Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Problem Z Odpaleniem Hacka ? Zajrzyj Tutaj


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam!

 

Nazwa hacka: [uG]Mobber Hack v.2.0

System: Windows 7 64 BIT

Opis problemu: Włączam [uG]Injector - PerX. Dodaje do listy sam [uG] Mobber Hack v.2.0. Odpalam Metin2 przez KamerMod'a. I wszystko jest ok. Hack się włącza, ja loguję się na serwer. Wpisuje 5 klikam set po czym start i nic się nie dzieje :/ Żaden mob do mnie nie przylatuje.

Wynagrodzenie: Limit + ;) ;) ;) i 5 :D

Opublikowano

Nazwa Hacka* :DropHack

System*:Windows XP

Opis Problemu*:Chciałbym potrafić go poprawnie odpalić od kamer moda :)

narutov2b.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Zbieram PLUSY !

Opublikowano

Nazwa Hacka* : Exp Bot od UG

System*:XP

Opis Problemu*:Witam,

mam pewien problem z Expbotem od [uG] z najnowszą wersją...zablokowałem HS mam tego najnowszego 06 by pass czy cos takiego ok mniejsza oto robie wszystko jak na poradnikach włanczam metka injectory...tzn najpierw Injectory wybieram tam Exp bot v2...czy coś uruchamiam metak przez by pass 6.0 hs(obejście) ok mam wszystko pięknie okno bota sie pojawiło metek się włączył ale teraz ja chce zalogowac się na postać wyskakuje takie coś (jak klikam np Candia Ch2 ok) to taki błąd:)

Sora że troche nie zrozumiale ale się śpieszyłem:D

Wynagrodzenie za pomoc :Świezutki Limit +/-

Tu Ss

post-300289-0-77493200-1298715956_thumb.jpg

sygnaax.jpg

 

 

Sygnaturkę wykonałem sam :)

Opublikowano

Nazwa Hacka* :DropHack

System*:Windows XP

Opis Problemu*:Chciałbym potrafić go poprawnie odpalić od kamer moda :)

Robisz drugą postać, albo robisz pt z kolegą

kolega lub twoja druga postać może być offline

jak jesteś w pt klikasz opcje DH

drop kradniesz myszką

Oferuję pomoc:

 

Oferuję pomoc z port forward (przekierowywaniem portów) Tylko i wyłącznie gdy posiadasz router.

Oferuję pomoc ze stawianiem serwerów do Minecraft na systemach FreeBSD/Debian/Ubuntu.

Oferuję pomoc z konfiguracją pluginów minecraft jak permissions.

Oferuję pomoc z konfiguracją serwerów minecraft.

Tłumaczę pluginy bukkita na język polski.

 

 

Większe tutoriale:

 

 

 

Zostanę administratorem/moderatorem na jakimś dobrym serwerze dedykowanym, propozycje proszę wysyłać na PW.

Opublikowano

Nazwa Hacka: Easy Metin2

System: Win XP

Opis problemu: Włączam sobie em2 w godzinach darmowych i co chwilę mnie kicka. Co na to poradzić?

Jeżeli pomogłem daj -

Opublikowano

NAZWA: ExpIsEasy

SYSTEM: WIn7

OPIS PROBLEMU: GDY WLANCZAM HACKA Z OBEJSCIEM JEST OK ALE GDY WPISUJE PASY I DAJE ZALUGOUJ WYWALA I WYSAKUJE BLAD ??????????? I MOGE DAC TAK LUB NIE

Opublikowano

Nazwa Hacka* : [uG]MobberHack oraz [uG]MobToYou

System*:xp

Opis Problemu*: nie działa, mi żadna z pelerynek ;/ A są już na serwach różne osoby które to posiadają ;/

Wynagrodzenie za pomoc :+ lub - jak kto woli 5 lub 1 jak kto woli ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

nazwa fish by erpel3.0.5

sys winda xp

opis Proszę o pomoc nie moge sobie poradzić, zrobiłem wszystko wg instrukcji , odpalam metin2client injector, klikam inject i metek jest otwarty , i nic dalej ! pusto ... sharkbot tez sie nie odpala, inny injector pobralem też nic, net framework mam poprawnie zaistalowany. Robilem juz wszystko co bylo opisane na forum, mecze sie od rana, od kiedy pobralem fisha.. beda +.. prosze o pomoc , nawet na gg;11037971

Opublikowano

A w injectorze masz wpisaną poprawcą nazwe metina ? bo moze masz wpisana np metin2client.exe a uruchamiasz np metin2client3.exe sprawdz to ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Witajcie!

Mam pewien problem, którego już od dłuższego czasu nie moge pokonać. Mianowicie, ściągnąłem HackShield Bypass v0.6, zrobiłęm wszystko zgodnie z instrukcją ale żadne hacki oprócz kamera mi nie działają:(. Gram na PLu na Syriuszu. A z tego co czytam na forum, to każdemu śmigają jak talala. Niewiem czemu tak jest, nie moge odpalić żadnego hacka, przez obejście też próbowałem.

Wyskakuje błąd z tymi chińskimi znaczkami, albo taki jak poniżej na zdjęęciu (podczas opdalania Perxa)

http://img687.imageshack.us/i/amma11.jpg

Może mi ktoś pomóc?

Opublikowano

Nazwa Hacka* : DMG HACK by ArTenT

System*: Windows XP

Opis Problemu*: Mam zrobione wszystko wg instrukcji zablokowanego hs i wszystko inne (chyba) lecz gdy opalam metina lącze się z serwerem i gdy wybieram postać już się ładuje aby wbić na serwe (w połowie paska) Metin się wyłączą Prosze o pomoc

Wynagrodzenie za pomoc : 5 i dzieny limit +/-

Opublikowano

M2fish 3.0.5

Windows Vista

Gdy odpalam fish bota na pla to mi wyskakuje taki blad :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c71d13d3eef5feab.html

Nagroda jaka kto bedzie chcial :)

Opublikowano

Nazwa Hacka* : EasyMetin2

System*: Win Xp sp3

Opis Problemu*: Sciagam Em2 ze strony glownej nastepnie sciagam i instaluje metka najnowszego z strony metina gdy instaluje em2 a nastepnie wybietam folder z metinem i chcac zaaktualizowac em2 wylacza sie i nie da sie go zaaktualizowac.... Oczywiscie wylaczam antywira i all zabezpieczenia i dalej nic. Zrobilem tez jak na tut Andrzeja17 bo kilka miesiecy temu mi dzialal ale teraz nie wiec nie wiem co robie zle.. prosze o pomoc

Wynagrodzenie za pomoc : Oczywiscie 5+

13535002931f.png

Gość keman111
Opublikowano

Nazwa hacka:M2FISH

System:windows 7

Opis problemu:POKAZAŁEM NA ZDJĘCIACH

pierwsze zdjęcie-ten błąd wyskakuje 15 sekund po drugim zdjęciu

drugie zdjęcie-ten błąd wyskakuje po włączeniu bota

trzecie zdjęcie-ten błąd wyskakuje jak naciskam START przy bocie

Wynagrodzenie:daje pełno + lub - i oczywiście 5 :)

Opublikowano

Nazwa Hacka* : M2FISH

System*: Win 7 64

Opis Problemu*: Jak na zdjęciu poniżej widać ze wszytko jest porozrzucane nie mogę kliknąć np żeby zabijał karasie nie wiem o co w tym chodzi nie umiem tego zrobić i odrazu mówie ze zmieniałem rozdzielczość systemową i nic!

Wynagrodzenie: + i 5

 

 

post-221335-0-66138000-1298979932_thumb.jpg

"Lepsze jest stado baranów prowadzone przez lwa,

niż stado lwów prowadzone przez barana!''

~Napoleon Bonaparte~

 

 

 

 

Pomogłem? Kliknij

11kl93q.png

Opublikowano

Nazwa Hacka* : M2FISH

System*: Windows Vista 32

Opis Problemu*: Włączam metina PL i fishbota postać rzuca wędkę i po chwili wylogowuje i pokazuja sie wszystkie serwery do wyboru

Wynagrodzenie za pomoc : 5 i +

Gość keman111
Opublikowano

wchodzisz w główny folder metina

i tam masz PathUpdater-taka kaczka :)

naciskasz i wyskakuje newpatch.exe

naciskasz OK i tyle

metin sie torrentuje i patchuje

mój post jest dwa razy wyżej mam problem z M2FISH

prosze chociaż przeczytaj

i jak wiesz to mi pomóż

licze na + :P

Opublikowano

Metin2.pl

System : Win 7 x64

Sciaglem metina z oficialnej strony zainstalowalem , storenttowalem

i zainstalowalem em2 i chce włączyc na free time to nie da rady

wywala mi jakies 2 błędy i zawiesza sie metin i nie wiem co zrobic :/

 

za pomoc bedzie duzyy ++++++++..

Pozdro.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

NazwaHacka m2fish by erphel injector prex

System windows 7

Problem ze 3 godziny łowił mój fb i zajrzałem do głownego folderu metin2 i tam był jakiś notatnik od errorloga i w nim pisało coś o moim fb skasowałem to i dalej łowiłem do tej pory nic się nowego nie pojawiło.

czy dostanę bana? HackShielda blokowałem lockiem i firewallem (errorloga też)

za pomoc limitowana liczba +

Opublikowano

problem kamer mod

 

 

 

 

mam taki problem bo działał mi kamer mod normalnie mam najnowszy kamer mod i dzisiaj zaczeło wyskakiwac mi takie okienko co jest grane

 

 

jpg_hrxqrpn.JPG

 

 

 

 

 

 

ps . probowałem aktualizowac metka i jeszcze raz kamer moda nic nie dało to samo

 

 

JUZ TEGO NIEMA ZATO KICK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...