Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kłótnie na forum. Jak uroczo <3 mi jako graczowi osobiście szczerze mówiąc zwisa ile został robiony, na jakich plikach itp. Ważne żeby było dużo osób, stabilny, mili GM którzy się przykładają i rzeczy które będą cieszyć oko... Róbcie panowie nowe własne / albo podajcie inne na których można pograć, bo ostatnio nie mam na jakim ;(

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(PvP) Serwer Old-School z 127 level max, zresztą na start, zadnego nowego eq, eq +9 w sklepach, bony itp w sklepach, stary client! <3

(PvM) Serwer Old-School z 127 level max, exp x100, taki easy/medium, stary client i potrzebne rzeczy w sklepach <3

(PvE) Serwer Old-School z 127 level max, exp x2/3, hard, stary client, brak epików.

Tyle ode mnie.

10f6fl5.jpg


100 | 200 | 300 | 400 | 500 | 1000 | 2000 | 5000


Jeśli odpowiadasz na mój post, zacytuj go oraz oznacz mnie.


Planujesz do mnie napisać? Zapraszam na profil ;)

Opublikowano

Serwer #Easy, Old-School;

 

1. Bronie z 2k9-12.

2. Hwangi.

3. 6/7 bonus (potwory, staty, hp, odporność na klasy (brak silny)

4. Moby mają podkręcone hp.

5. Urozmaicony drop z metinów 5-90.

6. Textury z 2k8.

7. Exp szybki, lecz nie za szybki.

oraz wiele więcej dodatków.. bardziej chodzi mi o fabułe serwera, co myślicie? :)

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

Serwer medium z lekkim naciskiem na easy 

1. Nowe bronie

2. Nowe zbroje

3. Nowe mapy

4. Nowe systemy

5. Ogarnięta administracja

6. Dużo questów

7. Balans postaci

8. Dużo biżuterii do roboty

9. Bez 6/7 na klasy jak już 6/7 mają być to ewentualnie na statystyki.

10. Dużo eventów.

To chyba tyle ;) 
PS: Tak wiem że przesadzone wymagania ale nie ma teraz serwerów które by się czymś wyróżniały a nie opłaca mi się grać na serwerze który jedzie na gotowcach bo jest to tylko strata czasu. Pozdrawiam.

Edytowane przez xSiwolec:D
Opublikowano

Czekam na serwer podobny do pandoramt2.pl

Niema nigdzie takiego serwera, do dzisiaj by się trzymał ale z racji tego że admin zaczął sobie lecieć to z 10kos zrobiło się 1k.

Wiem, że powstał kiedyś serwer podobny do pandory ( Mortalmt ) niestety, reklamy nie było ok. 300os online i serwer padł po 3mies.

Fajnie by było gdyby ktoś postawił taki serwer, bo naprawdę gra byłaby epicka.

I myślę z 2 sety eq pvp oraz 1 eq exp.

6/7 na klasy , exp , status itd.

Z 3 mapy od ( 120 , 160 , 220 ) 

Ulepszacze stantardowo perly oraz jakieś diamenty itp. Oczywiście nie za dużo.

Co o tym myślicie?

9YbAX2Z.png

Opublikowano

Witam, poszukuję informacji na temat serwera medium. Czego ludzie oczekują od takiego serwera NAJBARDZIEJ. Propozycje ? Proszę o szczegóły najlepiej priv możemy pogadać nawet na ts'ie zbiorowo - date i godzine się ustali. Pozdrawiam

Opublikowano

Jakiś dobry medium :D nie pod is'a by wszystko było dostępne w grze ale i też stary dobry klimat metina :D

nieregulaminowa sygnatura - zawarty odnośnik do fanpage'a


Opublikowano

Yup DivineWorld to był jeden z lepszych serwów jakich widziałem :)

 

Z chęcią bym zagrał na takim jeszcze raz :D

Opublikowano

Mam takie pytanko, co sądzicie o rozbudowanej fabule w metinie. Mam na myśli że tak powiem ścieżki czyli możliwość dokonywania wyborów.

A także co sądzicie o dungeonach fabularnych, tzn takich które można przejść tylko jeden raz i są związane z fabułą?

Opublikowano

Hard, hard/medium, max 99-120lvl. Bez nasranych pelno zbrojek i broni. Niebianka, tryton max i po nich ew. 1 set broni trudnych do zdobycia.

Cos w stylu Ascariala s1, Exaliona , Balmory, Concordii lub tez Ravii s1 i tego klimatu z poczatku tego serwera...

Podobno Restia byla podobna dosc dobra ale tam nie gralem wiec jej nie wymienilem.

Opublikowano (edytowane)

...

Edytowane przez kwiatmix
Ale nie reklamujemy tu serwerów.

­Życie jest podłe, pamiętaj dziecko. Nie trzeba umrzeć żeby przeżyć piekło. - PIH


chadanako_rhspsqr.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kerunis.pl ... żeby taki serwer był, oddał bym wszystko chyba, kto by chciał, taki serwer, niech da like, żeby ludzie widzieli czy coś, może nawet Ja, a może ktoś się za taki serwer zabierze. (Chce wiedzieć ile osób by chciało taki serwer).

http://www.mpcforum.pl/topic/1402855-dodawanie-skrypt%C3%B3wtworzenie-cheat%C3%B3w-w-java/

Kto potrafi, niech pomoże, bardzo dla mnie na tym zalezy :/ 

Opublikowano (edytowane)

Pytanie:

Mam zamiar zrobić serwer 4fun z darmowym is(lub bez is), eventami, z dużym udziałem ludzi w serwer (dodaję co chcą, w granicach rozsądku).

Chciałbym aby serwer był darmowy i utrzymywał się tylko z tego co ludzie dadzą (nie, nie jestem księdzem, LOL).

Jak myślicie, czy taki serwer się utrzyma?

Czy wysłał(a)byś swoje pieniądze, nieznanemu adminowi serwera, na utrzymanie serwera/kupno lepszej maszyny itp.?

 

Proszę podajcie w swoich wypowiedziach mój nick @watus, abym mógł wiedzieć że dostałem odpowiedź.

Edytowane przez watus
Opublikowano

Ja mam już projekt serwera a'la metin2.pl 2007. Rozłożyłem prace na 6 miesięcy. W międzyczasie znajdę sponsora. Ktoś będzie chciał grać na takim serwerze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...