Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Problem Z Odpaleniem Hacka ? Zajrzyj Tutaj


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up, Tak. Dzisiaj em2 ściągnąłem z oficjalnej strony. Mam XP'ka, a admin chyba juz od poczatku byl. Przynajmniej pisze, że jestem jako admin zalogowany.

Jeżeli pomogłem daj -

Opublikowano

Nazwa hacka : kazdy hack ktory "dziala" aktualnie na metin2 pl global (sharkbot 7.0 , m2fish by erpel , expIsEasy v1 i v2 , MH 9.0)

System : Win XP

Opis problemu : Wlaczam injector , wybieram plik DLL , wlaczam metina (obejscie / mod) i :

Fishbot

Crashuje gre bez bledu po zalogowaniu

Expbot , mh , mobberhack

Crashuje gre po kilku sekundach bez logowania, wyskakuje wszystkim znany i "uwielbiany" blad ??????????????.

Nagroda za pomoc :

Dzienny limit + , *5

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

MetinIsEasy no to mam tam nakladke wloska autologin dziala i wogole jak siedze to rzadzko crashuje a jak odejde 20-30 min i crash c++ mam bloknietego hs da sie jakos zaradzic?

Opublikowano

Nazwa Hacka* : Link

System*: Win XP

Opis Problemu*: Gram na privie kiedy wrzucam DMG hacka do Pack i idę kogoś ubić to jak tylko dotknę przeciwnika to mnie loga gram na serwie EliteMT2 i tam są podobno blokady nie znam sie na tym ale czy da sie je jakos obejsc??

 

Wynagrodzenie za pomoc : + lub jak kto woli - i oczywiscie 5

Opublikowano

Nazwa hacka : kazdy hack ktory "dziala" aktualnie na metin2 pl global (sharkbot 7.0 , m2fish by erpel , expIsEasy v1 i v2 , MH 9.0)

System : Win XP

Opis problemu : Wlaczam injector , wybieram plik DLL , wlaczam metina (obejscie / mod) i :

Fishbot

Crashuje gre bez bledu po zalogowaniu

Expbot , mh , mobberhack

Crashuje gre po kilku sekundach bez logowania, wyskakuje wszystkim znany i "uwielbiany" blad ??????????????.

Nagroda za pomoc :

Dzienny limit + , *5

 

W folderze z metinem usuń plik Errorlog

lub zablokuj go programem lock.exe

jeśli nie pomoże pisz

 

Nazwa Hacka* : Link

System*: Win XP

Opis Problemu*: Gram na privie kiedy wrzucam DMG hacka do Pack i idę kogoś ubić to jak tylko dotknę przeciwnika to mnie loga gram na serwie EliteMT2 i tam są podobno blokady nie znam sie na tym ale czy da sie je jakos obejsc??

 

Wynagrodzenie za pomoc : + lub jak kto woli - i oczywiscie 5

 

EliteMt2 ma zbyt dobre zabezpieczenia nic nie poradzisz.

chociaż możesz spróbować edytować index.

jeśli nie wiesz oco chodzi to tu masz poradnik:

http://www.mpcforum.pl/topic/254058-tut-dmg-hack-po-akutalizacji-9112010r/

Opublikowano

System windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Możesz nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.Kiedy włączam Inicjator.System:windows XP.

 

moze nie masz uprawnien administratora?

Opublikowano

To ja zacznę:

Wbijam lvl kolejnym fishbotem mam 27 lvl (czyli już nie dużo) i jak dam żeby bot wciskał F4 (silne) to jest błąd

norzeszwdupebug.png

I wywala metina.

Muszę coś zainstalować by działało ?

Bez silnego dużo potów zżera.

Żeby nie było warna to macie tutaj wzór:

Nazwa Hacka* : ExpIsEasy + MobberHack v2.0

System*: 7 64 bit.

Opis Problemu*: Wyżej :P

Wynagrodzenie za pomoc : + i 5.

 

Moje pytanie brzmi jak uruchomic ExpIsEasy żeby pił potki?? bo mi chodzi expi zbiera itemy i yang ale nie chce pisc potkow :/ proszę o pomoc

Opublikowano

Nazwa Cheata : Fishbot by mrowadsk.

 

System : Win XP

 

Opis problemu : Uruchamiam plik "[uG] INJECTOR - PERX"

 

w linijce what to inject wpisuje metin2client1.exe i zaznaczam "Automatically"

W linijce " Add to injections lis " klikam browse i wyszukuje plik : "M2Fish.dll" , jest tam gdzie mój fish bot

Po tym wszystkim, dostaje krótkiego laga 2-5 sekund , i mi się metin wyłącza.

 

 

Wynagrodzenie za pomoc : + lub jak kto woli - i oczywiscie 5

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Nazwa Cheata : Fishbot by mrowadsk.

 

System : Win XP

 

Opis problemu : Uruchamiam plik "[uG] INJECTOR - PERX"

 

w linijce what to inject wpisuje metin2client1.exe i zaznaczam "Automatically"

W linijce " Add to injections lis " klikam browse i wyszukuje plik : "M2Fish.dll" , jest tam gdzie mój fish bot

Po tym wszystkim, dostaje krótkiego laga 2-5 sekund , i mi się metin wyłącza.

 

 

Wynagrodzenie za pomoc : + lub jak kto woli - i oczywiscie 5

 

najpierw włącz injector a potem metin2

 

 

Moje pytanie brzmi jak uruchomic ExpIsEasy żeby pił potki?? bo mi chodzi expi zbiera itemy i yang ale nie chce pisc potkow :/ proszę o pomoc

 

patch na potowanie:

http://www.speedyshare.com/files/26391995/ExpIsEasy_Patch1.0.exe

skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2799dc992aff7e7617d8d66e47c985c982d037cd7ed375204e47b85db60a634e-1295607417

Opublikowano
Wyświetl postUżytkownik Metin2Dropper dnia 31 styczeń 2011 - 13:41 napisał

Nazwa Cheata : Fishbot by mrowadsk.

 

System : Win XP

 

Opis problemu : Uruchamiam plik "[uG] INJECTOR - PERX"

 

w linijce what to inject wpisuje metin2client1.exe i zaznaczam "Automatically"

W linijce " Add to injections lis " klikam browse i wyszukuje plik : "M2Fish.dll" , jest tam gdzie mój fish bot

Po tym wszystkim, dostaje krótkiego laga 2-5 sekund , i mi się metin wyłącza.

 

 

Wynagrodzenie za pomoc : + lub jak kto woli - i oczywiscie 5

 

 

najpierw włącz injector a potem metin2

 

 

hmm ... metin2 normalny ze strony www.metin2.pl , czy obejscie ?

A te obejscie może być własnej roboty, czy mam wejść przez to obejście które jest w tym patchu?

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

@UP

Insturkcja jak zrobić obejście :

 

* kopiujemy plik metin2client.bin

* przenosimy go do innego folderu

* uruchamiamy program winrar

* w nim znajdujemy nasz skopiowany plik metin2client.bin

* zmieniamy jego nazwę (w winrarze) na metin2client1.exe

* wyłączamy winrara a plik metin2client1.exe przenosimy spowrotem do folderu metina

* metina będziemy odpalać z tego pliku

 

Instrukcja jak odpalić:

 


  1.  
  2. włączasz injector
  3. wpisz proces metin2client1.exe
  4. wybierz plik dll
  5. włączasz obejście
  6. cieszysz się gra
Opublikowano

@ArTenT

Po usunieciu pliku errorlog.exe lub zablokowaniu , nie da sie wlaczyc (ok. 10 sekund po zalogowaniu kick) i tak ciagle.

Uruchamialem tylko fishbota erpela i sharkbota , expbot i reszta dalej crashuja gre :(

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

@UP to spróbujmy tak:


  •  
  • storrentuj metka
  • wgraj kamermoda
  • zablokuj HS
  • zrób obejście
  • zablokuj ErrorLog

Opublikowano

Nazwa Hacka: moberhack v2.0

system: XP

Opis Problemu: wlanczam inektor z hackiem i hs wykrywa go i metin sie wylancza nie wiem czy trzeba obejscie czy cos ja zle robie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@ArTenT

Opisze to jeszcze raz dokladnie :

Instaluje metina , wylaczam torrenta , robie obejscie , instaluje hs od kamera , usuwam / blokuje errorlog.exe - nie dziala

Gorna wersja + kamermod - nie dziala

Blokowanie hs'a by misiekkantos + obejscie - nie dziala

Blokowanie hs'a by misiekkantos + kamermod - nie dziala

Daje ci za kazdy pomysl + i 5* , ale teraz udalo sie tylko zrobic ze wywala na fb co 5 sekund nie wlaczam go nawet tylko sie loguje - inne cheaty dalej crashuja gre.

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

@ArTenT

Opisze to jeszcze raz dokladnie :

Instaluje metina , wylaczam torrenta , robie obejscie , instaluje hs od kamera , usuwam / blokuje errorlog.exe - nie dziala

Gorna wersja + kamermod - nie dziala

Blokowanie hs'a by misiekkantos + obejscie - nie dziala

Blokowanie hs'a by misiekkantos + kamermod - nie dziala

Daje ci za kazdy pomysl + i 5* , ale teraz udalo sie tylko zrobic ze wywala na fb co 5 sekund nie wlaczam go nawet tylko sie loguje - inne cheaty dalej crashuja gre.

 

i to jest błąd. metek musi być storrentowany.

 

Nazwa Hacka: moberhack v2.0

system: XP

Opis Problemu: wlanczam inektor z hackiem i hs wykrywa go i metin sie wylancza nie wiem czy trzeba obejscie czy cos ja zle robie

 

Zablokuj Hs tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-megatut-blokowanie-hs/

 

PS dziękuje za 5 i + tez masz ode mnie piąteczkę ;)

Opublikowano

Nazwa Hacka* : DMG HACK LUB WAITHACK

System*: win 7

Opis Problemu*: Gram na privie kiedy wrzucam DMG hacka lub waithacka do Pack to moge sie zalogowac ale nie widze postaci a kiedy juz wybiore to nie moge sie poruszac i widze tylko miecz gram na serwie ShadowMT2 i tam są podobno blokady nie znam sie na tym ale czy da sie je jakos obejsc?? Bo duzo ludzi ma tam DMG.

 

Wynagrodzenie za pomoc : + lub jak kto woli - i oczywiscie 5

 

pobierz inny plik PC to zadziała. Czasami wersja PC jest nieodpowiednia do wersji gry.

Opublikowano

@ArTenT

Chyba nie napisalem tego dokladnie.....

Instaluje , torrentuje , patchuje gre. Wylaczam potem ja oraz torrenta. I robie to co napisalem kilka postow wyzej.

Moze mi pomozesz , ja doceniam to ze probujesz :)

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

@ArTenT

Chyba nie napisalem tego dokladnie.....

Instaluje , torrentuje , patchuje gre. Wylaczam potem ja oraz torrenta. I robie to co napisalem kilka postow wyzej.

Moze mi pomozesz , ja doceniam to ze probujesz :)

jakiego injectora używasz ?

Opublikowano

@UP

Uzywam injectora by perx , czy to moze byc wina injectora ? A jezeli tak to jaki mam zastosowac zeby mnie nie kickalo ( fishbot ) lub nie crashowalo gry ( inne hacki )?

I mam grac na modzie czy na obejsciu w metku bez moda ? Bo to moze wplywa na gre ten mh w modzie.

@EDIT

Sprobowalem z 2 innymi injectorami , przy 1 loglo tak samo i crashowalo a przy 2 wyskoczyl od razu blad hs'a.....

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do metina2 przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowalem sie na postac na metinie us napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisalem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione

wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

 

 

P. jak oni to robia czy ja tez tak moge muse kupic korbe czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Cytat za abe

Opublikowano

niestety ale zrobilem tak jak pisales i dupa 1 raz wlazlo fajni ea jak wylaczylem gre hs i tak blokowal mi injevctor :/ help prosze

 

spróbuj też zablokować HS tym:

http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...