Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Oceń avatar i sygnaturę osoby wyżej!


devju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napis u Ciebie odpada.

Ogólnie to nie jest źle, trochę za jasno- ale dobrze :)

Avek źle zeskalowany+ brak napisu :(

Sygna- 8/10

Av- 4/10

Opublikowano

@xamizo:

 

Sygna: Ramka taka sobie, napis niewidoczy. Render nie został wtopiony a na pracy ogólnie panuje chaos. Przynajmniej jest jakotakie światło. 8/10

 

Awek: Wycięty z sygny, z napisem jeszcze gorzej. 8/10

Nothing to do here.


Opublikowano

Mała przeróbka stocka.

Światło - głębia- ładny napis.... Niby nic więcej nie trzeba, ale jak dla mnie- za mało :D

Sygna- 9/10

avv-9/10

:)

 

//Wiem... robie słabe napisy :P

Opublikowano

@Up - Dzięki :)

 

Sygnatura: Ładna, tylko szkoda że ten napis jest prawie wgl niewidoczny. Dam ci 8/10 gdyby ten napis był git było by 9/10 :]

Avek: Tak samo jak powyżej, 8/10 ponieważ napisu nie widać.

Opublikowano

Sygnatura:

 

Ciekawie się prezentuje. Gdybyś stworzył na niej źródło światło byłoby o wiele lepiej.

 

Avatar:

 

Z sygnatury i nic dziwnego. Dobrze wycięte xD.

 

Ogólnie: Dobrze[6,5+/10]

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Sygnatura :

Facet jest jak dla mnie dziwnie wtopiony w całość.Kolory są mdłe , a napis wygląda niefajnie.

6,5/10

 

 

Avatar :

Zdjęcie jakiejś dziewczyny w sepii , lekko rozjaśnione chyba , ale mi się podoba.

9/10 (mogło być bardziej kreatywnie)

Opublikowano

Avatar 6/10 Jakiś taki dziwny :D

 

Sygnatura 8/10, a co tam mi się podoba ; )

Opublikowano

Avatar : 10/10

Sygnatuka : 10,5/10

 

A tak na serio to nie piszcie tu, jeśli ktoś po was nie ma co napisać.

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

Nie obraź się, ale rzygam już tymi konikami, czy co to jest... Tymbardziej, że jestem facetem (jak Ty :O)

Wykananie dobre- bo Baksia :D Nie ma (chyba) głebi.. przynajmniej dla mnie jest jakaś płaska.. :/

 

Sygna- 7.5/10

Avek (CO to :D ? ) - 5/10 <nie podoba mi się>

Opublikowano

Fajna, fajna. Trochę dziwna, ale mi się podoba.

Ramka trochę za gruba, ja bym dał 1px i miękkie światło. 9/10

Jak coś to się nie znam. ^_^

 

Avatar ciekawy. 9/10

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

Yay! A mi nikt sygny nie może ocenić bo jej nie ma! :< . Tzn. Była sygna razem z tym avkiem, ale z nickiem... Który brzmiał troszkę inaczej :D

 

 

@Up

Avek i sygna to samo= 8.5 :D

sygnakrlik.png

 

 

By Baksiu :D

Opublikowano

Avek: Minecraft z papieru ? wielkiego szału nie robi 7/10

Sygna: Ładnie kolorystycznie podobami się coś w odcieniu złotego i żółtego, światła tu chyba nie ma lecz po lewej stronie coś czai się białego ;d ogólnie praca b.dobra 9/10

1375207970-U250359.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...