Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś w stylu pierwszych chinoli (pamiętam jak się spolszczenia ściągało, i te chinskie znaczki podczas rejestracji, hah graloby sie)

Niech ktoś mi zrobi ładną sygnature z napisam QuerTTrutcyQ lub DeadMau5 xD

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Diamondmt2 - znowu bym pograł ale z wbutowanym bsem xD.

A tak to teraz coś bardziej podobnego do starego pla ;)

Serwery podobne do starego PLa mogą się nie utrzymać .. ogólnie to jest wielka nie wiadoma :x

­

Opublikowano

Serwery podobne do starego PLa mogą się nie utrzymać .. ogólnie to jest wielka nie wiadoma :x

­

Na naszym rynku to i owszem, hardy maja branie tylko z mega reklama ;)

Ale na rynku swiatowym - idealny przyklad WoM2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Na naszym rynku to i owszem, hardy maja branie tylko z mega reklama ;)

Ale na rynku swiatowym - idealny przyklad WoM2

A jakby taki globalny easy lub medium powstał? Hardy mi się przejadły ;-;

­

Opublikowano

A jakby taki globalny easy lub medium powstał? Hardy mi się przejadły ;-;

­

Wystarczy poszukac :)

Jest kilka medium/easy, w ktorych nawet mozna zmienic jezyk. Cyperia, choc to raczej medium, server niemiecki ale da sie zmienic na angielski. Shiro2 - niemiecki, medium, ale na pewno graja ludzie z calego swiata.

Tylko po co poszukac jak latwiej narzekac :P

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Wystarczy poszukac :)

Jest kilka medium/easy, w ktorych nawet mozna zmienic jezyk. Cyperia, choc to raczej medium, server niemiecki ale da sie zmienic na angielski. Shiro2 - niemiecki, medium, ale na pewno graja ludzie z calego swiata.

Tylko po co poszukac jak latwiej narzekac :P

Grałem na shiro a cyperie widziałem.

Na shiro ogolnie coraz mniej ludzi :(

Nie narzekam, lecz wymieniam zdania ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

jaki Waszym zdaniem najlepszy jest system wbijania skilli na serwerze medium?

 

1. z 17 pkt na P

2. z 17 pkt na G i na P czytamy 10 kamoli

3. z 17 pkt na G i czytamy 10 ku na P / czytamy 10 kamoli na P (kamole czyta się tak jak KU)

4. z 17 pkt na G i czytamy tylko jednego kamola na P (kamol dropi z wszystkich metków do 90lva)

4/2. z 17 pkt na G i czytamy tylko jednego kamola na P (kamol jest do kupienia u handlarki)

 

elo..

Edytowane przez `Penero

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

jaki Waszym zdaniem najlepszy jest system wbijania skilli na serwerze medium?

 

1. z 17 pkt na P

2. z 17 pkt na G i na P czytamy 10 kamoli

3. z 17 pkt na G i czytamy 10 ku na P / czytamy 10 kamoli na P (kamole czyta się tak jak KU)

4. z 17 pkt na G i czytamy tylko jednego kamola na P (kamol dropi z wszystkich metków do 90lva)

4/2. z 17 pkt na G i czytamy tylko jednego kamola na P (kamol jest do kupienia u handlarki)

 

elo..

To zalezy. Medium to bardzo obszerne okreslenie :)

Nie wiem czy chodzi Ci o medium a'la tiveria - max 120, raczej powolny exp, dosc ciezko o eq, natomiast skille, zmianki itd - latwo, czy moze o mediuma a'la Invoria - 220 max, duzo dungow, broni, zbroi itd.

Czytanie skilli musi byc dopasowane do poziomu trudnosci calej reszty.. :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

@MoHa15

 

max lv na serw to 200

to i tak malo informacji.. Ale skoro tak to albo od razu na P albo na zasadzie dropienia i czytania kamieni duchowych z 100% szansa na wejscie (cos jak na netmetin)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

według mnie skill z 17 pkt na P to troche ''zabijanie rozrywki'' dlatego chcę to troche urozmaicic dlatego zbieram opinie 

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

A ja czekam aż ktoś zrobi reaktywacje servera AvalonMT2.

Był AvalonV2 na ktorym prawie nikt nie gral wiec nie czekaj bo to nie ma sensu :)

 

 

Macie jakieś globa/hard podobnego do wom2? oprócz m2sg

Nima :)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Mój moich snów..


Typ serwera 4fun/pvp


Max lv - 99


Max staty 95


Na start - 70lv | stalka+0 | broń 65lv+0 | tarcze 61lv +0 | biżuteria z łez+0 | hełmy 60lv +0


Exp leci z pvp, podczas pojedynków dropi również Odłamek Energi - 71527805564218882038.png który byłby ulepszaczem na serwerze. 


Przkładowo.. żeby ulepszyć obojętnie jaki item z +0 na +1 potrzebny jest 1x Odłamek Energi, na +2 2x na +3 3x  itd...


na epiki z +0 na +1 potrzeba 10 odłamków energii na +2 20x na +3 30x itd..


System ulepszeń taki jak w 2k10 roku (tylko lekko urozmaicony) czyli stalka > niebian, bojowy > tryton, dodać możliwość przerabiania broni 2ręcznej z party na np. złodzieja dusz, tarcze możnaby przerabiać i dawałyby 2x abs na klase np. lwia i smoka = tarcza  która daje 30% abs na sury i szamanów, tygrysia i sokola = tarcza która daje 30% abs na woja i ninja


dodatkowo u handlarza lub gdzies tam dodać tarcze tytanów która daje abs na umiejętności


później w jakies aktualizacji możnaby też dodać przerabianie biżuterii i hełmu


Nie trzeba dodawać żadnych nowych setów bo stalka i niebian pasuje do gustu każdego gracza


bony 1-5 standardowe najlepiej z podzielonymi wartościami zeby wszystkie itemy nie były identyczne + usunąć niepotrzebne bonusy typu abs błyskawica, ogien, silny na diabły itd.. wtedy wszystko ładnie by się mixowało


bronie z um i śr tyle że max śr to np. 60, a um 30


kostiumy tylko i wyłącznie w IS, tak samo fryzury premium, pierscienie mocy itd.


Dodać osiągnięcia za które dostawałoby się bonusy np. za zabicie 100 osób 5% na ludzi, za 200 kolejne 5%, za 300 osób jakiś pż np. 1k itd...


Zrobić również kilka dungeonów (3) na których będą dropić yangi i ulepszacze potrzebne na przerobienie


Zostawić 2 miasta najlepiej żeby były te z ravi bo tam jest więcej miejsca na robienie pvp


KD max+4 z tym że Wit zwiększyć do 2k, a kd defa usunąć całkowicie


Zbalansować klasy czyli..


- zwiększyć leczenie i buffa wartosc ataku u healera


- zmniejszyć ochronke u BMa


- reszte przetestować na beta


 


Pozdrawiam


EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano (edytowane)

Mój serwer "marzeń" to:

 

- 99-110 lv max

- kd max +4/5

- Żeby o skille było łatwo (ksiazki co 1sec, kamole np co 10min)

- stalka>zbroja90>zbroja100, tak samo z brońmi

- biżuteria tylko podstawowa

- sporo dungeonów

- Czasochłonny biolog.

- żeby ulepki na eq było tylko +7/8/9

- zmianki ze spotów/skrzyń serwerowych/za misje. (przydałyby się 6/7b żeby zrobić dłuższe i ciekawsze pvp.)

- spora ilość questów fabularnych

- brak alchemii

- brak klasowych petów, pasów itp.

- szarfy takie jak na pl'u. Dobra sprawa moim zdaniem, ale z możliwością chowania bo to wygląda słabo, taką samą możliwość pow9inny mieć kostiumy. :D

- rozbudowany system łowienia ryb np. robienie pasów za pomocą ryb/ości itp.

- misje powiązane z kopaniem rud

- spora ilość dungeonów, żeby było z czego wybierać

- mały procent na drop ulepszaczy na epickie EQ

 

Tyle ode mnie. Zróbcie taki serwer, a go podbiję. xD

 

 

 

W ogóle zapomniałem o tym temacie! A to taki fajny temat :P

Edytowane przez hetman1995

VsxuB58.png

 

Opublikowano (edytowane)

Moim wymarzonym serwerem są serwer z przed 5/6 lat. Taki xlast co ewoluował w yitian2,oczywiście starą wersje yitian2.
 
Taki serwer mógłby być.

- Max 99 poziom z możliwością wydłużenia go do max 125.
- Max to tylko hwangi + takie śmiercia itd.
- Biolog standardowy z odmiennymi bonusami i nagrodą.
- Mapy tylko max do Atlantydy v2 i Wieża demonów nic więcej. (Możliwość dodania jednej mapy aby expić od 99 do 125 poziomu + dung tylko na śmierć aby dropić ulepy na set hwang/śmiercio.)
- U handlarzy roski,potki,dłonie kryta,bodzie,małże ale rzadki drop perły po 200 szt,dodania zmianki 1-5b.
- Brak nowości takich jak petów,srungów dungów i innych normalnie brak nowości czysty metin.
- Raty dobrane jak na mediuma aby w około 3-4 dni wbić 75 poziom.
- U handlarzy fmsy +9 zbroje do 42 max tarcza do 41 max wszystko +9
- Wprowadzić ulepy standardowe z metin2 i zwiększyć nieco ich drop. Kolców Ebo,bizu z łez,Zbrojek od 61+ ,Broni 65+,tarcz 61 poziomów i hełmów na 61.
- Zakaz Bs-a,i wartości bonów z globala 2%-10/15. Wtedy pvp miało by sens a nie bs i max wartości wtedy nie ma sensu perfekt eq vs perfekt eq.
- Skille robienie ich ręcznie ;).
- Kd +4 u handlarzy +5 robienie u sury specjalnie lecieć pod grotę  ;)
- Zwoje teleportacji dodanie a nie w pierścieniu tp zapis lokalizacji :).

- Jak pisałem wprowadzić ulepszacze standardowe jak na globalu,dzięki temu rynek by się utrzymywał,dodatkiem by było zakaz bs-a i mixowanie samemu bonów dzięki temu i ulepy jak itemy zyskają na jakiejś wartości oczywiście gdy bony nie będą wymaxowane tylko od 2%-10 max 15%.
- Oczywiście dodać tak samo 6/7b ale drop tylko z bossów,oczywiście bony do expa. Dodania drop,zmianki handlara.


Może i by odpychało kidsów od serwera,ale hoi im w pupe,nie wiedzą co to prawdziwe serwery metin2,na jakich się kiedyś grało nie było nowości nowością to były dodania i zmianki i handlary i nowością było doznać 75 poziomu i zobaczyć jak wygląda DT grota,w stosunku do globala gdzie człowiek musiał expić kolosalnie tam a tutaj 3-4 dni i leciał,z tego właśnie była radość i chęć do grania.
A teraz liczy się Hajs i nowości,szkoda mi baranów,najlepiej by było odwzorować serwer yitian2 ale tą starszą wersje co dopiero powstał,nie tą co stała już jakiś czas.serwer nie był naprawdę zły cieszył się dużą popularnością w starej edycji :),z początku był dla pasji i to mi się podobało można było grać a grać bo wciągało,ale szkoda że taki klimat nie wróci z przed 5/6 lat.

Edytowane przez xDefqonOnex


0f836d5c65f1a4b0gen.png


Sygnatura by xDefQonOnex | Zakaz kopiowania.
 

Opublikowano

Powiem tyle - taki serwer nigdy nie powstanie "Wymarzony" bo każdy serw który ktoś stawia jest z myślą o jego własnym portfelu a nie o graczach. Był jeden kiedyś , IS nie dawał zadnej przewagi, wszystko z ISu do zdobycia w grze ( i to wcale nie z szansą 1 / 10000  czy z dymaniem jak pies sukę żeby zarobić na kupony... , ale z taką że każdy mógł w łatwy i przyjemny sposób dropnąć wszystko z gry - pety, mounty itp itd ) , a sam IS był tak przemyślany i zrobiony że kupowało się w nim jedynie samą "kosmetykę" która nie dawała nikomu żadnych większych szans czy przewagi bo najlepsze i tak było do zdobycia w grze, czy rzeczy typu PD, rękawica itp itd... 

 

Dungony - robiło je się z przyjemnością, nie trwały "pół dnia " na jeden żeby wydropić ulepy, nie miały tysiąca pięter, nie trzeba było żadnego PT.. A samo ulepszanie nie opierało się na dropieniu przez tydzień jednego ulepszacza zeby wbić item na 1+. 

 

Tak, chodzi mi o serwer Easy / Medium, z takim podejściem do GRACZA nie do własnego portfela czy stanu konta. 

 

Do tego odejście w końcu od tych brzydkich, powodujących już odruch wymiotny setów jak bizu, tak zbroi , czy broini - patrz serwery jak Argentus,Laneris i inne gdzie sety są tak odrażające , tak oklepane i tak brzydkie że samo to odpycha od grania... I pamiętają jeszcze ( bronie zbroje ) czasy pierwszych privów... 

 

Ale marzenia to tylko marzenia. 

7812818616.png

Ludzie dzielą się na tych co grają w metina oraz na tych co mają mózg ale nie grają w Diablo 3 Mobile :) 

Opublikowano

Moim wymarzonym serwerem są serwer z przed 5/6 lat. Taki xlast co ewoluował w yitian2,oczywiście starą wersje yitian2.

 

Taki serwer mógłby być.

 

- Max 99 poziom z możliwością wydłużenia go do max 125.

- Max to tylko hwangi + takie śmiercia itd.

- Biolog standardowy z odmiennymi bonusami i nagrodą.

- Mapy tylko max do Atlantydy v2 i Wieża demonów nic więcej. (Możliwość dodania jednej mapy aby expić od 99 do 125 poziomu + dung tylko na śmierć aby dropić ulepy na set hwang/śmiercio.)

- U handlarzy roski,potki,dłonie kryta,bodzie,małże ale rzadki drop perły po 200 szt,dodania zmianki 1-5b.

- Brak nowości takich jak petów,srungów dungów i innych normalnie brak nowości czysty metin.

- Raty dobrane jak na mediuma aby w około 3-4 dni wbić 75 poziom.

- U handlarzy fmsy +9 zbroje do 42 max tarcza do 41 max wszystko +9

- Wprowadzić ulepy standardowe z metin2 i zwiększyć nieco ich drop. Kolców Ebo,bizu z łez,Zbrojek od 61+ ,Broni 65+,tarcz 61 poziomów i hełmów na 61.

- Zakaz Bs-a,i wartości bonów z globala 2%-10/15. Wtedy pvp miało by sens a nie bs i max wartości wtedy nie ma sensu perfekt eq vs perfekt eq.

- Skille robienie ich ręcznie ;).

- Kd +4 u handlarzy +5 robienie u sury specjalnie lecieć pod grotę  ;)

- Zwoje teleportacji dodanie a nie w pierścieniu tp zapis lokalizacji :).

- Jak pisałem wprowadzić ulepszacze standardowe jak na globalu,dzięki temu rynek by się utrzymywał,dodatkiem by było zakaz bs-a i mixowanie samemu bonów dzięki temu i ulepy jak itemy zyskają na jakiejś wartości oczywiście gdy bony nie będą wymaxowane tylko od 2%-10 max 15%.

- Oczywiście dodać tak samo 6/7b ale drop tylko z bossów,oczywiście bony do expa. Dodania drop,zmianki handlara.

 

Może i by odpychało kidsów od serwera,ale hoi im w pupe,nie wiedzą co to prawdziwe serwery metin2,na jakich się kiedyś grało nie było nowości nowością to były dodania i zmianki i handlary i nowością było doznać 75 poziomu i zobaczyć jak wygląda DT grota,w stosunku do globala gdzie człowiek musiał expić kolosalnie tam a tutaj 3-4 dni i leciał,z tego właśnie była radość i chęć do grania.

A teraz liczy się Hajs i nowości,szkoda mi baranów,najlepiej by było odwzorować serwer yitian2 ale tą starszą wersje co dopiero powstał,nie tą co stała już jakiś czas.serwer nie był naprawdę zły cieszył się dużą popularnością w starej edycji :),z początku był dla pasji i to mi się podobało można było grać a grać bo wciągało,ale szkoda że taki klimat nie wróci z przed 5/6 lat.

O to to. Sam bym zagral  na takim serwerze, ale watpie, ze takie cos powstanie, bo taki serwer nie bylby zbyt lukratywny :)

                                                                                              ZR_o79.gif

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę że dużo osób chce harda ;) a więc już niedługo będziecie szczęśliwi.

Ja osobiście z chęcią bym zagrał na easy.

Max lvl 200

Mapki 2 mapki na każdy przedział serwerowy.

Dużo eventów.

Raty codziennie w nocy od 24-5.00 rano.

Ogarnięta administracja która by pracowała przy serwerze.

Dungi na max lvl tylko.

Biżuteria 3 sety jedynie 55lvl, 125lvl, 200

Skille by trzeba było dropić książki i kd.

Koń max lvl od początku.

Sytem poli.

Balans klas dobry.

Mało setów max 5.

Opublikowano

Zagrałby ktoś na reaktywacji pandory ? ;d

Już była, erbia ;d xddd totalny niewypał !!

 

Nigdy nie wyjdzie reaktywacja jakiegoś serwera który naprawdę przywołuje dobre wspomnienia ( yitian, pandora itp).

 

Wiec lepiej nie zabierać się za reaktywacje z inną administracją i swoimi dodatkami bo tylko rozczarujesz wiele osób. 

55381514166733279449.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...