Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Dmg Hack Po Akutalizacji 9.11.2010R


Cupidyn

Heh  

659 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy DmG Ci dzia?a?

    • Tak dzia?a.
      350
    • Nie dzia?a w ogóle.
      309

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy aby poprawnie działał waithack trzeba pc dla mężczyzn i dla kobiet czy wystarczy tylko jedne pc skoro gram mężczyzno?

65776504175913733440.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

00354592618056377658.jpg

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam Problem na surce kobietce działa tylko waithack a dmg nie działą ;/

Działa tylko wait hack, nieodrzucanie moobow z konia i dmg na niektore skile.

Czy aby poprawnie działał waithack trzeba pc dla mężczyzn i dla kobiet czy wystarczy tylko jedne pc skoro gram mężczyzno?

W tym waithacku co pobierasz są pc2 i pc1.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Potrzebuję pomocy ponieważ przez przypadek usunąłem plik index z metin2/pack czy mógłby go ktoś zuploadować już z tym wpisanym kamer_pc ??

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Ściągnąłem tego gotowego WaitHack wrzuciłem te pliki do pack nadpisałem uruchamiam metina przez obejście loguje się wchodzę na serwer i nic wszystko po staremu dlaczego??

 

Sory już działa ale jeszcze jedno pytanie moby nie powinny się same lurować??

Opublikowano

A ja mam taki problem mam pc i pc od neono i Zmieniam index

 

-mam pliki od neono zmieniam ich nazwe na kamer_pc2 i kamer_pc2 bo mam 2

-zostawiam swieze Pliki pc bez niczego

-wrzucam zmienione pliki od neono

-wlaczam przez obejscie od ciebie cupidyn

-i wyskakuje blad nieprawidlowa wersja pliku pack/root.epk prosze zaktualizowac klienta przy pomocy patchera

 

 

help]

 

- czy mam dodatkowo wrzucic jeszcze pc od neono bo mam tylko na dziewczyne (gram wojka)

Opublikowano

Co mogłem zrobić źle? jak uruchamiam przez obejście to wyskakuje pack/PC.epk nie można otworzyć

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Opublikowano

Co mogłem zrobić źle? jak uruchamiam przez obejście to wyskakuje pack/PC.epk nie można otworzyć

Czystych plików pc nie usuwamy.

a robie chociasz dobrze ??

DmG na skille nie działa, pobierz tego waithacka w 1 poscie i wgraj to do folderu pack.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Czystych plików pc nie usuwamy.

 

DmG na skille nie działa, pobierz tego waithacka w 1 poscie i wgraj to do folderu pack.

 

a dmg z buta dziala ???

Opublikowano

ALL Działa ALE DMG HACK na skille jest na pl wyłączony także wale niby z 6 razy ale mobom zabiera tylko za jednym razem. Czyli będzie działało nie odrzucanie mobów z konia i Waithack.

A jak Kamer1337 naprawi Moda na PL TO BĘDZIE ALL DZIAŁAĆ.

18706.png

34469.jpg

34152.jpg

33870.gif

34500.png

mpccopy.jpg

Opublikowano

ALL Działa ALE DMG HACK na skille jest na pl wyłączony także wale niby z 6 razy ale mobom zabiera tylko za jednym razem. Czyli będzie działało nie odrzucanie mobów z konia i Waithack.

A jak Kamer1337 naprawi Moda na PL TO BĘDZIE ALL DZIAŁAĆ.

 

Waithack, nieodrzucanie moobow z konia i dmg od neono na bron działa.

Mod od kamera narazie nie działa.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Mi nie działa, gdy włączam gre to jestem samym mieczem (?) i nie mogę się ruszać ani nikogo atakować.

To że lolek1400 nieznaczny że mam 14 lat !

Opublikowano

Mi nie działa, gdy włączam gre to jestem samym mieczem (?) i nie mogę się ruszać ani nikogo atakować.

Wgrałeś Dmg hacka Man to Woman a pisałem już ze on nie działa, działa tylko dmg by neono i wait hack .

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Usunąłeś czyste pliki pc i to dlatego, musisz zostawić czyste.

 

 

dzięki, już działa

Jeśli pomogłem Proszę o + =)

 

 

lanser.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...