Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[I] Ogłoszenia własnych klanów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Clanu : ~Imperial.Fists~

 

Poziom Clanu : 1 [Niedawno założony]

 

Minimalna Ranga : N/A

 

Minimalne K/D - 1,00 +

 

Komunikator głosowy : TeamSpeak3

 

Wolno używać hacków : Nie , Używanie - Kick z Clanu i Wysłanie Reporta ;]

 

Dodatkowe Info : Wysyłać podania lub pisać do Knopers7 lub Chriss10102

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Klanu:

~AsSault SquaD~

Poziom Klanu:

4 (2.000 expa i 5)

Minimalne Ratio:

1.30+

Minimalna ranga:

Nie wazna ranga.

Komunikator głosowy:

TeamSpeak3

Wolno używać hacków:

Jak ktos zostanie przylapany na uzywaniu hacków zostanie wydalony.

Dodatkowe info:

Wiek:

15 +

Opublikowano

Nazwa Klanu:

!FandaGoGang!

Poziom Klanu:

3

Minimalne Ratio:

nie ważne, ważne żebyś ogarniał grę

Minimalna ranga:

bez znaczenia

Komunikator głosowy:

nie wymagany, chociaż dobrze byłoby mieć

Wolno używać hacków:

ABSOLUTNIE NIE!

Dodatkowe info:

Posiadamy emblem, gramy cw codziennie

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Revenge Time

Poziom Klanu:

1 (zbieramy ludzi)

Minimalne Ratio:

0.95

Minimalna ranga:

icon_msg02.gif

Komunikator głosowy:

Team speak i mikro.

Nie Wolno używać hacków:

Nie wolno uzywac hackow kick z klanu i Ban

heniekLBN.png

31582.png

Opublikowano

Nazwa Klanu:

Drogi Cukier

Poziom Klanu:

1 (zbieramy ludzi)

Minimalne Ratio:

0.60 (narazie)

Minimalna ranga:

bez ograniczen

Komunikator głosowy:

ts3 i mikro

Wolno używać hacków:

nie

Opublikowano

Zapraszam do klanu

 

 

 

Nazwa Klanu: Blue Blub

 

Poziom Klanu: 1 ( nowy klan)

 

Minimalne Ratio: 0.80

 

Minimalna Ranga: Obojętna!

 

Komunikator głosowy: Skype + mikro

 

Wolno używać haków: Nie ( haki= kick+ report)

 

 

Dodatkowe info: Cw gramy codziennie

 

Zapraszam wszystkich polaków BEZ HAKÓW!

 

Po dodatkowe info można pisać w grze do Zenonefa

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

Team Hackers

Poziom Klanu:

2 za nie długo 3

Minimalne Ratio:

0.80 KD się nie liczy byle że masz dobrego skilla

Minimalna ranga:

SSG1

Komunikator głosowy:

Team Speak 3 - Koniecznie mikrofon ! Adres: 213.175.202.72 lLider: Korn007

Wolno używać hacków:

Nie!!!!!!!!!!

 

ProRak

post-163842-0-35332400-1310827666_thumb.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nazwa Klanu:

!.VengarD.Team.!

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

0,80

Minimalna ranga:

Nie ważne

Komunikator głosowy:

Nie wymagany

Wolno używać hacków:

Tak,ale tylko na fireteam

Opublikowano

Nazwa Klanu:

G.R.O.M.P.L

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

0.90

Minimalna ranga:

Bez Ograniczeń

Komunikator głosowy:

T-s3 Obowiązkowo+sprawny mikrofon

Wolno używać hacków:

Hack=Kick

Dodatkowe info:

Do klanu mogą przystępować osoby od 13 lat ogarnięte i z kulturą.

Codziennie są rozgrywane klanówki

Wszystkich chętnych spełniających wymogi serdecznie zapraszam.

,,Ktoś musi być ostatni żeby ktoś mógł być pierwszy"

Opublikowano

CLAN: !~OrginaaL~!

Poziom: LVL 1 poniewaz clan dzis zostal założony .

minimalne ratio: 1.30

Ranga min : csm1

Komunikowanie sie : narazie brak ts3 jak clan bd mial 2 lvl bd ts3

 

Hacki : w żadnym wypadku !!!!

 

 

MÓJ LVL TO MAJ 2 !!!! ; ]

 

chce rozwinąc dobry polski clan ! chetnych do clannu pisac w ca ! lub na gg : 1947146

Opublikowano

Nazwa Klanu: ~eDragons~

 

Poziom Klanu: 3 prawie 4

 

Minimalne Ratio: 1.20

 

Minimalna ranga: icon_csm01.gif

 

Wolno używać hacków: Nie. zabronione używanie hacków

 

Dodatkowe info: Częste CW ,członkowie klanu ogarniają gre. Najczęściej gramy ELI PRO

QQmor3_eune_92_4_logo.png

Opublikowano

Nazwa Klanu: ReedBullXfighteR

 

Poziom Klanu: 4

 

Minimalne Ratio: 1.00

 

Minimalna ranga: bez znaczenia , liczy sie skill

 

 

Komunikator głosowy: Dzialajacy mikrofon

 

Wolno używać hacków: Nie, za uzywanie hackow grozi raport na forum i wyrzucenie z klanu

 

Klan oferuje:

 

1.Czesto grane CW

 

2.Rozgrywki Fireteam i Quarantine mode

 

3.Treningi klanowe

 

W sprawie dołączenia prosze pisac na GG 28728903. Piszcie nawet gdy nie bede dostępny.

 

Podanie wysylane na gg powinno wygladac tak:

 

1. Jakie macie Kd

 

2. Ile czasu juz gracie w Combat Arms

 

3. Jak czesto gracie w Combat Arms na jeden dzień

 

 

W razie jakich kolwiek pytan prosze pisac na gg.

 

 

Dziekuje za przeczytanie mojego ogloszenia i zapraszam do klanu.

beznazwygr.png


Opublikowano

Nazwa Klanu

~GhostRyder~

Poziom

3

Minimalne Ratio

1.00

Minimalna Ranga

SSG

Komunikator Głosowy

TeamSpeak3

Wolno używac hackow

Nie, ma być czysta gra jak będzie hacker kick z klanu i REPORT

 

 

Klan oferuje

1. Częste granie cw

2.miła atmosfera

Zapraszam chętnych graczy Pisać na gg 3786988 lub w massnger w grze oraz dzwonić pod numer 669856786 ZAPRASZAMY

NICK NAME zabijaka5

Opublikowano

Nazwa Klanu: TheBestFriendsPL

 

Poziom Klanu: Poziom 2

 

Minimalne Ratio: 1.00 k/d r +++

 

Minimalna ranga: (Ranga o niczym nie świadczy) Lvl 1 do max

 

Komunikator głosowy: Skype - Nie koniecznie musi być ale jak ktoś ma Micro i słch. to było by fajnie.

 

Wolno używać hacków: ZAKAZ

 

Serdecznie zapraszamy ! ! !

 

GG: 12467532 Lub nick w grze RockXan

OldLFsro.png

 

Może i wszystko robię chaotycznie, ale to mój styl życia. Sygnaturka własnej produkcji

^^

Opublikowano

Nazwa Klanu:

 

!We.are.One!

 

Poziom Klanu:

 

5

 

Minimalne Ratio:

 

1.1+ (możliwe odstępstwa)

 

Minimalna ranga:

 

Ranga SFC+ (możliwe odstępstwa)

 

 

Komunikator głosowy:

 

Wymagany ( Skype potem TS3 )

 

 

KONTAKT

 

GG - 37446526

SKYPE - qerens

 

Nick w grze: Leader - SalvidanPL

Admin - niBro

Opublikowano

-------------------------------------------------------------

Nazwa: Kill4Skill

LVL: 6

KD: 1.2+

Wiek: 17+

Mamy swój prywatny TS chyba na 100 slotów ...

Opłacony nie wiem na ile bo jestem dość nowy w klanie.

-------------------------------------------------------------

 

76561198090890807.png

Opublikowano

Nazwa Klanu:

qniepokalanip

Poziom Klanu:

1

Minimalne Ratio:

1.00

Minimalna ranga:

jakakolwiek

Komunikator głosowy:

niewymagany

Wolno używać hacków:

NIE

 

 

Info na skype: oskiggg1 . na combat arms EU pod nickiem raxso123 . I GG 23464536(jestem niewidoczny prawie zawsze jestem)

Opublikowano

Nazwa Clanu:

 

XpensiVeSquad

 

LvL Clanu:

 

4

Minimalna ranga:

 

CSM1

 

 

Wiek:

 

15+

 

Wymagane:

 

TeamSpeak3 + Mikrofon

 

 

Kontakt:

GG: 7905970

W grze:

BoLoPL- (Leader)

Kamil123197 (Admin)

82okudikph2w_t.jpg

sygna by me

Jeżeli pomogłem... KOPSNIJ Plusa xD

Opublikowano

Nazwa Clanu :

Black_Skulls

 

LvL Clanu :

3(nie gramy cw) gramy sobie QR,Blood Money i nieraz cw(Clan nie polski)

 

Min. Ranga

N/A

 

Min K/D

1.0

 

 

Wiek :

N/A nie mamy Tsa

 

Kontakt :

iKillU996

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

Nazwa Klanu: !SonsOfAnarchy!

 

Poziom Klanu: 1 Świeżo założony

 

Minimalne Ratio: 1.00 Lub 0.99

 

Minimalna ranga:SSG2

 

Komunikator głosowy: Obowiązkowy.

 

Wolno używać hacków: Nie. Czysta gra.

 

Kontakt:

 

TS3.

 

Ts3.ts-poland.pl

-

Room 216

-

Hasło plyta <-- Przez L nie Ł

-

Lub w grze. _No-Lifer_ Lub Leniwiec551 Albo skadPL

Opublikowano

Nazwa klanu: Virus Team

Poziom Klanu : 4

Minimalne ratio : 1.00 +.

Minimalna ranga : SSG + (będą testy).

Komunikator głosowy - obowiązkowo ts3.

Hacki : ZAKAZ!

Opublikowano

Nazwa Klanu:

~!Scorpions!~

Poziom Klanu:

2

Minimalne Ratio:

0.65

 

Minimalna ranga:

icon_ssg01.gif

Komunikator głosowy:

Skype(Nie Ważne ile Masz Lat Ważne Żebyś Ogarniał)

 

Wolno używać hacków:

Nie

 

Dodatkowe Info:

Mamy Clan Emblem, Często Gramy Klanówki

 

Kontakt:

 

Pw W Grze z Graczami: PafioPL, zanio, ckuber

Skype: pawciu311

Opublikowano

Szukam clanu lvl min. 1-2. Fajnie by bylo gdyby clan mial wlasne logo.

 

Wiek;13

Mikro; Mam

Skype or TS3; skype ale moze byc Ts3 :]

 

Reszta w sygnie

 

Pisac PW lub GG : 10299322

Opublikowano

Nazwa Klanu: ~Immortal Team~

 

Poziom Klanu: jeszcze 3 ale posiadamy minimalną ilość expa żeby wbić lvl 4

 

Minimalne Ratio: 1.20

 

Minimalna ranga: http://caimage.nexoneu.com/en/images/common/bl/icon_msg01.gif

 

Komunikator głosowy: Obowiązkowo TeamSpeak3

 

Wolno używać hacków: Nie

 

Dodatkowe Info: Posiadamy emblem na perma i dobry zgrany zespół. Nie ma kategorii wiekowych, gracz który będzie do mnie pisał ma być jako tako ogarnięty w grze jeśli taki nie jest to może nawet nie pisać.

 

Kontakt: E-mail [email protected], GG 19606790, lub pisz pw w combat arms do Hardkor97PL

 

 

PS: Z rangą może przesadziłem możesz pisać do mnie od rangi http://caimage.nexoneu.com/en/images/common/bl/icon_sfc01.gif

Jak pomogłem daj Lubię to :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

JointLandPL

 

Poziom Klanu:

1(wciąż rośnie)

Minimalne Ratio:

0.80

Minimalna Ranga:

SGT

Komunikator głosowy:

TS3family

Wolno używać hacków:

ZABRONIONE (grozi wywaleniem z klanu)

 

Pisać do TaComiLe w sprawie klanu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...