Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może zamkniesz już ten pierdolony ryj i sam coś do chuja pana spróbujesz zrobić?

ja mam twarz, ryj masz TY i moze Twoja rodzinka;) pozdro.

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja mam twarz, ryj masz TY i moze Twoja rodzinka;) pozdro.

Głupota i chamstwo w czystej postaci.

Schittset,

daj też linki itp... żeby do tych plików spol można było skołować.

sygna RMCF1902

Opublikowano
daj też linki itp... żeby do tych plików spol można było skołować.

O co ci chodzi ?

 

Jeśli o zrobienie spolszczenia do serwera na tych plikach, to zapomnij ;D

Opublikowano

Wykupić prawa ?!

Ludzie ogarnijcie i już zapomnijcie o wykupieniu licencji bo już polska ma...

Jedna licencja na jeden kraj metin2.sg jest takim "dziwnym" wyjątkiem...

Jest to serwer 'english' lecz działający na licencji jakiegoś kraju z 'afryki',

bo w ich kraju już z8game maja wykupioną zgodę..

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Nie możliwe, przecież w bazie jest napisane "rain" i "*00A51F3F48415C7D4E8908980D443C29C69B60C9" taki kodzik :]

Przecież to jest zahaszowane.

Myślcie kurwa.

Możesz sobie zmienić hasło przez

UPDATE account SET password=PASSWORD('twoje haslo') WHERE login='rain'

Opublikowano

ok juz mam

jak wpisze zle passy pisze ze sa zle ( co oczywiste )

a gdy wpisze dobre niby cos tam chce sie zalogowac ...

ale jednak kicka przed wejsciem w okno logowania ... ;x

3053080006.png

Opublikowano

A przez co odpalasz, klient czy spolszczenie =.= ?

klient

ale by przyjmowalo haslo trzeba zedytowac pliki

na spol tez przyjmuje na cliencie 2008 i 2010 tez ale sie nie logne ;/

3053080006.png

Opublikowano

To może je upniesz =.= ?

 

Jak wpisze złe "Passy" to jest napisane że "Nieprawidłowa Nazwa Użytkownika Lub Hasło" a jak wpiszę dobre, to "Błąd podczas łączenia się z serwerem..." WTF ! ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...