Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pliki dla początkujących ludzi to nie są ... Racze sobie tylko zakładkę player z mysql skopiować , oraz nie , które questy...Co do całych plików to nie wiem czy są takie dobre... udało mi się już wszystko zrobić.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

a mam takie pytanie. czym by sie roznilo jakbym podmienil germany na english i zmienil odpowiednio pod english wgral data zamiast starego , wgral game odpowiednio pod foldery i wgral nowa baze

 

w plikach raina?

 

czy to by sie czyms roznilo?

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

wszystkim by się różniło

no to ja pytam czym?

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

@UP nikt nie zna skutków tego ... To są całkiem inne pliki ;x

 

zadne inne... ja jakos podmienilem i ladnie dziala;]

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

yy no chyba nie ? Vistiaor czy jak on tam , cos pisal o nim ze teraz nikt na jego plikach sobie nie pogra.. a on stawia serwer.. ciekawe jakie pliki pobierze.. jego ?

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

yy no chyba nie ? Vistiaor czy jak on tam , cos pisal o nim ze teraz nikt na jego plikach sobie nie pogra.. a on stawia serwer.. ciekawe jakie pliki pobierze.. jego ?

 

KOLEGA visitator ma pliki 2011 ode mnie, więc się o niego nie martw

22355t.gif
Opublikowano

hehe wreście ! po paru godzinach pracy na dedyku udało mi się odpalić serwer na tych plikach , jak wam nie działa to porty musicie włączyć ... bo się nie włączają automatycznie.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

@2xUP

 

Chwalisz się i co Ci to da ? Nic bo nie pomagasz innym tylko się ciągle chwalisz czy to ma sens ?

 

 

Schittset wielkie dzięki za te pliczki lepsze niż raina ^^

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

ja_pierdole_952_171.jpg

To co tutaj się dzieje to jest normalnie nie normalne.

Kiedyś ludzie się cieszyli bo był ogień.

A dziś ludzie płaczą bo nie mają czegoś czego inni nie mają...

sygna RMCF1902

Opublikowano

to moze napiszesz juz tutka?

 

a może zamkniesz już ten pierdolony ryj i sam coś do chuja pana spróbujesz zrobić?

Opublikowano

Wie ktoś jak na tych plikach zrobić "sh make"

bo mi jakiś błąd wyskakuje

 

 

python make.py

python /home/game/share/locale/polish/quest/make.py

 

Nie działa?

Zainstaluj pythona z portów...

 

Dalej nie pomaga?

Wrzuć plik "make" z swojego serwera i daj normalnie "sh make"

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...