Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Ƥℓικι ƨɛяωɛяσωɛ 2010


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Do tego potrzeba poprawne intrologin oraz .bin przerobiony...

 

Zadne intrologin. Serverinfo w root + w binie pong. I jedziesz. A te pliki dzialaja, Bambus nie klamie.

Pasjonat
Opublikowano

Jeśli wy czegoś takiego nie umiecie, to wróćcie do plików 2006.

 

 

wybacz wielki programisto. nie każdy jest taki mądry jak Ty. Przygodę z plikami zacząłem ok tydzień temu. i chce się czegoś nauczyć. nie pasuje Ci coś że ktoś czegoś nie umie to sie nie udzielaj na forum.

Opublikowano

Najlepiej jakby jakiś cwaniak zrobił tut'a od początku a najlepiej video tut'a bo z shittiego nic nie zrozumiałem nie napisał nawet jak wypakować home i że wgl. trzeba jeszcze z tego tematu pobierać =_=

kdq1pt.png

Pasjonat
Opublikowano

Najlepiej jakby jakiś cwaniak zrobił tut'a od początku a najlepiej video tut'a bo z shittiego nic nie zrozumiałem nie napisał nawet jak wypakować home i że wgl. trzeba jeszcze z tego tematu pobierać =_=

 

 

tu większość osób przechwala się że jacy to nie są i że bez problemu odpalają te pliki. a przyjdzie do pisania tuta lub pomocy to nic Ci nie powiedzą po połowa z nich tylko się przechwala że coś umieją a tak naprawdę czekają na rozwiązanie. nie mówie że wszyscy ale większość.

Opublikowano

A ja coś dodam ... otóż te forum powstało po to, żeby zamieszczać poradniki, czyli pomagać innym ludziom a przyjdzie taki jeden z drugim jak np. G33K i będzie pierdolił mi tu jakieś bzdury =.= skoro jesteś taki wielki kozak to zrób TuT i pokaż wszystkim że coś potrafisz, a nie tylko potrafisz pierdolić jakieś bzdury ...

Opublikowano

ja przynajmniej je odpaliłem nie jak te dzieci co potrzebują tutai nie mam ich od tego shitseta, mam je na kompie z 3 tyg

Opublikowano
tar -xzvf game0901.tar.gz  

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Double .. MPC lagg.

Ktoś kiedyś krzyknął CHCE MINUS ! Teraz to ja jestem tym kimś.

30646.gif

sygnatura159axw2.png

http://www.mpcforum.pl/topic/268015-dlitemshop-za-pomoca-sms-shop/

http://www.mpcforum.pl/topic/273585-dlmapa-w-atlantydzie-v2/

http://www.mpcforum.pl/topic/283539-dlgotowce-na-serwer-by-kierownik/

http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/

 

Opublikowano

Jestem w takim momencie:

37173378.jpg

Czy to oznacza ze serwer dziala? i teraz wystarczy mi client ?

   Server File Metin2 PL : ) - Klient testowy .de


PL(source) - game, db , questy itd


image.png

Opublikowano

Ja pierdole ogarnijcie się.

 

Wystarczy wkleić paczkę i znać podstawy fBSD.

Potrafisz odczytywać syserr? Gratuluję postawiłeś serwer.

Znasz błędy wytaczane przez game? Postawiłeś serwer.

Znasz angielski i/lub potrafisz używać translate.google.pl? Postawiłeś serwer.

 

Nie potrafisz postawić serwera na banalnych plikach? Nie bierz się za to.

 

Minusujcie czy tam plusujcie chuj mnie to. Wkurwiacie ludzi pozytywnych.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

A wiecie co masterzy? Zobaczcie sobie syserr =) A podpowiem tyle tym co maja zle passy przy logowaniu. Musicie miec tabelke account ale w PLAYER! Na tym skoncze, bo widze ze nie ma co pomagac takim debilom jak 2x up -,- Radzcie sobie sami, ale do konca roku na to nie wpadniecie -,-

Opublikowano

. Musicie miec tabelke account ale w PLAYER! Na tym skoncze, bo widze ze nie ma co pomagac takim debilom

you_fail-12825.jpg

W dupie sobie jeszcze tę tabelę zrób. Wróć jak odpalisz serwer.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...