 14 lat po mutacji

- ogar

- brak neo

- nie zabawiam się , jak coś na 100% to daje ze siebie wszystko czyli 100%

- nie opierdalam się

- jestem chyba gody co nie ?

 

pisać tu PW

lub w CA nick : D_O_M_S_O_

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

ZAPRASZAM DO KLANU :

~ Born In Fire ~

 

Lvl 4 +

85 % WIN !!!!

 

Wymagania :

- ts3 + mikro

- min 15 lat !

- ogar

- k/d 1.10 +

 

Co dajemy ?

- 4 lvl +

- wlasny ts3 !

- i wiele wiele innych

 

ZGLASZAC PODANIA W GRZE

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

ZAPRASZAM DO KLANU :

 

A~M~A~Z~I~N~G~((

 

LV : 1 ( ale jest to reaktywacja straego klanu )

zapraszamy !!!

Co wymagamy :

-15 lat

- mikro + ts3

- ogar

- k/d 0.90

Największa pompa w grze to

SG556 MARK II

PERMAMENT ;)

Opublikowano

Nazwa Klanu:

X~SilverElite~X

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

0,90

Minimalna ranga:

Nie mamy wymaganej

Komunikator głosowy:

Niewymagany

Wolno używać hacków:

Nie

Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

 

-OutsideWear-

 

Poziom Klanu:

 

 

1

 

Minimalne Ratio:

 

 

1.10

 

 

Minimalna ranga:

 

 

rank_16.gif+

 

 

 

Komunikator głosowy:

 

 

Wymagany

 

 

Wolno używać hacków:

 

 

Nie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

.eLectro.cLan.

 

Poziom Klanu:

 

3

 

Minimalne Ratio:

 

1.20

 

Minimalna ranga:

 

icon_msg01.gif

 

Komunikator głosowy:

 

TS3

 

Wolno używać hacków:

 

Nie

 

Jak by ktoś byłby chętny proszę pisać PW.

Dodam jeszcze tylko że często gramy CW.

Opublikowano

Witam.

Szukam klanu.Moje k/d to 1.24.

Wiek 14 lat.

Ts3 mam jak trzeba.

Lvl CPT 1.

Lvl klanu się nie liczy aby było sporo cw.

logo1.png
Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

PolishPsyhoTeam

 

Poziom Klanu:

 

4

Minimalne Ratio:

 

0.90

Minimalna ranga:

 

icon_sergeant.gif

 

Komunikator głosowy:

 

TS3

Wolno używać hacków:

 

nie

Opublikowano

Witam. Szukam klanu.

 

Co daje ?

- duzy ogar

- ts3 + mikro ( + wlasny ts )

- k/d 2.26 ( nowe konto ;/ )

 

Co wymagam ?

- duzo ludzi

- ts3 + mikro

- ogar

 

Pisz PW , lub wbij do mnie na ts-a : IP : 37.28.153.40

Pisz do Domso

Opublikowano

O Nas:

 

Gracz 1.

Ranga: 2LT5,

Kd: 1.26,

Wiek: 15,

Mikrofon: Jest,

Team Speak 3: Jest.

 

Gracz 2.

Ranga: 1LT4,

Kd: 1.07

Wiek: 15,

Mikrofon: Jest,

Team Speak 3: Jest.

 

Gracz 3.

Ranga: CSM5,

Kd: 1.51.

Wiek: 17,

Mikrofon: Jest,

Team Speak 3: Jest.

 

 

Wymagamy:

- Ogarnięty Klan,

- Minimalnie 3 level klanu,

- minimum 50 % klanu z mikrofonami,

 

 

Oferujemy:

- Częste granie,

- Jesteśmy ogarnięci,

- Team Speak 3 z 512 slotami.

 

 

Kontakt z Nami:

Team Speak 3: 46.105.178.239

 

Oraz oferujemy miłą atmosfere.

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~ InHuMaN SnD ~

Poziom Klanu:

3

Minimalne Ratio

 

Byle osoba ogarniala Snd

Minimalna ranga:

CSM

Komunikator głosowy:

Bez Tego nie gramy cW

Wolno używać hacków:

NIe

2k1j.jpg

 

Opublikowano

Nazwa Klanu : ~SpecRulezZ~

Poziom Klanu : 6

Minimalne Ratio : 1.50

Minimalna Ranga : MAJ(1)

Komunikator : TeamSpeak3

Wolno używać hacków : NIE !

lajonel.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Clanu :

 

Frequency

 

Poziom Clanu :

 

3

 

Minimalne Ratio:

1.30+

 

 

Komunikator głosowy:

Team Speak 3

 

Wolno używać hacków:

Zabronione !

 

Dodatkowe info:

Wiek + 15

 

Oczywiście do klanu przyjmujemy wszystkie rangi.. Ważne żeby ogarniać snd i być ogarniętym.. Częste cw, miła atmosfera.

Opublikowano

Witam Szukam Clanu.

Wiek: 19 lat

Ranga : SSG 2 Gram od 3 dni po Rocznej przerwie

K/D : 1.29 Ciagle rosnie

Nie uzywam hackow , szukam ogarnietego clanu z 3/4 lvl , emblematem i komunikatorem glosu

Dziennie poswecam sporo czasu grze ,

Kontakt w grze pod nickiem SkyperPL

Lub na forum (PW)

Opublikowano

szukam klanu

wiek: 16

Ranga:sgt

K/D: 1.88 rośnie albo maleje zależy od dnia ^^

szukam klanu 3/4 lvl

mam mikro

jak by co to piszcie do Drepix albo tu na pw

Opublikowano

Nazwa Klanu:

TeamPLeXoRcysci

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

0.60

Minimalna ranga:

SSG 1

Komunikator głosowy:

Skype + mikro

Wolno używać hacków:

Nie

.

61vo.png

By Me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...