Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Masz Problem Z Odpaleniem Hacka ? Zajrzyj Tutaj


MrPiotrek122

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa Cheata :kamer mod

 

System : Windows XP Professional

 

Opis problemu : gdy tylko klikne na szept kamer mod automatycznie sie wylacza

 

Wynagrodzenie : + i 5 :)

  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nazwa Cheata :kamer mod

 

System : Windows XP Professional

 

Opis problemu : gdy tylko klikne na szept kamer mod automatycznie sie wylacza

 

Wynagrodzenie : + i 5 :)

 

 

meh, meh, meh hmm.. to jest bug, musisz pobrać najnowszego kamer moda bo , w poprzednich wersjach był zbugowany szept

 

 

Liczę na te wynagrodzenie ;]

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Mam taki problem z botami w metinie. Włączę bota (FB) i go zostawiam, po 2-3 min wyskakuje mi taki błąd.

 

bledyk.png

 

 

Wiecie o co chodzi?

Będą + lub - (kto jak woli)

Metin2.PL Arkantes, s11

 

Wojownik Body 75Lv Nick xxBoBxx

 

WarRock, International

 

46Lv, Gothicuss

 

 

Opublikowano

meh, meh, meh hmm.. to jest bug, musisz pobrać najnowszego kamer moda bo , w poprzednich wersjach był zbugowany szept

 

 

Liczę na te wynagrodzenie ;]

 

myslisz ze sam bym na to nie wpadl?? wczoraj jakos samemu udalo mi sie naprawic bo jeszcze raz storrentowalem metka i co? a to ze szept dziala ale mnie loga wgrywam tego hsield od kamera blokuje go itd i dlaej ten sam klopot eh

Opublikowano

System : Xp 34 bit metek nowy zpatchowany itp

Dlaczego ExpIsEasy "zacina się" tzn stoi i nie wie czy atakować moby czy nie o co może biegać???

Za pomoc leci + i 5

SUKCES MA WIELU OJCÓW PORAŻKA JEST SIEROTĄ - Młody M

Opublikowano

System : Xp 34 bit metek nowy zpatchowany itp

Dlaczego ExpIsEasy "zacina się" tzn stoi i nie wie czy atakować moby czy nie o co może biegać???

Za pomoc leci + i 5

 

reinstall expiseasy + metina , moze cos zle ustawiasz?

Opublikowano

Nazwa hacka - ExpIsEasyV2

System - w7

Opis problemu - mam wlaczonego injectora i wlaczam metka i DETECT_GAME_HACK

Wynagrodzenie - +sik

A i fish bot by erpel mi dziala

 

zablokuj hackshielda i bedzie good

Opublikowano

Witajcie przy odpaleniu Easy Metin 2 wyskakuje takie coś

 

 

expire in 0 minutescharge

To next free time 10:07:11

 

Co to oznacza???

Bo nie rozumiem

Opublikowano

Nazwa Cheata : FishBot By KuReK93

 

System : Windows XP Professional

 

Opis problemu : Gdy pierwszy raz włączyłem bota wszystko pięknie działało , lecz na następny dzień nie chciał się włączyć inicjator ( 1.3 ) więc pobrałem drugi Inicjator co zamieścił w temacie KuReK93 Inicjator 0.1 on też nie chciał się wogóle włączyć :angry:

 

Wynagrodzenie : Co tylko będziesz chciał :] :D

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Opublikowano

Nazwa Cheata: ExpIsEasy.

 

System: Win xp home edition/Linux (tak przy okazji prosił bym o pomoc w uruchomieniu metina na Linuxie wersja "Linux Mint 10 Julia" bazujący na Debianie).

 

Opis problemu: Mam problem z uruchomieniem więcej niż jednego klienta z botem, próbowałem na różne sposoby ale już nie mam pomysłów. Jeżeli ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź.

 

Wynagrodzenie: Wedle życzenia +/- czy co tam jeszcze się da, jak pomoże ktoś z Wrocławia i będzie chętny to postawie piwko ;).

Opublikowano

Nazwa hacka - ExpIsEasyV2

System - windows xp

Opis problemu - mam wlaczonego injectora i wlaczam metka i DETECT_GAME_HACK

Za pomoc + i 5

 

Blokada HS nie działa (żadna)

Opublikowano

Nazwa hacka - ExpIsEasyV2

System - windows xp

Opis problemu - mam wlaczonego injectora i wlaczam metka i DETECT_GAME_HACK

Za pomoc + i 5

 

Blokada HS nie działa (żadna)

 

 

masz najnowsza wersje metina + zainstalowany net framework?

Opublikowano

Nazwa Hacka* : [uG] Mobber Hack v2.0.dll

System*: Windows XP 32Bit

Opis Problemu* : U kolegi działa normalnie, a u mnie podczas włączania gry się wyłącza. Injector chodzi normalnie, gdy włączam metina2 to injector zniko a hacka nie ma. (Kolega ma Win 7 Ultimate)

Wynagrodzenie za pomoc : 5 i + lub jak kto woli -

Opublikowano

Witam, mam problem z Easymetin2.pl gdy właczam wyskakuje mi okienko niżej ss :

 

http://img20.imageshack.us/i/beztytuujno.png/

 

 

No i dobra wszystko ok tylko ja chce stworzyc konto do tego daje te info i nic wciskam na wszystko i nic nie wyskakuje

 

Dodam ze waga Easymetin2.pl to 6,50mb

 

Co robic; /

Nazwa Hacka* :EasyMetin2

System*: Windows XP 32Bit

Opis Problemu* : Witam, mam problem z Easymetin2.pl gdy właczam wyskakuje mi okienko ss http://img20.imageshack.us/i/beztytuujno.png/ No i dobra wszystko ok tylko ja chce stworzyc konto do tego daje te info i nic wciskam na wszystko i nic nie wyskakuje

 

Dodam ze waga Easymetin2.pl to 6,50mb

Wynagrodzenie za pomoc : 5 i + lub jak kto woli -

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Easymetin2

przy odpalanńu metina wyskakuje init failed [1] co zrobić ??

 

reinstal metina + framework co najmniej 3.5

 

Witajcie przy odpaleniu Easy Metin 2 wyskakuje takie coś

 

 

expire in 0 minutescharge

To next free time 10:07:11

 

Co to oznacza???

Bo nie rozumiem

 

Minął czas freetime (darmowy). Obecnie EM2 jest platny jesli nie wiesz i sa darmowe godziny w ktorych mozesz postawic bota.

Opublikowano

A jak zablokowac tego hack shielda?

Masz tyle tematów

http://www.mpcforum.pl/topic/288020-tut-spis-wszystkich-sposobow-na-zablokowanie-hsa/

Opublikowano

nazwa bota: Fishbot By Kurek93

system: 32bit Windows XP

problem: nie chce mi działać, albo mi się pojawia ta "zapora" metina przed hack -ami albo po obejściu na Windows XP włączam metina i FB klikam na ikonkę metina i FB się wyłącza, a metin chodzi. POMOCY!

nagroda: PLUSIKI :)

Opublikowano

nazwa bota: Fishbot By Kurek93

system: 32bit Windows XP

problem: nie chce mi działać, albo mi się pojawia ta "zapora" metina przed hack -ami albo po obejściu na Windows XP włączam metina i FB klikam na ikonkę metina i FB się wyłącza, a metin chodzi. POMOCY!

nagroda: PLUSIKI :)

 

wylacz antywirusa i zapore i powinno byc wszystko ok :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...