Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Problem Z Odpaleniem Hacka ? Zajrzyj Tutaj


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Hack ExpIsEasy.v2

System Win 7

Opis Problemu wlaczam obejscie przez metin2client.exe oczywiscie juz odpalony jest ten hack wczesniej i wybieram serwa CH2 (np) to mi wylacza ta aplikacje i bota i pisze ze znaleziono tam hacka

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Hacka* : ExpIsBot lub MH wszystkie hacki

System*: Windows Vista Home Premium 32 bity

Opis Problemu*: Robie wszystko jak w tutkach aby zablokowac HS (2 sposobami) wklejam obejscie uruchamiam Injector Faith cos takiego (lub tez Ang cos) i po uruchomieniu metka Injector sie wylacza i zanim sie wylaczy pisze "Injection failed" robilem kilka razy reinstall ale nic nie pomaga :( a dzialalo raz tylko przestalo dzialac :(

Wynagrodzenie za pomoc : - lub + jak kto woli

Opublikowano

Mam problem z odpalaniem 2 hacków na Injector. Za każdym razem uruchamia się tylko jeden, co zrobić żeby uruchamiały się 2 zamiast 1? Prosze o pomoc!!!

Opublikowano

Nazwa Hacka : Ultimate Hack v0.3 by ArTenT.exe

System: Profesional XP 32bit

Opis Problemu: przy użyciu sh wywala metina Pl

Wynagrodzenie za pomoc : + lub - :)

Opublikowano

Nazwa Hacka : Ultimate Hack v0.3 by ArTenT.exe

System: Profesional XP 32bit

Opis Problemu: przy użyciu sh wywala metina Pl

Wynagrodzenie za pomoc : + lub - :)

 

zawsze kickowalo i kickowac bedzie ;)

Opublikowano

Siemka wszystkim. Sciagalem wlasnie kowal hacka. Robilem tak jak doradzal mi kumpel. wypakowywalem jeden plik do folderu metin tam gdzie mam gre ale i tak nie dziala. dodatkowo jeszcze metek nie chce sie wlaczyc. Jezeli mial ktos doczynienia z kowal hackiem prosze i kontakt. :):D

Opublikowano

Nazwa Hacka: EasyMetin2

System: Windows Vista 64 bit SP2

Opis problemu: Gdy wlączam star nowa gra pojawia sie o ten komunikat nojap.jpg Zaznaczam, że probowalem reinstalowac to i to na innych dyskach na nowo pobierac itp. I proboje wbic w darmowych godzinach a nie w platnych takze liczę na konkretne odpowiedzi.

Wynagrodzenie: + lub - co wolicie.:)

Nikt nie pomoże ten dział od tego jest a jak napisalem swoj temat modek sie oczywiscie wpieniał...

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

Hack - ExpIsEasy v2

sYSTEM - WINDOWS 7

OPIS PROBLEMU - mam wlaczonego injectora i wlaczam metka i wysakkuje DETECTED_GAME_HACK

WYNAGRODZENIE- + LUB - Co bedziesz chcial

PS - Blokowalem HS programem LOCK

Zbieram minusy

Opublikowano

Hack - ExpIsEasy v2

sYSTEM - WINDOWS 7

OPIS PROBLEMU - mam wlaczonego injectora i wlaczam metka i wysakkuje DETECTED_GAME_HACK

WYNAGRODZENIE- + LUB - Co bedziesz chcial

PS - Blokowalem HS programem LOCK

 

Sprobuj innym sposobem HS zablokowac

Opublikowano

Nawa bota:ExpIsEasy.v2

Opis Problemu: Jak włanczam injector to wszystko sie wyłoncza :(

 

 

Proszę zastosować się do wzoru, masz na to 24 godziny, w przeciwnym razie post zostanie usunięty.

Opublikowano

Nazwa Hacka: Waithack by ArTenT

System: Windows Vista 64 bit SP2

Opis Problemu: Gdy klikam anti torrent wyskakuje to

65738734.jpg

 

Proszę o help probowalem rozne sposoby;/

Wynagordzenie: + lub - co wolicie

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

Nazwa Hacka* : ExpIsEasy v2

System*: Windows 7 64bit

Opis Problemu*:Po załączeniu ExpIsEasy do metina z zablokowanym hs po ok. 30 sek. wywala i pisze "DETECT_MEMORY_MODIFY".

Wynagrodzenie za pomoc : + lub -

Opublikowano

Nazwa Hacka: Waithack by ArTenT

System: Windows Vista 64 bit SP2

Opis Problemu: Gdy klikam anti torrent wyskakuje to

65738734.jpg

 

Proszę o help probowalem rozne sposoby;/

Wynagordzenie: + lub - co wolicie

Nikt nie wie jak pomoc help to pilne!

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

Nazwa Hacka* : ExpIsBot lub MH wszystkie hacki

System*: Windows Vista Home Premium 32 bity

Opis Problemu*: Robie wszystko jak w tutkach aby zablokowac HS (2 sposobami) wklejam obejscie uruchamiam Injector Faith cos takiego (lub tez Ang cos) i po uruchomieniu metka Injector sie wylacza i zanim sie wylaczy pisze "Injection failed" robilem kilka razy reinstall ale nic nie pomaga :( a dzialalo raz tylko przestalo dzialac :(

Wynagrodzenie za pomoc : - lub + jak kto woli

 

Ma ktos na to sposob jakis ?

Opublikowano

Nazwa Hacka* : ExpIsBot , Mobber Hack, itp.. INJECTOR

System*: xp sp3

Opis Problemu*: Nie łapie injectora xD. Metin sie włacza a injector nie przekierowuje na Haki.

SS:

problemr.png

 

 

 

 

Zawsze + Się Da xD

34127134971236946388.png

Opublikowano

Też tak mam czasem..

Wejdź w procesy wyłącz wszystko związane z metkiem. Potem włącz 1 injector potem metka przez obejscie. Powinno działać licze na +...

 

P.S 100 POST JUPIII;D

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

Nazwa Hacka* :DMG

System*:Windows XP Home Edition SP3

Opis Problemu*:Jak włączam metina i konto to po 30 sekundach gry mnie kicka ale DMG przez te 30 sekund działa. Mam zablokowane HS lockiem. Odpalam przez obejście i moda kamera i cały czas kicka.

Wynagrodzenie za pomoc : +

ostatecznawersja.jpg
Opublikowano

elo poszukał bys dobrego fiszbota ktury wysionga dobrze ryby i bez wirusuw ???Ja pobierałem kilka ale cały czas wyciongały puste i nie otwierały ich

 

system windołs7

 

dam + za pomoc :D :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...