Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Problem Z Odpaleniem Hacka ? Zajrzyj Tutaj


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Hacka* : M2Fish

System*: Windows XP sp 3

Opis Problemu*: Ładuje Injector i nie włącza się FB

Wynagrodzenie za pomoc : + lub - jak kto woli :))

Kocham mojegoWujka!!!

 

Masz Jakiś Problem Napisz Wyślij e-mail

 

Pomogłem ? Je**** PLUSA +

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nazwa Hacka* : M2Fish

System*: Windows XP sp 3

Opis Problemu*: Ładuje Injector i nie włącza się FB

Wynagrodzenie za pomoc : + lub - jak kto woli :))

 

 

sciagnij najnowszy patch , jak to nic nie da to zmien FB

Opublikowano

Próbowałem chyba wszystkie zaproponuj jakiś FB:) Proszę Jak zadziała dam +

Kocham mojegoWujka!!!

 

Masz Jakiś Problem Napisz Wyślij e-mail

 

Pomogłem ? Je**** PLUSA +

Opublikowano

Nazwa Hacka* :Expiseasy

System*:Win 7 professional 64 bit

Opis Problemu*:wyskakuje błąd c++ a skille dobrze ustawiam

Wynagrodzenie za pomoc : + lub -

Opublikowano

@up skille źle ustawiasz.

Daj 2-3 sec więcej niż się ładują.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano
Wyświetl postUżytkownik pomocy^^ dnia 07 luty 2011 - 18:13 napisał

nazwa bota: Fishbot By Kurek93

system: 32bit Windows XP

problem: nie chce mi działać, albo mi się pojawia ta "zapora" metina przed hack -ami albo po obejściu na Windows XP włączam metina i FB klikam na ikonkę metina i FB się wyłącza, a metin chodzi. POMOCY!

nagroda: PLUSIKI :)

 

MrPiotrek122

wylacz antywirusa i zapore i powinno byc wszystko ok :)

 

 

przepraszam jeszcze jedno głupie pytanie: jak wyłączyć zaporę ;)?

Opublikowano

Nazwa Hacka* :FishBot by mrowadsk

System*:Windows XP Proffesional

Opis Problemu*:Załączam metina przez metin2client1 (jak było w instrukcji) i zamiast bot mi wyskoczyć on nic sobie z tego nie robi i się nie wyświetla.

Wynagrodzenie za pomoc :Dam + przez tydzień!!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nazwa Hacka :Kamer Mod PL

System :Windows XP

Opis Problemu : Włączam i przy wszystkich serwerach mam błąd z łączeniem.

Wynagrodzenie za pomoc :+

Opublikowano

Nazwa Hacka :Kamer Mod PL

System :Windows XP

Opis Problemu : Włączam i przy wszystkich serwerach mam błąd z łączeniem.

Wynagrodzenie za pomoc :+

Nawet juz nie graj na KamerModzie, bo Cię i tak będzie wywalało.

 

Daj +:)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Działa po spatchowaniu, masz +.

Teraz drugi problem.

Nazwa Hacka :Kamer Mod PL ExpBot Exp is Easy

System :Windows XP

Opis Problemu :Włączam Exp Bota i mi wyskakuje error HS że wykrył hacka. Mam tego HS od kamera.

Wynagrodzenie za pomoc :+

Opublikowano

Działa po spatchowaniu, masz +.

Teraz drugi problem.

Nazwa Hacka :Kamer Mod PL ExpBot Exp is Easy

System :Windows XP

Opis Problemu :Włączam Exp Bota i mi wyskakuje error HS że wykrył hacka. Mam tego HS od kamera.

Wynagrodzenie za pomoc :+

Cruss to samo mam :)

Zbieram minusy

Opublikowano

Nazwa Hacka - Exp Is Easy v2

System - Windows 7 Home Basic

Opis Problemu - wlaczam injectora pozniej metka wyskakuje exp is easy , wchodze na postac wlaczam i gdy juz troche pogram wyskakuje DETEC_GAME_MODYFY

Wynagrodzenie - Co bedziesz chcial

Zbieram minusy

Opublikowano

Nazwa Hacka - Exp Is Easy v2

System - Windows 7 Home Basic

Opis Problemu - wlaczam injectora pozniej metka wyskakuje exp is easy , wchodze na postac wlaczam i gdy juz troche pogram wyskakuje DETEC_GAME_MODYFY

Wynagrodzenie - Co bedziesz chcial

 

 

reinstall + block HS'a

Opublikowano

Reinstall prubowałem 5 razy...

Blok HSa nic mi nie dał, bo to są sposoby na zablokowanie logów HSa...

 

Szkoda że Kamer nie odpowiada...

Opublikowano

Nazwa Hacka* : DMG Hack by Neono

System*: Win 7

Opis Problemu*: Gram na tym hacku a za jakies 2 min mnie wywala tam gdzie sie logujesz(gram na screensun mam sciagnietego od nich clienta)

Wynagrodzenie za pomoc : jak pomozecie bedzie +

Opublikowano

Nazwa Hacka: EasyMetin2

System: Windows Vista 64 bit SP2

Opis problemu: Gdy wlączam star nowa gra pojawia sie o ten komunikat nojap.jpg Zaznaczam, że probowalem reinstalowac to i to na innych dyskach na nowo pobierac itp. I proboje wbic w darmowych godzinach a nie w platnych takze liczę na konkretne odpowiedzi.

Wynagrodzenie: + lub - co wolicie.:)

Metallica, Drowning Pool, Ozzy Osbourne - Kto słucha jeszcze prawdziwej muzyki?

subx.jpg

Opublikowano

Nazwa Hacka* :FishBot by mrowadsk

System*:Windows XP Proffesional

Opis Problemu*:Załączam metina przez metin2client1 (jak było w instrukcji) i zamiast bot mi wyskoczyć on nic sobie z tego nie robi i się nie wyświetla.

Wynagrodzenie za pomoc :Dam + przez tydzień!!

A mi kto pomoże?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nazwa Hacka :Dmg Hack By ArTenT + Mobber Hack na kamer modzie

System : Windows 7 home premium 32 bit

Opis Problemu : Dmg działa bez problemu ale gdy chce włączyć Mobber Hack 'a to wywala gre , komunikat HS itp. Tylko że HS mam zablokowany , obejście zrobione. Próbowałem masę sposobów ale zawsze HS wywala ( pobierałem też HS od kamera)

Wynagrodzenie za pomoc : nie ominie Cię ^^

Opublikowano

Nazwa Hacka : ExpIsEasy

System: Windows XP

Opis Problemu: Włączam iniektor.. Klikam browse i wybieram tego hacka tak? No i u góry wpisuje metin2client.exe (To jest obejście "metin2client.bin" Z kamermoda) I włączam.. Obejście cyka.. Ale iniektor się wyłącza, i hack to samo.. ;/ Help my . ! : /

Wynagrodzenie za pomoc : add.png bądź delete.png Jak kto woli :) I oczywiście 5 :)

Opublikowano

Nazwa Hacka : ExpIsEasy

System: Windows XP

Opis Problemu: Włączam iniektor.. Klikam browse i wybieram tego hacka tak? No i u góry wpisuje metin2client.exe (To jest obejście "metin2client.bin" Z kamermoda) I włączam.. Obejście cyka.. Ale iniektor się wyłącza, i hack to samo.. ;/ Help my . ! : /

Wynagrodzenie za pomoc : add.png bądź delete.png Jak kto woli :) I oczywiście 5 :)

 

zmien injector i zainstaluj net framework

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...