Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli nikt nie napisze jak to uruchomic?

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mv: rename syslog to ./log/20110121/syslog.21

 

czy też inne błędy z logami =

 

 

picard-facepalm.jpg

To tylko błędy z powodu braku tych plików . Jak widać zastosowano funkcję mv = move . Chodzi o przeniesienie syslogów i ich zapisanie. To nie ma wpływu na działanie serwera.

 

 

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

Gdzie skan ?

@Edit Szkoda, że nie ma plików serwerowych 2011.

Zbieram Minusy.Proszę o naciśnięcie czerwonego guzika.

 

adikkk11.jpg

Piszę poprawnie po

1286652807-U198706.png

 

 

Liczę na

minusik.png

Opublikowano

to moze nam napiszesz jak to zrobic?

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

jakie gotowce? ja tylko sie pytam gdzie mam wrzucic i tyle....

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

a czy tamte pliki od raina maja byc? bo one sie roznia od tych.

 

 

 

ciagle ten sam blad...... log_file_delete_old.......

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Wytłumaczcie mi jedną rzecz, czy wy nie potraficie zachować się kulturalnie?

Forum by było o wiele przyjemniejsze gdyby wszyscy wypowiadali się grzecznie bez wyzywania, panowie opanujcie się.

Np. taki Schitti dał wam download, chciał wam chłopak pomóc a wy się tak odwdzięczacie?

...bo tak najlepiej wyzywać się nawzajem, ludzie co dadzą wam te przekleństwa i wyzwiska?

Sygnatura

 

logo.png

1284300739-U138092.png11776.gif

29492.jpg28355.gif

24949.jpg12062.gif

525.jpg21580.png

22193.png14301.png

13559.gif14561.jpg

Opublikowano

@UP podaj ścieżkę gdzie jest ten ./start.sh i dopiero wpisujesz... np. cd /usr/rain/channel ENTER i ./start.sh

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Mam mały problem z tymi pliczkami, odpaliłem serwer wszystko ładnie działa wyskoczyły Operation Timed Out'y i mam błąd łączenia.(Server hamachi)

 

 

@down To no-hamachi mam zrobić?

 

@piotrek3179 Ja chce zrobić serwer dla siebie.

 

Pomoże ktoś ?;D

Sygnatura

 

logo.png

1284300739-U138092.png11776.gif

29492.jpg28355.gif

24949.jpg12062.gif

525.jpg21580.png

22193.png14301.png

13559.gif14561.jpg

Opublikowano

Dokładnie, koledzy nie będą mogli grać bo jeszcze po prostu nie ma takiej możliwości

 

A mogę się zapytać co mają pliki serwerowe do działania serwera w sieci? Czy sieć globalna zwana internet to nie połączenie wszystkich sieci lokalnych....

Ok ale to takie moje małe zdanie:P

admin2r.png
Pasjonat
Opublikowano

Właśnie co mają te pliczki do sieci .. zaraz wam moge dać link do epvp może komuś się przyda i coś z tego zrobi.

http://www.elitepvpers.de/forum/metin2-pserver-guides-strategies/942816-how-2010-files-hamachi-dyndns-localhost.html

Spoiler po angielsku !

 

Connect to your server via FileZilla and goto this directory

 

Quote:

/usr/

There you have to put in the file you've downloaded.

 

 

3. Switch to Virtual PC or similar programs and login. Now type in this commands:

 

Quote:

cd /usr

Quote:

tar -xf game1675.tar.gz

OK, now you have installed your serverfiles in the /usr/game directory or in the /home/game directory.

 

4. Download the database

 

Quote:

http://dw-network.org/downloads/db2010.US.tar

Do not open if the download is complete, just put this file into this directory via Filezilla:

 

Quote:

/var/db/mysql

You can delete all folders, EXCEPT the mysql one.

 

Now extract the folders into the directory.

 

 

Fix the auth Server (Login)

 

 

Type in these commands when you are logged in:

 

 

Quote:

cd /home/game/g1/auth [Press return]

ee auth.sh [Press return]

Now you have opened an editor. Type in those commands:

 

Quote:

#!/bin/sh

./auth

sleep 60*5

./auth.sh

Now you gonna type in:

 

Quote:

cd [Press space][Press return]

And now you have to type in:

 

Quote:

ee auth

In this one you put:

 

Quote:

cd /home/game/g1/auth

./auth.sh

Now install screen:

Quote:

cd /usr/ports/sysutils/screen

make install clean

Just leave the configs unchanged.

 

Ok, lets start screen with:

 

Quote:

screen

Press return and type in this:

 

Quote:

./auth

 

131916.jpg
Opublikowano

Ok naprawiłem logowanie ale kolejny problem ;/ wyskakuje Nieprawidłowa nazwa konta lub hasło. Pomoże ktoś?

Sygnatura

 

logo.png

1284300739-U138092.png11776.gif

29492.jpg28355.gif

24949.jpg12062.gif

525.jpg21580.png

22193.png14301.png

13559.gif14561.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...