Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Avatar bardzo fajny <created by Baksiu naturally>. :D

Nie no, trochę skromnści- 8/10 xD

 

Sygnaturka- nie wiem, czy można brać to za sygnaturkę. ;)

Nie ocenię, żeby nie było Ci przykro.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Trochę pusto po lewej stronie, ale tak to git ;p

8,5/10

 

Avek

9/10

 

Średnia: 8,75/10

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Sygnatura : 7/10

Avatar : 6,5/10

 

Oceńcie moją sygnaturkę pierwsza robota i nie wiem czy dobrze mi wyszła

 

@edit

 

no właśnie też to zauważyłem więc zmienie

arshawin.png

Sygnatura wykonana przez

The Anonymous

Opublikowano

@up troche klapa:< Widać przerwe pomiędzy wzorkiem, co dośc mocno razi. A i koniecznie czcionki posciagaj... Paskudnie to wygląda

 

Proszę mi powiedzieć, czy jest to lepsze od @down:)1321698840-U354092.jpg

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

sygna:5/10

avatar:4/10

 

Tak tamta lepsza

 

Tamta czyli Adam czy ten ninja?

 

@EDIT

 

Wstawiam kolejną pracę. Prosze wytypowac najlepszą:>

 

1321711051-U354092.jpg

9uIymOb.png


Chętnie pomogę w sprawach: League of Legends, World of Warcraft.


W razie pytań PW.

Opublikowano

Ziomek.

Do oceny są sygnatury, które masz w podpisie.

Swoje prace, które chcesz, aby były oceniane wstaw do galerii :]

Tak więc oceniam sygne w podpisie, bo takie są zasady.

 

 

Bardzo mi się nie podoba. Napis słaby - Ogólnie, przez te "wiązadełka" wszystko spartaczyłeś...

Sygna- 5/10

Avek- nie oceniam, bo nie Twój :]

Opublikowano

Sygna jest fajna, napisy OK.. Troszkę chyba przekontrastowane. 8/10

Awek z tego samego stocka co sygna, bez żadnych tekstur, efektów, napisu.. 6,5/10

Nothing to do here.


Opublikowano

Sygna taka sobie, koles wyglada jakby stękal ;d , a jezeli oceniac wykonnie to bardzo dobrze dopracowane ;] 9/10

a avatar najlepszy :D

sygnlamborginipro.png


Filmy z Metin2.PL Solar s26


Opublikowano

Sygna:

słaby napis, brak głębi

 

5/10

 

Avatar:

Mały, brak napisu, zły wycięty kawałek z sygny.

 

3/10

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Napis ssie, ramka taka sobie :] Ogółem 3/10

 

Avatar :

3/10

 

p.s

Moja aktualna sygna, jest staraaa ;p Więc, proszę o wyrozumiałość =D

|exKidMod Inne MMO|GoldMember|exModder Team|exMMT

Opublikowano

Lubiłem kiedyś Naruto ;D Sygna nawet ładna tylko ten Naruto taki dziwny ;D - 7/10

Avatar - 5,5/10

 

Avatar i sygna to jedno i to samo więc ocenie w jednym

Za duża ramka, teksturka na postaci i ten biały napis za duży(na sygnie).

 

 

P.S. Ja nie mam avka ani sygny, więc oceniacie up'a :D

Opublikowano

Oceniam Epean'a

 

Tekstury nałożone na render, napisy w złym miejscu i za duże, słaba ramka i źle wybrane tło.

 

2/10

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Sopher chyba się na tym nie znasz ;)

 

Sygnatura

Dobra wtopienie, dobrze umiejscowiony napis i te 3 charakterystyczne kółka.

Niestety nie przypada mi do gustu 6/10

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Himalajczyk

Sygnatura

Fatalnie. Słaby render wklejony na słabe tło. Beznadzuejne napisy, okropna ramka.

1/10

Avek

To samo

1/10

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...