Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Problem Z Odpaleniem Hacka ? Zajrzyj Tutaj


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do tych co maja problem z game_hack_detected :

1.PRzeinstaluj metina

2.Skorzystaj z tuta http://www.mpcforum.pl/topic/274047-dltutexp-is-easy-darmowy-expbot-do-metin2pl-ug/

3. kopiujemy z paczki folder hshield a w folderze metin cala zawartosc tego folderu usuwamy i wklejamy ten z paczki , blokujemy to z hs programem COMODO i lock.exe

4.z paczki zawartosc folderu (obejscie) wrzucamy do metin2

5. Odpalamy metina za pomoca pliku "metin2" za pomoca tego pliku wsadowego a nie tego drugiego "Metin2Client"

6. najpierw odpalamy injector perX i ustawiamy ExpIsEasy.dll a potem wlaczmy metina przez ten plik wsadowy

 

Mnie tak bot sie normalnie odpala expi tylko mam taki problem ze expi 30 sek. i mnie wywala...

 

Edit@

 

Zobaczylem ze wywala tez bez wlaczonego injectora wiec chyba cos jest nie tak z obejsciem ... Kuzwa ja juz sam nie wiem co z tym zrobic bede kombinowal jak cos to napisze co zrobilem.

 

Poprawny link do tematu jakby ktos chcial ten co podal Uzytkownik "hah" : http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/

Co jest szybsze od uciekajacego murzyna z kradzionym Telewizorem ??

--Jego Brat z Magnetowidem .

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam.

Nazwa hacka: Fishbot by mrowadsk.

Fishbot by KuReK93

I inne.

Włączam metina, następnie injectora, wybieram okno metka, i injector się chowa. nie wyskakuje.

System: XP professional

Wynagrodzenie: + i 5 :)

Opublikowano

Mam problem z exp botem od emilo16

System win7

 

Po ok 20min wyłącza się i pojawia się napis

??????????????????

??????????????????

??????????????????

??????????????????

??????????????????

??????????????????

Opublikowano

Mam problem z expiseasy

 

 

Nazwa Hacka : ExpIsEasy.V2

System:Windows XP professional

Opis Problemu: Gdy odpalam Injectora i biorę ExpIsEasyV2.dll zostawiam. Odpalam metina obejściem i nic mi sie nie odpala ;( tzn. Nie włącza mi się okienko z Hackiem. Metin nie kicka itp tylko okienko z hakiem sie nie odpala PLEASE o pomoc.

 

 

PS:

Mam zablokowanego HS jak cos.

Szukam osoby która mi zrobi Sygnaturę. PW :)

Opublikowano

Nazwa Hacka: ExpIsEasy

System : xp profrsional sp3

Opis Problemu: Więc tak z początku wszystko ładnie hasa ale po jakiś 30-60 minutach wyskakuje błąd C++ co można z tym zrobić

Nagroda:+ i 5

Opublikowano

Nazwa hacka : Metin2mod PL

System : XP Home editon

Opis problemu: A więc tak...

Odpalam metin2 PL spatchowanego kamer modem loguje sie

Jestem na postaci i nagle log

Wkleilem tam HS od kamera zeby mnie nie logało ale nic to nie dało

bez moda wszystko działa

Nagroda: 5+

Opublikowano

Żal mi was wszystkich nie umiecie grac i poslugujecie sie hakami? świadczy to o tym ze wogóle nie powinniscie garc w taką gre. Zglosze na forum metina ze jakis gm powinien odwiedzic to forum mysle znajdzie sie tu paru chetnych do zbanowania! Jeszcze raz zal mi was dzieciaki ! nauczcie sie garc bez hakow

Opublikowano

Siemka Ludzie mam problem z "M2Fish By Erpel 3.0.4" do wczoraj wszystko ladnie działalo ale dzisiaj Gdy właczam injector (wszystko tak jak powinno byc) i wlaczam metka przez obejscie wszystko sie komplikuje.Mianowicie ustawiam czas w jakim ma lowic i czas wyciagania i wlaczam a postac

wyciaga wedke rowno z chmurka nie wiem o co chodzi.nie lowi sama zmienia co raz przynete wyciaga nie tak jak powinna pomozcie

Opublikowano

Żal mi was wszystkich nie umiecie grac i poslugujecie sie hakami? świadczy to o tym ze wogóle nie powinniscie garc w taką gre. Zglosze na forum metina ze jakis gm powinien odwiedzic to forum mysle znajdzie sie tu paru chetnych do zbanowania! Jeszcze raz zal mi was dzieciaki ! nauczcie sie garc bez hakow

 

Lekko rozsmieszyl mnie ten post, granie w fpsy czy mmofpsy z hackami to jest lamerstwo ale w metinie to cos powszechnego i umilajacego gre ; )

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Nazwa Hacka* :injector

System*:xp

Opis Problemu*:chcę odpalić przez injectora hacki ale ok wlancza sie wwszystko mam podmienione dobrze zrobione wlancza sie i wywala hack shield ze odkryl cheaty nie ogarniam prosze o pomoc

Wynagrodzenie za pomoc :

Rekrut
Opublikowano

Nazwa Hacka* :MuliHack by Metin2Mod pl cos takiego chyba

 

System*:Windows XP

 

Opis Problemu*: Gdy włączam Metina pojawia sie ten oto problem

http://zapodaj.net/1d9c594cac82.gif.html

(Nie mogłem wrzucic screena. Co mam zrobić?

 

Wynagrodzenie za pomoc : Plusiki?

 

 

 

Proszę o Pomoc i Pozdrawiam

Opublikowano

Problem: wywala z metina

System:windows xp

hack: metin2 mod ktory jest odpalany przez Ulitmate Hack V0.3 [po to by jak expie przywoływać potwory oraz żeby nie odpychać]

Wynagrodzenie: +/- jak kto woli :D

 

Problem ; nie moge normalnie otworzyć metka [mam zmiane wyglądu metka]

Problem pojawił sie po aktualizacji dnia 24.02.11 Prosze o pomoc :D

Opublikowano

Hack: FishBot by mrowadsk

 

Problem: mianowicie gdy uruchamiam fishbota poprzez injector i loguje sie na postac, to po jakis 3-5 sekundach wylacza mi sie caly metek oraz hack

Prosze o odpowiedz prywatna lub tutaj

 

Nagroda: Jaka sobie zażyczysz ;P

Opublikowano

Nazwa Hacka* :injector ExpBot ,FB

System*:Window XP servise pack 2

Opis Problemu*:gdy uruchamiam go i wlaczam obejscie HackShield Bypass v0.3 to przy wybieraniu postaci wylacza sie metin

Wynagrodzenie za pomoc : daje + lub minusy zalezy kto co zbiera :)

//nieregulaminowa sygnatura - zew. link

//BR3ND

Opublikowano

Nazwa Hacka* :DMG HACK X7

System*:Window XP

Opis Problemu*:Wklejam wszystkie pliki do foledry pack wlaczam metka i nie dziala mam takie same hity ze skili jak mialme , gram na klijencie PandoraMT2

Wynagrodzenie za pomoc : daje + lub minusy zalezy kto co zbiera

post-370989-0-19282800-1311255374_thumb.png

 

DAJ MINUSA JESLI UMIESZ :)

Opublikowano

Hack: FishBot by mrowadsk

 

Problem: mianowicie gdy uruchamiam fishbota poprzez injector i loguje sie na postac, to po jakis 3-5 sekundach wylacza mi sie caly metek oraz hack

Prosze o odpowiedz prywatna lub tutaj

 

Nagroda: Jaka sobie zażyczysz ;P

 

 

nadal prosił bym o odpowiedz

Opublikowano

Cześć

Mam problem

Zrobiłem wszystko co pisze w tym poradniku

http://www.mpcforum....pliki-24022011/

Wszystko fajnie bo działa.

Lecz włączyłem Injector w którym mam expiseasy 1 nie 2 .

oraz mam tam mober hack

gdy włączam injector i kamer moda to spoko expbot sie włącza .

Ale jak już wybieram serwer albo kanał ( Ch1,Ch2, ...)

To wyskakują mi pytajniki ( ????????)

i wyłącza się mod.

 

Proszę o odp

Daje 5 i +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...