Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Dmg Hack Po Akutalizacji 9.11.2010R


Cupidyn

Heh  

659 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy DmG Ci dzia?a?

    • Tak dzia?a.
      350
    • Nie dzia?a w ogóle.
      309

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak narazie ściągam, jak będzie działać waithack to jesteś moim Bogiem ;D

PS:jak nie dam edita to znaczy, że działa.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

zrobiłemjak mówiłeś ,Ale mam wszytko w ziemi tylko miecze wystają wiesz o co kaman>

Jeśli wgrałes tylko pliki np pc2 to w Index musisz pc1 zrobić normalnie, bez przedrostka kamer_...

 

Działa, ale jakiś nie dopracowany. Mam podobnie jaki kilka @up

Dokladniej, jaki blad?

 

a mnei kicka wsyztsko dziala ale kicka ;/ pomóżcie

Niewgrales czasem Kamermoda? jesli tak to usun bo przez niego kicka

 

Nie działa w ogóle. Wyskakuje że pack/PC is latest version please run a patcher

Usunales czyste pliki pc, ich nie usuwamy!

 

Jak narazie ściągam, jak będzie działać waithack to jesteś moim Bogiem ;D

PS:jak nie dam edita to znaczy, że działa.

 

 

Ej,skoro multihack działa to fishbot też?

Multihack juz nie działa

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Boże jaki spam. Zróbcie tak jak w 1-wszy poście i będzie hulało...

Sorka ale troszke tępi jesteście bo 1 pisze że ma błąd, a zaraz drugi pod spodem pisze że ma taki sam błąd, przeczytaj zanim napiszesz...

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Opublikowano

Witam.

Zrobiłem tak ja w tut.ku. Jest ok nie wywala, mam blok moobów na koniu.

Jedyne co mi nie działa do dmg na skille. Nie wiem w czym zrobiłem błąd..

Z gory dzięki za odp.

pozd.

LubieDziury.png
Opublikowano

Wytłumacz Mi Od Początku Jak Zrobić Żeby Działało tylko DMG tylko na tym mi zależy BO CHCE NA PLU se poexpic z DMG czekam na odpowiedz chodzi mi bo chce z boja expic i prosze o to zebys mi to wztlumaczyl

Opublikowano

Siema. Jestem leniwy i za bardzo niewiem o co w tym caman. ;/ Mógłbys wrzucic nie odzrzucanie mobów z boja/milita? Tylko żeby ściagnąc i wrzucic do folderu PACK.

 

Z góry THx. Będzię +'ik

Zostaw lajka ;)

Opublikowano

Wytłumacz Mi Od Początku Jak Zrobić Żeby Działało tylko DMG tylko na tym mi zależy BO CHCE NA PLU se poexpic z DMG czekam na odpowiedz chodzi mi bo chce z boja expic i prosze o to zebys mi to wztlumaczyl

Wszystko jest w 1 poscie wytlumaczone jak dla 5latka..

 

Siema. Jestem leniwy i za bardzo niewiem o co w tym caman. ;/ Mógłbys wrzucic nie odzrzucanie mobów z boja/milita? Tylko żeby ściagnąc i wrzucic do folderu PACK.

 

Z góry THx. Będzię +'ik

 

Wypakuj te pliki na pulpit i dodaj im przez nazwa kamer_xx (xx - pc lub pc2)

W index jak już zmieniłeś to jest wszystko ok, jak nie to w 1 poscie pobierz sobie .

http://www.megaupload.com/?d=ZWHEAW0Z

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

żal mi tych co grają na DMG hackuu . ZERO przyjemności z gry....

1074046735.png

 

 

 

34952.png

33870.gif

34777.png

33572.gif

 

METIN2 PL

OBSIDIAN_-S3-_

SZAMAN LECZENIE Araney 96

SURA BM Hussman 94

MONASTYR_-S1-_

NINJA DAGGER Agrusov 93

 

DAJ + TO ZACHĘCA DO DALSZEJ PRACY !!!

Pasjonat
Opublikowano

Thx ładnie działa

 

No kurwa nawet podziękować nie można bo od razu spam sory ze tak mało napisałem ale na fonie się źle pisze.

 

A jeszcze przepraszam za słownictwo ale już mnie wkurzacie z tym podnoszeniem statusu ostrzenia

Opublikowano

hmm niewlacza mi sie metek wlaczego i odrazu off bez zadnego bledu

@edit pomoze ktos?

@edit 2 zrobiłem reinstal i pokazuje ze bledne pliki root i musze uruchomic ptachera zeby to naprawić

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

dobra wszystko działa jak trzeba dzieki miałem sure bez eq i w dziesiec minut na bo i 8skarpet

.ps mam prośbe mogłbys wrzucic plki z dmg ??/???

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...