Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A może powiesz jak to uczyniłeś ? bo ja mam ciągle ten sam problem, czyli "Zostałeś Połączony z Serwerem..." i tak stoi ...

 

Zostałeś czy zostaniesz? Odblokowane porty? Wyłączony firewall?

@EDIT: up - chmody 777

Opublikowano

Więc mój problem wygląda tak: Problem

 

Porty? Zly pong w binie? I to jest przed proces logowania trwa? Czy to jest to 1 info?

 

A wbijasz przez metin2client.bin z bety

 

Mozna przez bina z 2010pl.

Opublikowano

I jeszcze pytanie ... jak mam zmienić ten pong ? korzystam z plików, które wrzucił Schittset w poradniku "Jak zainstalować pliki serwerowe 2010" czy jakoś tak ...

Opublikowano

I jeszcze pytanie ... jak mam zmienić ten pong ? korzystam z plików, które wrzucił Schittset w poradniku "Jak zainstalować pliki serwerowe 2010" czy jakoś tak ...

 

Otwierasz notepadem++ bina i szukasz testtesttesttest albo cos podobnego. W game tez. Ale musi byc rozpakowane.

Pasjonat
Opublikowano

o widzę że bambusek odwiedza temat to może On by nam trochę pomógł ?

Opublikowano

Ja mam tak, czy wchodzę na binie, czy nie ten sam problem :]

 

To tak:

 

Serwer online (-,-) - Tak

Porty odblokowane - Taj

Pong sie zgadza - Tak

Firewall nie blokuje - Nie

Logowanie nie padlo - Nie

I czy wchodzisz na binie - Tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...