Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut] Dmg Hack Po Akutalizacji 9.11.2010R


Cupidyn

Heh  

659 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy DmG Ci dzia?a?

    • Tak dzia?a.
      350
    • Nie dzia?a w ogóle.
      309

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Zrobiłem all według instrukcji krok po kroku i jest problem. Gdy stanę kolo potworów automatycznie je atakuje.

Potwory które sa atakowane cały czas leża na ziemi ale ja od nich normalnie dmg dostaje .

Proszę o pomoc!

Waithack tak działa..

 

Sorki może to dziwnie zabrzmi ale nie wiem o co chodzi ci z "jp" a co do plików to dmg mam od "neono" a resztę robiłem według instrukcji czekam na odp.

Działa Ci ten dmg od neono czy nie?

Jp - Metin japonski

 

@up "jp" to metin2 japoński. Mi wszystko śmiga ,lecz mam prośbę pisałem już do lubie lecz ten nic i mam nadzieję ,że ktoś kto mógłby zmodyfikować mixx hacka by lubie tak  by walił jeszcze szybciej ,czyli teraz w ciagu 5 sec wali 10 razy to po przerobieniu w ciągu 5 sec walił by przykładowo 13 razy. 

Chyba niestety nie da się tak zrobić ale napisz do Lubie na pw.

KOCHAM MINECRAFTA

  • Odpowiedzi 379
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Działa Ci ten dmg od neono czy nie?

Nie nie działa. Gdy włączam poprzez obejście wywala błąd "pack/PC.epk nie można otworzyć". Zrobiłem (chyba) identycznie jak w tutku i nadal nic. A co do Metina jp to nie nie mam zagranicznych globali. Czekam na odpowiedź . W ostateczności prosiłbym o gotowca.

Opublikowano

Nie nie działa. Gdy włączam poprzez obejście wywala błąd "pack/PC.epk nie można otworzyć". Zrobiłem (chyba) identycznie jak w tutku i nadal nic. A co do Metina jp to nie nie mam zagranicznych globali. Czekam na odpowiedź . W ostateczności prosiłbym o gotowca.

Wpisz tak w Index, edytuj notatnikiem

PACK
*
patch1
*
season3_eu
d:/ymir work/pc/
kamer_pc
d:/ymir work/pc2/
pc2
d:/ymir work/monster/
monster
d:/ymir work/monster2/
monster2
d:/ymir work/effect/
effect
d:/ymir work/zone/
zone
d:/ymir work/terrainmaps/
terrain
d:/ymir work/npc/
npc
d:/ymir work/npc2/
npc2
d:/ymir work/tree/
tree
d:/ymir work/guild/
guild
d:/ymir work/item/
item
textureset/
textureset
property/
property
icon/
icon
season1/
season1
season2/
season2
metin2_map_a1/
outdoora1
map_a2/
outdoora2
metin2_map_a3/
outdoora3
metin2_map_b1/
outdoorb1
metin2_map_b3/
outdoorb3
metin2_map_c1/
outdoorc1
metin2_map_c3/
outdoorc3
map_n_snowm_01/
outdoorsnow1
metin2_map_n_desert_01/
outdoordesert1
metin2_map_n_flame_01/
outdoorflame1
map_b_fielddungeon/
outdoorfielddungeon1
metin2_map_t1/
outdoort1
metin2_map_t2/
outdoort2
metin2_map_t3/
outdoort3
metin2_map_t4/
outdoort4
metin2_map_wedding_01/
outdoorwedding
metin2_map_milgyo/
outdoormilgyo1
metin2_map_spiderdungeon/
indoorspiderdungeon1
metin2_map_deviltower1/
indoordeviltower1
metin2_map_monkeydungeon/
indoormonkeydungeon1
metin2_map_monkeydungeon_02/
indoormonkeydungeon2
metin2_map_monkeydungeon_03/
indoormonkeydungeon3
metin2_map_trent02/ 
outdoortrent02
metin2_map_guild_01/
outdoorguild1
metin2_map_guild_02/
outdoorguild2
metin2_map_guild_03/
outdoorguild3
metin2_map_trent/
outdoortrent
metin2_map_trent02/
outdoortrent02
metin2_map_duel/
outdoorduel
gm_guild_build/
outdoorgmguildbuild
sound/ambience/
sound
sound/common/
sound
sound/effect/
sound
sound/monster/
sound
sound/npc/
sound
sound/pc/
sound
sound/ui/
sound
sound/monster2/
sound2
sound/pc2/
sound2
bgm/
bgm
d:/ymir work/special/
ETC
d:/ymir work/environment/
ETC
locale/ae/
locale_ae
locale/ca/
locale_ca
locale/cn/
locale_cn
locale/de/
locale_de
locale/es/
locale_es
locale/fr/
locale_fr
locale/gr/
locale_gr
locale/it/
locale_it
locale/jp/
locale_jp
locale/kr/
locale_kr
locale/nl/
locale_nl
locale/pl/
locale_pl
locale/pt/
locale_pt
locale/tr/
locale_tr
locale/tw/
locale_tw
locale/uk/
locale_uk
locale/bg/
locale_bg
locale/en/
locale_en
locale/mx/
locale_mx
locale/ro/
locale_ro
locale/ru/
locale_ru
locale/dk/
locale_dk
locale/cz/
locale_cz
locale/hu/
locale_hu
locale/us/
locale_us
uiscript/
uiscript
d:/ymir work/ui/
ETC
d:/ymir work/uiloading/
uiloading

 

 

Ja to bym prosił o zrobienie dmg na broń x4/x5 +

Jest dmg od neono na bron.

http://www.mpcforum.pl/topic/223113-hitdmg-hack-by-neono/

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

A ja mam inny problem

 

zrobiłem oczywiście all jak w twoim poradniku i efekt jest taki :

 

wchodze przez obejscie loguje sie itd. Podchodzę do moba wale z wiru surakiem i jest tak: jak przy dmg one tak jakby dostawaly po klacie kilka razy a dmg leci x1, cyli dmg mi nie dziala :/

 

proszę o pomoc będą +

Opublikowano

A ja mam inny problem

 

zrobiłem oczywiście all jak w twoim poradniku i efekt jest taki :

 

wchodze przez obejscie loguje sie itd. Podchodzę do moba wale z wiru surakiem i jest tak: jak przy dmg one tak jakby dostawaly po klacie kilka razy a dmg leci x1, cyli dmg mi nie dziala :/

 

proszę o pomoc będą +

Nie dziala na skille.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

to juz zwykly dmg off 4 ever na PL'u ?

ale to dlaczego mi ten od neono nie dziala na mieczyk ?

Zapraszam do pobrania z tego tematu, all dziala.

http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Niestety Cupidyn ale nic z tego nadal wywala ten sam błąd. Ale mam pytanie ponieważ gdy teraz wkleiłem to do index zabaczyłem że pc2 nie ruszałeś no i zmieniłem tylko pc na kamer_pc czy dobrze czy nic nie ruszać ??

Opublikowano

No i w skrócie powiem , że d**a nadal nic. Wkleiłem to od Cupidyna zmieniłem z pc na kamer_pc i masz babo placek wywala nadal ten sam błąd. Dodam że mam Win7 64 bit może tu siedzi problem.

Opublikowano

Niestety Cupidyn ale nic z tego nadal wywala ten sam błąd. Ale mam pytanie ponieważ gdy teraz wkleiłem to do index zabaczyłem że pc2 nie ruszałeś no i zmieniłem tylko pc na kamer_pc czy dobrze czy nic nie ruszać ??

Nie ruszasz nic, jak pobierasz z tamtego tematu to nic nie ruszaj, po prostu wklej, pobierz tez obejscie i musi działać nie ma bata.

 

Nie, musza byc nazwy zmienione, Nie mozna podmnieniac PC & PC2

...

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

nie dziala pisze pack/pc nie mozna otworzyc

 

 

wszystkie pliki pobralem zaden nie dziala

22020005.jpg

 

wal co chcesz to tylko jest forum (to nie real) ale jak walisz to - :D

Opublikowano

Nie ruszasz nic, jak pobierasz z tamtego tematu to nic nie ruszaj, po prostu wklej, pobierz tez obejscie i musi działać nie ma bata.

Może i jestem troszkę mało kumaty ale teraz do rzeczy : mówiąc z tamtego tematu jaki masz na myśli czy ten: http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/ . Czyli co ? Instaluje najnowszego metka patchuje i torrentuje w index podmieniam na to co wcześniej pisałeś, pobieram dmg z tematu wcześniej poruszanego wypakowywuje go i odpalam poprzez obejście i powinno śmigać?

Opublikowano

sorry juz dziala dzieki wielkie + + +

22020005.jpg

 

wal co chcesz to tylko jest forum (to nie real) ale jak walisz to - :D

Opublikowano

Może i jestem troszkę mało kumaty ale teraz do rzeczy : mówiąc z tamtego tematu jaki masz na myśli czy ten: http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/ . Czyli co ? Instaluje najnowszego metka patchuje i torrentuje w index podmieniam na to co wcześniej pisałeś, pobieram dmg z tematu wcześniej poruszanego wypakowywuje go i odpalam poprzez obejście i powinno śmigać?

 

To co zaznaczyłem na zólto robisz dobrze.

Później pobierasz plik z tego tematu

 http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/

Pobierasz dmg na broń i cała zawartość tego (bez zmieniania, wszystko jest zrobione) wklejasz do folderu PACK.

Nie ma bata zeby nie działalo, jak nie bedzie dzialac to jestem na gg 21130185, ale dopoki nie sprawdzisz i nie pobierzesz nie pisz.

 

 

ZBIERAM +

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Powiem jedno jesteś wielki wreszcie wbiłem i nie wywaliło błędu nie wiem co robiłem nie tak ale to już nie ważne. Thx za poświęcony mi czas . Co zbierasz - / + ??

Opublikowano

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym dmg na konia? to znaczy ze np, uderzasz mieczem raz i bije np. 3 czy o co chodzi?

thx za odpowiedź

Nieodrzuca moobów jak jestes na koniu, ale to chyba już nie działa.

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

Mam problem. Otóż podmieniam index. I jak odpalam metka przez obejście to zamiast postaci widze jakiś miecz, co zrobilem nie tak?

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Mam problem. Otóż podmieniam index. I jak odpalam metka przez obejście to zamiast postaci widze jakiś miecz, co zrobilem nie tak?

Jesli masz tylko pliki pc np. kamer_pc to w index musisz pc2 zrobić normalnie, bez kamer_pc2.

 

Polecam Ci pobrać z tego tematu, jest wszystko gotowe na talezu.

http://www.mpcforum.pl/topic/266344-dl-gotowe-pliki-waithacka-dmg-na-bron-i-odrzutu-z-konia/

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

zaraz zobacze czy działa jak działa to +

GG:17344656

YouTube: Kosa5629

NaszaKlasa: Damian KoSa Kalinowski UŚCIĄŻ

 

 

ZBIERAM +

Opublikowano

Wszystko zrobiłem poprawnie .

Uruchamiam metina plikiem metin2 . Naciskam rozpocznij grę i nagle wyskakuje okienko :

ERROR could not execeute metin2.bin 740

 

Ponownie właczyłem i okienko nie wyskoczyło , ale wyskoczyło cos innego :

metin2_common_f_823_11349 (-1) Operdacja We/Wy została przerwana z powodu zakończenia wątku lub żądania aplikacji (1)

Błąd podczas pobierania pliku/-ow (Torrent - a)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...