Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra robota kolego Schittset kij do ula wsadziłeś pięknie

tym co chcą mieć unkalne privy to powinni zrobić se tajne for

tylko dla siebie i tam sie na wzajem onanizować do oporu

P.S. pozdrawiam i welki szacun dla tych co chcą się dzielić z innymi

swoją wiedzą i pracą

a dla tych co nie rozumieją innych- nie każdy ma czas i taką

wiedzę jak wielu z was

napewno ja i wielu innch kolegów z braku czsu i wiedzy w tym

temacie nie ogarnie tego w całośc

chyba po to jest te forum

jeśli kogoś uraziłem to sorki ale poczytajcie trochę tematów i odpowiedzi jakie padają wyzwiska itp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasjonat
Opublikowano

No Schittset ja bym z chęcią skorzystał ale zrozumiem że jesteś wkur.. na te osoby co cię krytykują.

Edit: Też prawda, a ty hostingmcncc.pl możesz wkońcu się zamknąć wczoraj spamowałeś że na luzie ci się udało wgrać itp i że siedzisz w psychiatryku chłopie naprawdę masz coś z głową.

@Schittset dziś wyrobiłbyś się z tym poradnikiem ?

131916.jpg
Opublikowano

Nie jestem wkurwiony za krytykę, bo jest każdemu potrzebna.

Jestem wkurwiony za to, ze ci super cheaterzy nie mogą zrozumieć, że nie są pępkami świata ...

 

 

@Down, honor ? Pokazałeś go wcześniej, wyzywasz użytkowników i to nazywasz honorem ?

Honorem nie jest to, że nie korzystasz z gotowców, to jest puszenia się i robienie z siebie gwiazdy.

Honorem jest to, że potrafisz się zachować i postąpić właściwie, a nie wyzywać userów, bo czegoś nie umieją, ty też nie jesteś Einsteinem.

Opublikowano

Czytałem wasze wypociny. Pliki są tak długo na epvp.de, że głowa boli. Sam je posiadam tylko, że pierw od Niemca dostałem same pliki wykonywalne i CONFIG oraz questy. Ścieżki sam musiałem porobić oraz skróty.

 

Pliki bugów nie mają w chuj stabilne. Śledzę temat z plikami i dowiedziałem się, że questy są z New World. Trzeba troszkę pokombinować.

 

Wojtuś Tobie o tych plikach nie mówiłem. O tych od Niemca.

Opublikowano

@UP Jak chcesz to napisz, ja za bardzo nie mam czasu ;>

 

PS: Jak rozwiązałeś problem z MySQL'em ?

 

@

Jest jeszcze problem z logowaniem ;x

 

Wywala złe passy =x

Opublikowano

co moze byc powodem ze wywala mi taki blad

 

 

73757281.jpg

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...