Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wasz wymarzony serwer - wymiana zdań


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haha, racja ^^..  Mi się tam podobają typowe hardy. Czyli bez takich ułatwień jak jakieś pierścienie tp (jak już to na punkty), potki skończone itp :D

To polecam WoM2, to jest server w klimacie STAREGO, dobrego globala. Cos na czym wszyscy napierdzielalismy ostro :D Brakowalo takiego servera ale i jest oblegany...

 

Jesli o privy chodzi to ja bym wiele dal za rekatywacje ALMANTII - kto gral ten dobrze wie o czym mowie.. To byl genialny medium..

Ironiczny


 


LEGACY

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stary dobry Divine z ogarniętą administracją

 

Co Ty taki cięty na nich ? X D

 

Tiveria  <3  <3

#rein

Opublikowano (edytowane)

Jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu.

 

Longju.pl

 

Przynajmniej nie musisz znosić tej kompromitacji z ich strony  :D

 

DiamondMT2

 

 

~ @Argin™ to,że zostałeś usunięty z ich teamu oznacza tylko jedno. Masz mniejsze cycki od Psychicznej  :(

Edytowane przez m@te

#rein

Opublikowano

Diamond, achh te czasy <3 

"Wracaj z tarczą, a nie na tarczy. "

 

"Nigdy nie kłóć się z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

 

Opublikowano

Dragonmt2/Pandoramt2 żeby ktoś zrobił znów coś takiego. Prostota i to wystarczy, tylko żeby ktoś pilnował odpału i dbał o użytkowników. Najlepsze serwy pod wojny na jakich grałem ( wojny to moja ulubiona rozrywka na privach )

Opublikowano

Triador był fajny tylko żeby z max 99, 2 sety po stalce i mieczu 65lv > epik i jakiś nowy set na 94-96lv

urozmaicić biologa i będzie najlepszy hard na współczesnym rynku

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

a moze by zrobic taki serwer jak u kebabów?

 

max 99 level szybki exp tylko o eq ciezko

 

wtedy wbijas z99 w pare dni a eq robisz bardzo dluugo bo robisz dungi,mapy z metinami,dropisz uklepki itp i wtedy doceniasz co masz w eq! i robisz wojny o to kjto naprawde jest najlepszy  anie kto wykupi wiecej PD

Opublikowano

@xVolturix

exp (easy do 40lv) > (medium do 70lva) > (hard do 99)

drop hard

drop yang hardowy

eq medium

 

sam bym pograł na takim globalu z 2k10 z takimi ratami

A nie lepiej 0-70 easy, 70-90 medium i dalej hard? Komu teraz chce sie marnowac czas trzymajac spacje? To juz nie te czasy.

Zreszta watpie zeby taki server powstal, bo tylko garstka ludzi by chciala na nim zagrac.

                                                                                              ZR_o79.gif

Opublikowano

Tiveria.pl 1,5-2k graczy i stopniowo dodawane nowości na serwer ;>

tiveria była fajna kiedyś bo była mniejsza konkurencja na rynku

teraz taki serwer nie ma prawa bytu :)

tak samo jak balmora s1 kiedys epicki serwer

balmora s2 cieszyła się dużym fajmem na początku ale teraz gra tam garstka.

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...