Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te pliki to jedno wielkie gowno nic wiecej GAME zbugowany wiele dziur w nim a ty schisi wez idz sie schowaj do gowno bo tam pasujesz bo jestes debilem ktory mysli ze na moda wroci ... wasz Evene to byla porazka i tyle reputacji tak nie odzyskasz bo jestes GOWNEM mpc

ban.gif

 

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tar -xf game2010.tar.gz 

Wpisuje to i nic się nie dzieje a raczej powinno ;x

Wypakowują Ci się pliki, tylko, ze nie masz tego spamu. Poczekaj aż w Putty będziesz miał nazwa#. Wtedy będziesz mógł robić dalej.

Opublikowano

Lób sprubój na tym serverinfo

 

import os

import app

import locale

import debugInfo

 

CHINA_PORT = 50000

 

def BuildServerList(orderList):

retMarkAddrDict = {}

retAuthAddrDict = {}

retRegion0 = {}

 

ridx = 1

for region, auth, mark, channels in orderList:

cidx = 1

channelDict = {}

for channel in channels:

key = ridx * 10 + cidx

channel["key"] = key

channelDict[cidx] = channel

cidx += 1

 

region["channel"] = channelDict

 

retRegion0[ridx] = region

retAuthAddrDict[ridx] = auth

retMarkAddrDict[ridx*10] = mark

ridx += 1

 

return retRegion0, retAuthAddrDict, retMarkAddrDict

 

app.ServerName = None

 

if locale.IsEUROPE():

info = {

'MARKADDR': {

10: {

'tcp_port': 23000, 'ip': '212.47.209.2', 'symbol_path': '10', 'mark': '10.tga'

},

20: {

'tcp_port': 13000, 'ip': '212.47.209.2', 'symbol_path': '20', 'mark': '20.tga'

},

30: {

'tcp_port': 33000, 'ip': '212.47.209.2', 'symbol_path': '30', 'mark': '30.tga'

},

},

'GAMEADDR': {

0: {

1: {

'name': 'Kouhei',

'channel':

{

1: {

'state': '...', 'name': 'CH1 ', 'key': 11, 'ip': '212.47.209.2', 'tcp_port': 23000, 'udp_port': 23000

}, 2: {

'state': '...', 'name': 'CH2 ', 'key': 12, 'ip': '212.47.209.2', 'tcp_port': 27000, 'udp_port': 27000

}

}

},

2: {

'name': 'Mijen',

'channel':

{

1: {

'state': '...', 'name': 'CH1 ', 'key': 21, 'ip': '212.47.209.2', 'tcp_port': 33000, 'udp_port': 33000

}, 2: {

'state': '...', 'name': 'CH2 ', 'key': 22, 'ip': '212.47.209.2', 'tcp_port': 37000, 'udp_port': 37000

}

}

},

3: {

'name': 'Retsugan',

'channel':

{

1: {

'state': '...', 'name': 'CH1 ', 'key': 31, 'ip': '212.47.209.2', 'tcp_port': 13000, 'udp_port': 13000

}, 2: {

'state': '...', 'name': 'CH2 ', 'key': 32, 'ip': '212.47.209.2', 'tcp_port': 17000, 'udp_port': 17000

}

}

}

} }, 'NAME': { 0: 'GERMANY' }, 'AUTHADDR': {

0: {

1: {

'ip': '212.47.209.2', 'port': 13375

},

2: {

'ip': '212.47.209.2', 'port': 13374

},

3: {

'ip': '212.47.209.2', 'port': 13373

}

}

}

}

 

STATE_NONE = "..."

 

STATE_DICT = {

0 : "....",

1 : "NORM",

2 : "BUSY",

3 : "FULL"

}

 

REGION_NAME_DICT = info["NAME"]

REGION_AUTH_SERVER_DICT = info["AUTHADDR"]

REGION_DICT = info["GAMEADDR"]

MARKADDR_DICT = info["MARKADDR"]

navas63.png
Opublikowano

doda ktos tutka jak to zrobic by dzialalo?

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

powiedzmy ze wrzuciles plik : 'game2010.tar.gz' do katalogu '/usr/home/'

wtedy wpisujesz:

cd /../usr/home/

a nastepnie:

tar -xf game2010.tar.gz 

(na kikla sec/min powinna zablokowac sie konsola - niebedziesz mogl nic wpisywac)

i juz powinny byc rozpakowane pliki ^^

 

Co to wgl ma być ?

 

Powinno być tak...

Wchodzimy to /usr/ i tam wrzucamy game2010.tar.gz

i klikamy u góry na terminal taka czarna ikonka i napisane HOM

i tam wpisujemy tar -zxvf game2010.tar.gz

i naciskamy ENTER i mamy all pięknie zrobione

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Co to wgl ma być ?

 

Powinno być tak...

Wchodzimy to /usr/ i tam wrzucamy game2010.tar.gz

i klikamy u góry na terminal taka czarna ikonka i napisane HOM

i tam wpisujemy tar -zxvf game2010.tar.gz

i naciskamy ENTER i mamy all pięknie zrobione

dalem tylko przyklad :>

pozatym pliki mozesz wrzucic gdzie tylko chcesz ... ^^

3053080006.png

Opublikowano

@UP ale większości nie ... Ehh pierwszy raz się dobrze pliczki odpaliły a za drugim jakieś dziwne błędy...

 

ehh spróbuje wgrać pliczki na dedyka ;d

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Dało rade.. już dawno =P

(SS wróciłem dziś, a tego serwera już nie ma dawno...

To było na hamachi jakieś kilka tygodni temu.. =P)

done1o.th.pngdone2v.th.png

done3.th.png

 

 

ps. Kodexior dalej czekam na te bugi...

 

@ qqwass

Dokładnie tak samo jak z plikami rain tylko, że sf 2010 roku.

Rozpracowywałem to już kilka tygodni temu i jakieś 3 dni pracy by wszystko ogarnąć...

Budowa jest tylko troszkę inna a zasada działania identyczna.

Nie siedziałem też do końca sam.. Ogarniałem te pliki razem ze znajomym..

Nie ujawniam kto to bo może on nie chce być wspominany tutaj.

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

Dało rade.. już dawno =P

(SS wróciłem dziś, a tego serwera już nie ma dawno...

To było na hamachi jakieś kilka tygodni temu.. =P)

done1o.th.pngdone2v.th.png

done3.th.png

czy podalbys moze jak to zrobiles?

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Na tych plikach nie działają nowe skille, wykrywa skill hack, a tak to są OK. A wojjtek i inni gadali, że są pobugoiwane bo pierwsza wersja jakla była naprawde miała wiele błędów. Teraz co jakiś czas wychodzą łaty i jakoś to idzie.

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...